Sari la conținut

Vreau sa am orgasm cu tine! 0728384643


Postări Recomandate

Vizitator danutul1981
Reputație: 0

Pe Alina o stiu e ok, dar noua ei colega nu merita vizitată, am fost la ea, eram curios de una mai dolofana cu tate mari, dar nu merita, după un oral de nota 5 înainte de normal a scos flaconul de lubrifiant si a dat din abundenta si pe pasarica si pe penis, nu mai simțeam nimic, am preferat sa termin oral.

Note

Locație 5

Oral 5

Normal 2

Media 4

Corigenta

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Pe Alina o stiu e ok, dar noua ei colega nu merita vizitată, am fost la ea, eram curios de una mai dolofana cu tate mari, dar nu merita, după un oral de nota 5 înainte de normal a scos flaconul de lubrifiant si a dat din abundenta si pe pasarica si pe penis, nu mai simțeam nimic, am preferat sa termin oral.

Note

Locație 5

Oral 5

Normal 2

Media 4

Corigenta

Multumim de informatie!!

Dar nu era mai bine sa ii deschizi un topic la testate, in loc sa scrii pe topicul Alinei??

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Este colega ei si o recomandă, deci mi s-a parut ok sa scriu aici

Chiar daca o recomanda si sunt colege, fiecare cu topicul ei. La o citire rapida, unii ar putea sa creada ca este vorba despre Alina si cum crezi ca ar arata topicul asta cu recenzii si comentarii pentru doua fete?

Link spre comentariu

Salutare tovarasi!

 

 Dupa  mai multe incercari de a ajunge la Alina  intr-un final am reusit...Actiunea s-a desfasurat zilele trecute  si vreau sa va spun  ca este  fenomenala domnisoara! Punctuala in programare  exact ora stabilita, Alina m-a asteptat numai în bikinii cu niște sâni superbi si un zambet foarte frumos.  dupa dusul de rigoare  a inceput cu un oral demential foarte bine executat , umed,atentie mare la oo urmat de  sex intre sani, are niste sfarcuri foarte erectile, simteam ca explodez si cred ca a vazut asta fiindca  a incetat ritmul. La normal are initiativa  se infige bine ,limbajul folosit  te incita foarte tare  .

 

Voi reveni cu siguranta la Alina , este de nota 10

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Doar ce am ajuns in cluj....sunt genu care ma hotarasc pe moment nu am un plan(ca sa anunt din timp)

Si aceasta "perioada" care o stau in Cluj nu se stie poate sa ma intorc peste 1 an sau deloc.

Va doresc o seara buna la toata lumea.

 

   Poate nu m-am facut inteles. In cazul in care stai atat de mult timp, as propune sa fi retrasa de la top. Aici ar trebui sa fie doar fetele active in acest oras si care indeplinesc criteriile.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Si ce faci acum ma certi, ca nu te am anuntat personal??

Nu ai fost niciodata la mine si imi ti socoteala??

Stimata domnisoara/doamna, eu incercam sa iti prezint un principiu nicidecum sa te cert; nu imi sta in fire. Se pare totusi ca nu am cu cine. Nu am fost la tine pentru ca nu te pliezi pe standardele mele

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...