Sari la conținut

Andreea blonda sex total 0721942495


Postări Recomandate

Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Alsahia sincer tu ai ceva personal cu mine ??chiar nu inteleg ce tot vrei de la mine tot timpul comentezi la adresa mea,suferi de băgare in seama obligi tu lumea sa vina sa imi rupa fundul nu esti normal și persoanele precum tu imi provoacă sila și sa nu mai avem discuți iti voi da raport ca ai început să exagerezi

Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Servicii:

Oral normal:

100 finalizarea 150 ora:

Total 150 finalizarea 200 ora:

Practic doar oralul neprotejat:finalizare orală facială sau corporală..

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Alsahia sincer tu ai ceva personal cu mine ??chiar nu inteleg ce tot vrei de la mine tot timpul comentezi la adresa mea,suferi de băgare in seama obligi tu lumea sa vina sa imi rupa fundul nu esti normal și persoanele precum tu imi provoacă sila și sa nu mai avem discuți iti voi da raport ca ai început să exagerezi

Nu cred ca are nimic cu tine, stie ca sunt fan ANAL si de aceea a zis du-te si rupe-i curul..=))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

I-am facut si eu o vizita domnisoarei. O fata ok, se muleaza dupa client, atenta la dorintele clientului.

Ca zona undeva la Ciresica la parterul unui bloc, da detalii foarte bune la telefon.

Oral 8 

Normal 9 - se implica

Anal 9 - chiar ii place

Ca si minusuri si sper sa nu se supere - un miros destul de deranjator de caine - a zis ca a dus cainele la curte dar inca persista mirosul de caine.

Per total o recomand.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...