Sari la conținut

Andreea blonda sex total 0721942495


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Preturile mele sunt urmatoarele :

1 finalizare oral / normal 100 ron

1 ora oral / normal 150 ron

1 finalizare sex total 150 ron

1 ora sex total 200 ron

Finalizare orala faciala corporala.

Daca doriti cu inghitire este cu 50 de ron peste finalizarea sau ora dorita de voi !

 

Fantezii : Uro , scato , footjob , 69 , cunniligulus , analigulus ( clientul mie ) facefuck in limita bunului simt !

Va astept in noua locatie sa ne simtim bine impreuna !

Va pupa blonda :* :* :*

Te-as mai vizita o data cel putin daca acum ai renunta la acele lucruri gen : la oral sa nu te apuc de cap ( de ce mai specifici de face fuck ? ) , sa acorzi putina atentie si coaielor in timpul oralului , si atitudinea ta sa fie pro-client- spre sex daca ma pot exprima asa , de asta vin oamenii la tine , pentru sex !! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Preturile mele sunt urmatoarele :

1 finalizare oral / normal 100 ron

1 ora oral / normal 150 ron

1 finalizare sex total 150 ron

1 ora sex total 200 ron

Finalizare orala faciala corporala.

Daca doriti cu inghitire este cu 50 de ron peste finalizarea sau ora dorita de voi !

 

Fantezii : Uro , scato , footjob , 69 , cunniligulus , analigulus ( clientul mie ) facefuck in limita bunului simt !

Va astept in noua locatie sa ne simtim bine impreuna !

Va pupa blonda :* :* :*

ma fato le ai tu pe bune cu footjob-ul????

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Alexandrucristian eu nu le interzic clientilor sa ma apuce de cap atat timp cat clientul este manierat si o face in limita bunului simt

Putem face facefuck si fac facefuck doar cu cei manierati !

Cod06 scato inseamna ca eu sa fac treaba mare pe client !

Este la dominare fantezia asta

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Alexandrucristian eu nu le interzic clientilor sa ma apuce de cap atat timp cat clientul este manierat si o face in limita bunului simt

Putem face facefuck si fac facefuck doar cu cei manierati !

Cod06 scato inseamna ca eu sa fac treaba mare pe client !

Este la dominare fantezia asta

pfffff

daca ai 4-5 clienti pe zi care vor scato...mai ai colege?:))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

NU le interzici , dar nu accepti , consider ca e acelasi lucru . Dupa ce ai primit banii si intentionam sa trecem la actiune asta ai specificat : "conditiile tale " , in fine . Cu gura ta ai zis ca nu accepti sa te tin de cap si ca nu te atingi de coaie . Acum o schimbi ?! Am fost foarte dragut si intelegator cu tine , cred ca stii la ce ma refer , deci atitudinea mea a fost foarte ok ( manierat , cum ai spus tu ) . In schimb , dupa modul cum ai programat tu si faptul ca te-ai sucit ca nu apoi da , trebuia sa te faca mai atenta cu mine , consider eu , dar oricum mi-a parut bine ! Zi-le oamenilor ceea ce prestezi cu adevarat , nu doar vorbe ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Alexandrucristian sa sti ca eu ce scriu in anunt ca prestez exact acele fantezii si servicii prestez

Nu am avut clienti nemultumiti de serviciile mele si faptul ca eu in anunt scriu altceva si in realitate fac altceva

Deci ..

Te pup :*

Daca doresti sa ma ti de cap te astept la mine :)

Dar totul cu simt

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Da proxenet le am de ce ??

Ce e asa woow in asta ?

saracu proxenet nu poate sa-ti mai raspunda ca i-a taiat pisicu drepturile pe forum

 

m-as baga io maine la o cafea cu tine. pe la ce ora incepi programu? prin ce zona stai ca sa ma postez mai aproape cand te contactez

 

fii si tu draguta si mai posteaza un rand de poze

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Victor34ct am avut o problema de sanatate astazi si chiar nu am putut fii disponibila

Am fost la spital pentru niste investigatii .eu cred ca sunt chiar serioasa dar mai sunt si cazuri urgente !!

Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

buna ma scuzati de intarziere si ca nu am mai fost cu voi dragii mei dar am avut o saptamana prea incarcata de probleme una dupa alta

va pupa blonda si va astept in noua mea locatie

Pentru clienti mei fideli va rog dati-mi un mesaj sa va trec iar in agenda pentru ca mi-a fost furat telefonul .. va multumesc si va pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...