Sari la conținut

Andreea blonda sex total 0721942495


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare,

Este activa, am reusit sa ma programez la o vizita destul de greu, dar am reusit. Pe 8 ian am fost, locatia usor de gasit - pe baba novac.( garaoniera, singura in locatie )

Fata m-a primit imbracata in pantaloni scurti si in sutien, garaoniera ok, nu lux, dar ok. Mirosea misto a betigase parfumate. Era luminata doar de televizor si fiind seara crea o atmosfera propice pt futai.

Aprins o tigara, am discutat putin sa ne cunoastem si apoi m-am cerut la dus. Baie curata, am primit si prosop curat apoi am trecut la actiune. Oral neprotejat, urmat de lady on top, urmat de capritza.

Oralul primit a fost super, atentie si la oo, deep la greu, umed si tot ce trebuie.

Lady on top - ok, nu se misca extraordinar, zice ca o limiteaza pozitia.

Capra - se vede misto fundul, carne ferma pe el si stie sa se aseze, da contre faine si geme sexy. Am si finalizat in pozitia asta

Din pacate a trebuit sa plec, platisem 1 ora insa primisem notificare ca venise jandarmul in oras.

Fata - 9 - puncte in plus pt fata ca e draguta si fund misto

Oral neprotejat - 10 - mi am propus sa revin pt o finalizare orala

Normal - 8

Anal - mi-a zis de la inceput ca nu mai face

Fk - nu a fost cazul

Gfe - foarte deschisa si f vorbareata si ma bucur pt ca eu sunt mai tacut.

Platit 250 si pacat ca n am apucat sa profit de tot timpul.

De revenit - da

De recomandat - da pt oralul beton

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare,

Este activa, am reusit sa ma programez la o vizita destul de greu, dar am reusit. Pe 8 ian am fost, locatia usor de gasit - pe baba novac.( garaoniera, singura in locatie )

Fata m-a primit imbracata in pantaloni scurti si in sutien, garaoniera ok, nu lux, dar ok. Mirosea misto a betigase parfumate. Era luminata doar de televizor si fiind seara crea o atmosfera propice pt futai.

Aprins o tigara, am discutat putin sa ne cunoastem si apoi m-am cerut la dus. Baie curata, am primit si prosop curat apoi am trecut la actiune. Oral neprotejat, urmat de lady on top, urmat de capritza.

Oralul primit a fost super, atentie si la oo, deep la greu, umed si tot ce trebuie.

Lady on top - ok, nu se misca extraordinar, zice ca o limiteaza pozitia.

Capra - se vede misto fundul, carne ferma pe el si stie sa se aseze, da contre faine si geme sexy. Am si finalizat in pozitia asta

Din pacate a trebuit sa plec, platisem 1 ora insa primisem notificare ca venise jandarmul in oras.

Fata - 9 - puncte in plus pt fata ca e draguta si fund misto

Oral neprotejat - 10 - mi am propus sa revin pt o finalizare orala

Normal - 8

Anal - mi-a zis de la inceput ca nu mai face

Fk - nu a fost cazul

Gfe - foarte deschisa si f vorbareata si ma bucur pt ca eu sunt mai tacut.

Platit 250 si pacat ca n am apucat sa profit de tot timpul.

De revenit - da

De recomandat - da pt oralul beton

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

O sa rog un admin sa treacă topicul la inactive deoarce ma retrag din branșa,va mulțumesc tuturor pentru încrederea acordată iar pe cei ce i-am supărat îmi cer scuze va urez numai bine pupici

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Am fost retrasa pentru ca am avut o problema de familie si nu reuseam sa ma împart dar voi reveni de luni va pup si va multumesc de întelegere

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Nu lucrez cu circuit închis,m-am retras din alte motive dacă voi reveni voi anunța aici,pupici

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Nu mai folosesc
  • Oras:Baieti de Oras
  • Telefon: Nu mai folosesc
  • Oras:Baieti de Oras

Nu lucrez cu circuit închis,m-am retras din alte motive dacă voi reveni voi anunța aici,pupici

Pacat Andrea nu am reusit sa testez funduletul tau :) 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...