Jump to content

Andreea blonda sex total 0721942495

Recommended Posts

0720640583

Buna sunt andreea , am 25 ani 1.67 52 kg sunt o domnisoara deschisa la fantezii si te astept in locatia mea pentru a ne simti bine impreuna . Ofer sex total ( oral adanc neprotejat / protejat , normal diferite pozitii si un anal adanc si bine facut fara graba. Finalizare orala sau pe fata . Te astept sa ne iubim ! Fac si trio , uro si deepthroat pentru cei interesati . Rog seriozitate poze reale . DEPLASARI DOAR LA HOTEL !

sursa: multe anunturi pe telegraf

http://anunturi.telegrafonline.ro/anunt/9961722/blonda_focoasa_revenire_garantata_sex_total_/

• Like 6
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Andreea!   Ofticat de rezultatul meciului (nu-l inghit pe Ronaldo, chiar daca ii recunosc valoarea) urmarit impreuna cu un grup de prieteni, si dorind sa imi indulcesc seara/noaptea am contactat-o pe

Eu nu vorbesc de fel, unii știu asta.   Dar zic așa :  Andreea este o fată modestă, și de treabă ! Curată !!! Nu bag mana in foc pentru nimeni. Nici pentru mine macar. Cred insa cu tarie (vorba lu Geo

Tu chiar nu realizezi că ești penibil prin comentariile pe care le faci pe acest forum?

Posted Images

Guest andreea blonda 69

Buna ziua ..

Da pozele sunt reale si imi apartin 100% ..

Serviciile mentionate in anunt sunt valabile si va astept sa ne simtim bine impreuna

Va pup

• Like 3

Buna ziua ..

Da pozele sunt reale si imi apartin 100% ..

Serviciile mentionate in anunt sunt valabile si va astept sa ne simtim bine impreuna

Va pup

Bine ai venit oricine ai fi.

Sti ce ma surprinde pe mine ca sunt 1421 de anunturi pe telegraf cu numarul acesta incepand cu data de 3 aprilie, deci aproape 2 luni, dar nimic pe forum.

Ma intreb si eu .... Oare de ce?

• Like 3
  • Minus 4
Guest andreea blonda 69

Da chiar imi place sa lucrez foarte discret si nu sunt de foarte mult timp in aceasta bransa !

Cu siguranta cine vine la mine se va reintoarce garantat !!

Va pup

• Like 4

baby,inainte să judeci,mai bine încerci! Ce naiba...a venit vara....si pe lângă asta,sunt altele care cer 400 de lei ,si nu fac nimic de banii aia.

Si daca a venit vara ce se intampla? Ploua cu bani? Iarna ingheata portofelul?

• Like 2