Sari la conținut

Vreau sa am orgasm cu tine! 0728384643


Postări Recomandate

Mă bucur că ai revenit!!! An nou fericit !!!! Sunt in Brașov am făcut revelionul aici ,te am sunat dar nu ai răspuns zilele astea ,La ora 20 mă poți primii lângă trupul tău superb și fierbinte !!! Asi vrea sa stau doua ore .Pot sa vin și mai târziu daca nu ai timp la ora aia ! Mulțumesc (doamne ce dor îmi e să mă joc cu tn!!)

Link spre comentariu

Spermon vad ca tu ma cam spionezi : te uiti in casa, stai pe la fereastra, te uiti pe anunt ce se intampla cu tine???

Daca nu stii sa faci diferenta intre niste poze profesionale si niste poze facute cu telefonul mobil, pacat!!

Daia nu raspund la telefon cand ma suni tu ca am multe programari si la felul cum vb cu mine mai greu sa mai vii la mine.

Pentru afitmatii negative suna -ma poate ai ceva personal cu mine !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ghimbav
  • Oras:Ghimbav

Spermon69 băiatule ,ori ești dus ,ori ești o curva proasta și ofticata!!

Baa oi fi eu mai prost dar explică mi și mie te rog ,daca fata nu vrea să răspundă că ești mitocan ,ce plm tot insiști ,și e treabă ei ce face și cum i și manageriază bisnisul ,ce te fute grija pe tine și urmărești toate alea ??? Ai fost neam prost de la prima recenzie cum plm vrei să ți mai răspundă !!! Eu in locul ei te asi baga undeva și ți asi aduce aminte de toți morții!! Dar tu ești cam tâmpit și nu înțelegi și nu vezi cum i ți răspunde : cap doamna !;; Mintea ta bolnava după pizda nu prea mai judeca normal! (E adevărat că toți care scriem suntem puțin luați din cauza pizdii)dar tu ai probleme psihice băiatule ,dute și tratează te !! Ți am scris mai sus ori ești dus cu capul ,ori ești o pizda proasta care se da drept spermon69 ,Baaaa la geam te duci,cred că ai probleme și cu urechea interna că auzi strănuturi și cred că și cu vederea stai prost că nu deosebești o fotografie prelucrata profesional de una făcută în baie !!! Dute la control ,ORL ,psihologie,psihiatrie,oftalmologie ,și fa ți și o tomografie la cap pt că cred că suferi cu ceva ,poate ai hemoroizi la creier și nu ști !!! Și ști ce dute și n pula mea de de nebun sau nebună ce plm o i fi tu !!! Scz pt ieșirea asta Alina fa asta i dus cu vaca la păscut !

Spermon69 sincer că un prieten virtual ce ți sunt !!! Hhhhhhh du-te la un doctor ,nu contează de care ,veterinar sau ce găsești tu !!!!

Link spre comentariu

Bai spermon nu esti pe treaba ta. Mergi la doctor ca te vad bine. Lasa femeia in pace, ce treaba ai tu cu ce face ea si ce poze pune, sau daca are clienti sau nu?nu vezi ca e la top si barbatii o cauta ca pe painea calda? Esti orb? Da dovada de respect, caracter, verticalitate si barbatie. accepta ca nu te mai vrea ca ai fost ciobarlau. Cere-ti scuze pentru tot ce ai scris aici, poate te iarta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...