Sari la conținut

Andreea blonda sex total 0721942495


Postări Recomandate

Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

😂😂😂si marmota invelea staniol in ciukalata!😂😂😂

 

 

Asta chiar e misto😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

După o lungă durată in care nu am fost prezentă vad ca nimeni nu mai conversează cu mine va pup si sper sa fiti toti bine

daca ai fi postat si tu pozele pe care le-ai promis poate ai fi vazut activitate

daca tot vad ca tot promiti ca pui poze baga si cu picioarele cateva (cam cate ai postat si in ultima perioada)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Ce mi place mie topicul tau, tre sa cauti pagini intregi pana gasesti nr de tel. Dupa ce l am gasit vad ca ti ai sters uatap ul :)

Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Ai primit un mesaj de la un prieten italian?

Da am primit am vorbit cu el dar nu stiam ca este din partea ta dar am vorbit cu el
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

salutare frati ciocanari! sunt curvar ucenic (de mai putin de o zi) ma gandesc sa beau o cafeluta la d-soara Andreea ....daca cineva a mai fost recent,rog sa zica doua cuvintele...sper sa prind repede cum merge treaba pe forum!!

Suna si dute. 

Ce vrei sa sti?

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

am citit o gramada referitor la ea si pare foarte oky! ma gandesc sa nu fie prea exagerate review urile sau poate si-a schimbat atitudinea undeva pe drum! cheers

sigur s-a intamplat ceva pe drum si cred ca de aia mai bine te duci tu acum si sa ne relatezi daca s-a schimbat in bine sau in rau

pe urma sa ne spui si care a exagerat cu recenzia sa-l penalizam cu cartonas galben

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

salutare frati ciocanari! sunt curvar ucenic (de mai putin de o zi) ma gandesc sa beau o cafeluta la d-soara Andreea ....daca cineva a mai fost recent,rog sa zica doua cuvintele...sper sa prind repede cum merge treaba pe forum!!

am citit o gramada referitor la ea si pare foarte oky! ma gandesc sa nu fie prea exagerate review urile sau poate si-a schimbat atitudinea undeva pe drum! cheers

Io zik sami dai mii bani si ma duc io ân locu tau la ia la cafia. Iti spun io porma dak o fost iegsajerat sau nu !!!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

In rau nu m-am schimbat...in ceea ce priveste atitudinea si serviciiile am rămas aceiasi persoana....va astept cu mare drag

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...