Sari la conținut

Andreea blonda sex total 0721942495


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

...cine o cunoaste pe Andreea stie ca este o profesionista si fairplay.........

 

......"strugurii"....au fost tot timpul pe masa(ea m-a imbiat chiar, imi place/ placut ce se vedea,

 

are o rozeta frumi....sigur o voi ...sonda.... dar ...mai sunt si alte zile, nu-i asa?...

 

dar ieri am preferat sa ma delectez cu oralul si pasa stramta...(repet, nu sunt Terente)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

...cine o cunoaste pe Andreea stie ca este o profesionista si fairplay.........

 

......"strugurii"....au fost tot timpul pe masa(ea m-a imbiat chiar, imi place/ placut ce se vedea,

 

are o rozeta frumi....sigur o voi ...sonda.... dar ...mai sunt si alte zile, nu-i asa?...

 

dar ieri am preferat sa ma delectez cu oralul si pasa stramta...(repet, nu sunt Terente)

Noi 2 stim mai bine ce a fost aici esti un dulce si exact ce ai zis tu mai sunt zile te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Buna futaciosilor tin sa anunt pentru a nu mai fi certata ca astazi nu lucrez,iar mâine voi lucra de la ora 14 până seara tarziu va pup

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Fatah...iei nu te cearta ! Iei doar vor sa vie sati deie bani si sa ti futa...ca stu dija ca ti futi bini ! Probliema ie una veche...veche rau di tat: tu nai cum sai futi pi tati odata !!!

 

;)

Era spus în glumă 😘
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

accepti sa fi tinuta si de cap? ca ma intereseaza un facefuck da citisem parca pe pagini ca nu accepti sa te tina de cap. mersi

Nu acceptăm la început,acum accept sa fiu tinuta si de cap
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dupa o experiența nasoala cu Monica blonda 20 de ani am ajuns la Andreea in aceeași seara. Nu ma pricep la povestiri dar fata asta și-a făcut treaba cu brio. Mi-a salvat seara care era aproape distrusă din cauza celeilalte. Te pup Andreea și îți mulțumesc pentru tot. Cred ca ți-ai dat seama cine sunt.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Dupa o experiența nasoala cu Monica blonda 20 de ani am ajuns la Andreea in aceeași seara. Nu ma pricep la povestiri dar fata asta și-a făcut treaba cu brio. Mi-a salvat seara care era aproape distrusă din cauza celeilalte. Te pup Andreea și îți mulțumesc pentru tot. Cred ca ți-ai dat seama cine sunt.

Ma bucur ca am putut fi pe placul tau da mi-am dat seama te pup si te mai astept cu drag
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Buna futaci mei va anunt ca din probleme personale nu lucrez pana marti va pup cu drag

Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Buna futaci va anunt ca incepand de azi sunt disponibilă non stop va pup si va astept cu drag preturile si serviciile vor rămâne la fel ca cele anterioare

Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

buna futaci..sa mi bag ce exprimare elevata la adresa unor distinsi dni .).) :slap2

Nu-i bai asta... ca suntem intre noi, aici. Eu la altceva m-as fii gandit: de ce non stop?! Daca unuia i se "scoala" la 4/6 dimineata....si are foc la domnisoara......  :eek

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

non stop este perfect poate am sa te deranjez

 

Buna futaci va anunt ca incepand de azi sunt disponibilă non stop va pup si va astept cu drag preturile si serviciile vor rămâne la fel ca cele anterioare

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

eu sunt candidat bun pentru erectie dementiala intre 4 si 6

 

Nu-i bai asta... ca suntem intre noi, aici. Eu la altceva m-as fii gandit: de ce non stop?! Daca unuia i se "scoala" la 4/6 dimineata....si are foc la domnisoara......  :eek

Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Ținând cont ca nu prea pot dormi noapte si nici mai mult de 2-3 ore maxim am zis de ce sa nu am program non stop

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Ținând cont ca nu prea pot dormi noapte si nici mai mult de 2-3 ore maxim am zis de ce sa nu am program non stop

deci dimineata esti treaza

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...