Sari la conținut

0754397362 Bruneta tanara si eleganta


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am reusit sa o vizitez pe domnisoara Lore(dana), ma bucur ca exista asa servicii de calitate prin Banat. Pot sa va zic ca daca va plac fetele mai slabute, firave si cu forme nu foarte pronuntate, ea este o alegere extrem de buna. Te asteapta imbracata sexy, inalta 1.70 + tocuri, amabila, nu se uita la ceas sau sa te faca sa te simti grabit. Iti ofera si GFE, se apropie de tine si e amuzanta, incercand sa combine utilul cu placutul.

 

E cam riscant sarut / ON, ea nefacand asta.

Sunt multi factori care intervin si bolile pot fi chiar grave - mai rau, exista purtatori pasivi de virusi si bacterii.

Fata stie ca poate vrea o familie in viitor si nu se baga la schimb de fluide, de apreciat si asta!

 

La actiune : stie oral, stie si normal, ii place, se mai uita la tine daca o confrunti cu privirea si miroase mega misto, pasarica e o adevarata menghina (se vede si dupa aspectul gurii asta) si ii place ce face (se uda, geme subtil).

 

Asta e de apreciat ca se implica si face tot posibilul sa te simti bine...

 

Avantajul e ca e super slabuta si poti vedea cand isi tensioneaza abdomenul in momentele de sextaz.

 

Ii ofer note foarte bune pentru prestatie, ambianta si atitudine, locatia nu e foarte discreta dar cui ii pasa intr un bloc de 10 etaje cine vine si cine pleaca(in afara de camerelor de supraveghere retrase la pensie care oricum n au ce face toata ziua si studiaza tot).

 

Fata e de vizitat cat mai des la ce tarife are ar putea sa sparga topurile "protejate" :D.

 

Cat pentru Lore, o recomand cu caldura.

 

Numai bine si scule tari!

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Salut,

 

Am fost la domnisoara acum cateva saptamani.

 

Apartament la I-uri pe Cirumvalatiunii, decent cu cele ce trebuie la baie.

Fata e inalta si slabuta, cu sani mici pentru amatorii slim, inalta 170 + tocuri. Foarte prietenoasa, creeaza o atmosfera placuta. Oralul este cu prezervativ, iar la normal foloseste si putin lubrifiant. Prestatia este buna. 

 

Pret 100 nr/ 200 ora, eu personal nu stiu daca mai revin, merita pentru palmares

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...