Sari la conținut

Vreau sa am orgasm cu tine! 0728384643


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Vai!!! Ai inteles gresit, nu ma deranjeaza absolut deloc, doar ca din 700 si ceva de postari ai 11 sau 12 recenzii, restul....dar daca asa merge treaba poate imi fac si eu o programare😚😚😚😚😚 tot asa ca toata lumea....pe forum...😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Nu draga, ma refer la faptul ca ai putine recenzii, intr-un ocean de off-topic, un nou potential client trebuie sa aiba mare rabdare pentru a gasi o recenzie. Din punctul meu de vedere poti sa i-ti faci toate programarile aici, doar ca forumul, ca destinatie initiala este pentru recenzii.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Hahahahaaa

Dragul neu domn auzi fiecare alege sa faca cum doreste ca am putine recenzii sau nu domnii de la sait ma ales sa fiu in top. De ce atata rautate pe tine ???

Daca ceva te deranjaza cb cu cei de la sait se vede ca ai ceva personal cu mine!

Alina!!! Te-am felicitat pentru promovare, printre putinii clienti ai tai, vorba lui manix...

Nu am nimic cu tine...am facut o observatie doar, care oricum se va pierde in off-topic.., dar tu stii cum se face o promovare la top???

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Cei care întrețin siteul fac promovarea ,femeia face programări unde vrea ea !!!

Manix, tu inafara topicului Alinei, ai mai intrat pe alte topice?

Pentru promovare la top ai nevoie de un membru "colorat" care sa faca o postare cu cele 10 recenzii complete, necesare promovarii!!!

Nu am nimic cu Alina, nu are decat sa faca programari unde vrea!!!

Am expus parerea mea si a-ti luat foc amandoi...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...