Sari la conținut

Vreau sa am orgasm cu tine! 0728384643


Postări Recomandate

Neata oameni buni !!! Despre ce vorbiti ?? Ma oripilez la ce postati !! Ce boala ??? Boala lu calache ?? Cred ca nu stiti ce vorbiti ! Nu am fost niciodata cu numele de Adelina. Pozele mi au fost furate, de catre alta domnisoara dasta care vrea sa para si ea a fii (dar cu corpul alteia). Si acum am un set de poze furate care lucreaza o fata la Bucuresti pe ele. Pentru cei care nu ati fost nu mai vorbiti doar asa sa v a aflati in treaba!!

Link spre comentariu
  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona

Nu i iau apărarea dar fata e f ok din toate punctele de vedere ,curata parfumata și locația e f curata mica dar cocheta ,când am fost m a servit exact cum am vorbit dar din păcate sunt și răuvoitori care au nu știu ce pretenții pe care nu le pot avea de la sotie sau prietena și care denigrează găsind tot felul de carcoteli ! Sa mă scuze Alina pt intervenție ! Multumesc

Link spre comentariu

Asa e vikingii !! A inebunit lume nene.....in primu rand fac normal cu prezervativ exclus sa fac fara nu fac nici pentru sume mai mari. Am cerinte sa fac si refuz pentru ca nu vreau sa ma inbolnavesc pentru nimic in lume...cum spuneti voi ca v ati inbolnavit cand eu folosesc prezervati ??? Chiar nu stiti ce vorbiti cei care ati pus postarile alea...Hai ca daca v a raspund rautatilor v a fac un bine...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neata oameni buni !!! Despre ce vorbiti ?? Ma oripilez la ce postati !! Ce boala ??? Boala lu calache ?? Cred ca nu stiti ce vorbiti ! Nu am fost niciodata cu numele de Adelina. Pozele mi au fost furate, de catre alta domnisoara dasta care vrea sa para si ea a fii (dar cu corpul alteia). Si acum am un set de poze furate care lucreaza o fata la Bucuresti pe ele. Pentru cei care nu ati fost nu mai vorbiti doar asa sa v a aflati in treaba!!

Se intampla frecvent ca foto sa fie furate. Pe viitor incearca sa postezi nr de telefon pe ele inainte de a le publica.
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua domnul alex1199 !As vrea sa te intreb daca ai fost vreodata la mine ? De ai facut postarea asta. Multumesc !

Cred ca a dat o cautare dupa foto, care a dus la acel topic.

Cat despre igiena Alinei din punctul meu de vedere nu sunt dubii. "Cristal"

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Alex o fi adevărat cu boala? :))

Nu cred.

 

Cred ca a dat o cautare dupa foto, care a dus la acel topic.

Cat despre igiena Alinei din punctul meu de vedere nu sunt dubii. "Cristal"

Nu am dat cautare. Ma uitam le ce fete sunt in Brasov si mi s-au parut cunoscute pozele. Asa sani sunt greu de uitat. http://nimfomane.com/forum/topic/5665-adelina-0765193903/?p=113574

 

Buna ziua domnul alex1199 !As vrea sa te intreb daca ai fost vreodata la mine ? De ai facut postarea asta. Multumesc !

Am fost la fata din topicul postat de mine. Sa spui ca pozele postate de tine in 2017, au fost furate de o fata care le-a postat in 2012-2013, nu prea e logic. In cazul asta, ori tu folosesti pozele altcuiva, ceea ce nu pare, ori tu esti fata din ambele topicuri.

 

 

Probabil e un frustrat pt că apare și în acel topic din 2012 și mă refer la alex1199

De ce sunt frustrat ma? Ca am dat o recenzie proasta in 2013 si acum anunt ca fata s-a rebrenduit?  

Link spre comentariu

Neata alex1199 !! in primul rand Va rog frumos haide ti sa nu ne certam. Am vazut ca ai fost la mmine acum cativa ani ai facut recenzii bune si rele...nimic de zis !! Pe mine nu ma suparat chiar deloc pentru ca stiu ce sa intamplat cu pozele mele la acel moment...cu ce m am rebrenduit ??

Link spre comentariu

Nu e nici o noima in ceea ce vorbesti. In 2012-2013 am lucrat in Bucuresti. Fiind in Bucuresti o fata mi a furat pozele lucrand anandoua pe ele....eu nici nu stiam un client mi a zis ca a vazut pozele mele ca a sunat si era alcineva. Si asa pentru tine ca sa stii eu nu mi am postat pozele cu mine in 2017.....sunt in Brasov de 4 ani...Dar ce importanta are asta pentru tine...asta s a intamplat acum 5 ani.

Link spre comentariu

Salut baieti.Vin si eu cu o recinzie.Am fost ieri la Alina si pot sa zic ca e mult mai frumoasa in realitate decand in poze.E o fata frumoasa foc.Am ajuns la blocul respectiv am intrat si ma intampinat cu usa deschisa.E o fata inalta,bruneta,dulce,foarte vorbareata si un corp superb.Am intrat am facut cunostiinta,am vorbit multe chestii ma intrebat daca doresc ceva de baut si dupa am trecut la actiune.Face un oral demential cu cu batut pe limba si adanc,apoi trecem la sex si pot sa zic ca e foarta buna si te intreaba daca ai fantezii sa ti le indeplineasca.O recomand cu drag si sper sa ajung iar la ea.Te pup alina

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu e nici o noima in ceea ce vorbesti. In 2012-2013 am lucrat in Bucuresti. Fiind in Bucuresti o fata mi a furat pozele lucrand anandoua pe ele....eu nici nu stiam un client mi a zis ca a vazut pozele mele ca a sunat si era alcineva. Si asa pentru tine ca sa stii eu nu mi am postat pozele cu mine in 2017.....sunt in Brasov de 4 ani...Dar ce importanta are asta pentru tine...asta s a intamplat acum 5 ani.

Poate am inteles gresit. Intelesesem ca spui ca acel topic nu este al tau si ca fata de acolo ti-a furat pozele.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...