Sari la conținut

Vreau sa am orgasm cu tine! 0728384643


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Se poate o programare astăzi în jurul orei 12-13?

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Cum ar zice unii ... se apropie “ toamna “ cam ar ti bine sa se profite pana se Închide taraba ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu treaba in BV am spus sa ma relaxez, sa incerc sa ma relaxez. Nu am reusit prea mult, din cauza mea, nicidecum a ei. 

 

Dar, sa o iau de la inceput - programare facuta pe mesaj aici cu telefon inainte cu 10 minute pentru a ma ghida.

Locatie ok, dar f nasol cu locurile de parcare, cu greu am gasit pe o straduta, fiind si pe la ora 18 cand banuiesc ca incepe lumea sa se adune pe acasa.

 

Alina ok, inalta, par prins in coada, sani foarte frumosi, mari, m-a asteptat in ... ceva, sumar. Ii place foarte mult de ea, se admira in oglinda, e misto s-o privesti. Nu am foarte multe de povestit data fiind starea mea de extenuare fizica, as fi preferat un masaj, dar nu face...nici nu am intrebat inainte, deci ce pretentii si la mine. 

 

OP foarte bine executat, am fost nevoit s-o opresc ca terminam. Nu stiu de ce a fost protejat, pentru ca am citit ca face si ne- ...nu a intrebat cum il vreau (100% nu sunt probleme de igiena), nici eu nu am intrebat. 

S-a asezat deasupra si cat ai spune "Alina" am terminat. 

 

Concluzia - Alina fata foarte ok, corp frumos, eu am fost sub asteptari. 

100 lei lasati pe noptiera.

 

Notele nu-si prea au sensul, este de top (9 si 10, medie f buna). 

 

Recomand cu drag, poate si pentru mine, dupa 12 ore de somn. 

Link spre comentariu

Salutare la toata lumea!
 

Atras de pozele ei si de ceea cese discuta pe aici, m-am decis sa incerc pe propria piele o mica experienta cu Alina.

Am sunat la numarul de telefon specificat in anunt, imi raspunde o voce foarte draguta si amabila, iar dupa ce am discutat cateva detalii m-am decis sa ma duc. Am ajuns in fata blocului, sun la interfon si intru in apartament unde ma astepta Alina. Am ramas impresionat de felul cum arata, de felul cum se comporta, de caracterul ei nebunatic si frumos, iar dupa cateva cuvinte ea se apropie de mine, ma atinge acolo unde trebuie si nu a mai ramas nimic de facut, decat sa incepem. Ea a mers la baie, si-a facut un dus si vine spre' camera plina de viata si parca nerabdatoare...

A inceput cu atingeri fine, dupa cu un ON foarte bine executat si cu mare atentie la toate zonele. Ulterior am trecut la normal, iarasi m-am simtit foarte bine, deoarece se misca incantator si iti da impresia ca face totul pentru placerea ta (nu ca altele)... ceea ce ma incanta foarte mult, erau vorbele vulgare cum ar fi: "trage-ma in tine", "fute-ma tare", "atinge-ma pe tate", "fute-ma mai tare si mai tare, asa, asa", "imi place" etc.
M-am simtit minunat si regret ca am stat doar o finalizare.
In concluzie, Alina e o fata care e acolo pentru a da ce-i mai bun din ea si pentru a te excita la maxim

 

Apartament:10

Alina: 10+

ON: 10 

N: 10

 

Sincer mi s-a facut dor de trupul ei si sper sa-mi mai fac timp pentru ca se merita si nu pleci dezamagit!!!
Sper sa nu se interpreteze intr-un mod ciudat aceasta postarea, deoarece e strict parerea mea, am descris ceea ce am simtit eu! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...