Sari la conținut

Prima oară in Cluj.Denisa-0760940587


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Pula o sugi cu capison sau fara?

.pula o suge mata ca nu te-a invatat bunele maniere. Eu fac sex oral neo in functie de igiena. Vad ca esti un bagator in seama pe aici. Vb frumos ca sa nu intrăm in polemici.
  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -440

Vai, s-a ofticat printesa. Ea face sex oral, auzi acolo. Sigur ca da, e greu sa sugi pula daca ai crescut cu lingura de aur. Oh, pardon cu buda in fundul gradinii, futu-i muma ma-sii de olteanca fomista da cu aere.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Vai, s-a ofticat printesa. Ea face sex oral, auzi acolo. Sigur ca da, e greu sa sugi pula daca ai crescut cu lingura de aur. Oh, pardon cu buda in fundul gradinii, futu-i muma ma-sii de olteanca fomista da cu aere.

Prințesa nu sa ofticat,cunosc bunele maniere,esti si tu bagator de seamă si muritor de foame pe aici asa ca vorbeste frumos ca sa nu intrăm in polemici amândoi
  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mai Denisa, mama ei de treaba, sun la 16:15, ramane ca ne auzim in 20 de minute sa imi spui nr. de ap., sun la 16:35...nimic, sun la 16:40, nimic, sun iar la fara 10, la fix, acelasi rezultat, pai e frumos?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Mai Denisa, mama ei de treaba, sun la 16:15, ramane ca ne auzim in 20 de minute sa imi spui nr. de ap., sun la 16:35...nimic, sun la 16:40, nimic, sun iar la fara 10, la fix, acelasi rezultat, pai e frumos?

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Mai Denisa, mama ei de treaba, sun la 16:15, ramane ca ne auzim in 20 de minute sa imi spui nr. de ap., sun la 16:35...nimic, sun la 16:40, nimic, sun iar la fara 10, la fix, acelasi rezultat, pai e frumos?

Dragule eu intre ora 15 si oră 17 nu am avut nici o programare,ori confunzi persoana sau nr de tel ori stai pe langa zona mea si te incurc
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...