Sari la conținut

Andreea blonda sex total 0721942495


Postări Recomandate

Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Dragul meu vasile !

 

In primul rand vreau sa precizez ca folosesc geluri de dus de la avon nivea sau gerovital , asa ca aici nu mai prins ca ma spal cu brandusa , in al doilea rand golurile de aer se mai intampla la orice fata si asta nu este de acuzat ca din cate imi aduc aminte mi-am cerut scuze si au fost acceptate , si in al treilea rand nu este apartamentul meu si in maxim 2 saptamani imi voi schimba locatia !

 

O zi frumoasa si buna sa ai si multumesc pentru vorbitele frumoase date la adresa mea ;)

Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Dragul meu eu mai am si un dormitor unde tin cainele cand vin clientii

 

Dar daca doresti sa stai cateva ore si sa stam in dormitor la oglinda duc cainele de acasa si vom putea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Treaba sta cam asa..

 

Fost la Andreea...platit pt o ora la inceput din propria mea initiativa...actiunea e undeva intr-o "sufragerie" pe o canapea micuta nu prea poti sa faci multe lucruri dar plm eu nu sunt asa mofturos..cur si pizda sa fie ca ma descurc...ca aspect...fata din poze...tzatzici micute corp slim , oralul a fost ok..oricum madalina casatorita e no 1 ...andreea e no1 la DT...oralul a fost NUMAI cu DT deci bun, la normal pe canapeaua aia am prestat putin dupa care am trecut la cur...nu prea poti sa ii dai palme peste cur ca plm ...la anal ok no comment curata, poti varia..pizda cur pizda cur no comment...nu e tocmai stramta in cur deci poti pompa bine fara nici o problema...la mine se stie...daca platesc ora soto stau 2 finalizari ca duce baiatu dar mi-a zis ca mai am vreo 20 minute la dispozitie la care s-a dus chefu si plm...bai sincer recomand macar odata...

 

Aspect : fata din poze..slim, tzatzici micute care urmeaza sa faca implanturi 7

Locatie...: bai plm...am inteles ca o sa isi schimbe locatia dar e nasol cu patul ala minuscul nu prea poti sa faci N'zeci de pozitii ..esti limitat..cunoscatorii stiu care e treaba..am putut face un dus etc 8

Oral : 8 ...DT a fost de baza dar prestat ok, finalizat COF.

Normal : plm a fost prea putin nu stiu ce sa zic...

Anal : 8 curat no problem..

Bai recomand macar odata vizitata...acuma fiecare cu gustul lui. Sal

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Bai la ce cur are fata adica...elastic sa zic asa...intra 2 puli deodata..deci cand a zis ca face DP inseamna ca stie ce zice...deci 2 puli intra...cand vin in tara dupa 3 sapt o sa incerc o duma de-asta sa vad ce iese..

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Futaciosii mei vreau sa va anunt ca de maine incepand blonda va avea alte tarife fata de cele de iarna !!

 

 

Actualizare preturi:

 

O finalizare oral normal 100 ron

O ora oral normal 200 ron

O finalizare total 200 ron

O ora total 250 ron

Plus alte fantezii : fuckface deepthroat 69 , uro si inghitire se taxeaza peste . Va pup si va astept

Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Buna ziua dragii mei !

Tin sa va anunt ca blonda sa mutat pe baba novac la blocurile noi !

Este o garsoniera cocheta ambientala si frumoasa

 

Va astept cu drag !!

 

Locatie stabila !

Va pup si va astept sa ne facem de cap

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marean1
Reputație: 0

Buna futaciosi mei,cineva care sa bea un suc si cu mine???

pentru saptamana viitoare un suc si o intalnire suna perfect, ma bag eu daca mai e valabil ;) prefer varianta de o ora :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...