Sari la conținut

Andreea blonda sex total 0721942495


Postări Recomandate

  • Oras:Worldwide
  • Oras:Worldwide

4 jumate dimineata si eu scriu recenzii. Cum pe la 2 dimineata eram dornic de un oral bun si fara energie si dispozitie de altceva, am zis sa imi incerc norocul cu Andreea. I-am dat mesaj intrucat nu puteam sa sun...si am primit raspuns dupa ceva vreme. Am stabilit sa ne vedem, am luat un suc si niste bomboane ca pt prima vizita, sa ne intelegem bine si am purces spre locatie. Ciresica, pe langa "mi ducu mi-ntorcu" ( giratoriu ), locatie indicata la telefon foarte bine si cu rabdare.

Ajuns la domiciliul domnitei, imi deschide o faptura miniona, blonda, simpatica...si foarte sociabila. Dorind doar sa ne cunoastem i-am zis ca o sa stau o ora dar ca vreau sa ne cunoastem.si in ora asta o sa fie un singur oral inclus...iar numarul.doi va consta in tigari si barfa.

Mi-a zis mica de ea ca in ora aia e timp berechet pt oralx2..dar dispozitia mea era pt unul.singur si bine facut.

Despre actiune nu am ce sa zic ca a fost doar un oral, dar facut bine de tot...cu atentie pe la supusii regali ( nu tin neaparat dar nu ma pot plange de asa un tratament ) cu deep, cu alternari de ritm...veva frumos. Terminat CIM, mers la baie pt spalat, mers la baie domnisoara pt abandonul copiilor aflati inca.in cavitatea bucala si apoi 2 tigari si un pahar de suc si ne-am pupat prieteneste pana la.urmatoarea revedere cand o sa fac precum minerii....o sa intru in orice gaura ( asta ca sa nu zici ca nu te-am avertizat ).

 

Note

Locatie 10-curat, ingrijit, baia curata cu tot ce trebuie ( da, da...stiu....prosop cu miros de vanilie si ce mai era acolo ca ai citit pe sticla de balsam :)) )

Aspect : 9, sanii sunt micuti ( nu e un must have pt mine dar de aia dau 9 )

Oral : 10...data viitoare sa stii ca te asteapta un facefuck cu cof...altfel nu voi putea trai impacat. Azi am fost cuminte si pe relaxare :))

Normal : nu merge de la.prima.intalnire :)))

Anal : to be tested...

Cadou : 150.

 

Te pup mandro si mi-a facut o mare placere.

 

S-aveti presiune!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Buna ziua scumpii mei ce faceti ?? Sunteti bine ?? Va pupa blonda si va asteapta cu cate un oral deep :p

Pentru cine imi calca pragul

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dupa teapa cu "fata cu tatuaj "gen ma doare in pizda de programarea ta a doua oara am ajuns la Andreea si pot spune cu mana pe inima ca a fost ca in vreamea buna a lui Serafina . Un futai pe cinste asezonat cu o muie ca la carte .

Locatia perfecta ptr asa ceva 9

Oral 10 +++++

Normal 9 sa umezit natural am schimbat cateva pozitii totul super ok .

GFE 10 . Stie sa se comporte si stie "meserie" .

Una peste alta de revenit fara discutie.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Scumpul.meu poze cu mine sunt si.pe publi si pe pagina mea de forum pe.prima pagina si pe la paginile 6 -9 din cate imi aduc aminte

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Andreea este o tipa super am fost la ea ieri o fata slabuta si sexy. :bow 

 

Am dorit un numar spontan, "total" dar in graba :no2 asa ca zack in dus, inapoi la ea pe canapea putina comunicatie un compliment doua si hop la un oral frumos adanc cu pofta si din partea ei dar si "arnold" sa bucurat rau. Apoi am inceput clasic cu missionar cu niste saruturi  :hug1 (pachat ca chiar fara french, doar kissing - daca aveam mai mult timp poate o invatam si cum sa foloseasca limba in aceasta situatie :rax2 dar macar o foloseste la oral destul de bine fata.) este chiar skinny, skinny ca daca o compar asa cu alte fete care le am avut se afla in varful listei. Deci prea mult spatiu intre noi in missionar asa ca mai bine doggy inainte de a incepe am gustat si eu fetita mhhh nici acum nu am uitat gustul. O fut cu drag pe la spate si colind corpul ei cu mainile are un corp de tinerica nu se misca in timpul penetratieii nici sfarcurile fetii la fel de extrem stramta este dar ma gandesc hai sa ai fac munca mai usoara ;) si incerc un anal cu andrea ca tare ma provoca funduletul ei un strop de gel si :atm am avut placerea sa ma pregatesc asa si pentru finalizare cim, nu stiu cred ca a fost mult hehe ca ma parasit rapid pt 10 secunde, dar asta este riscul daca esti asa de sexxy. Este de recomandat si daca se afla cineva care are o locatie mai buna pt ea nu ar fii rau sa i o prepunetii ca asta este singurul factor destul de ajurea.

 

Locatie 5 merita o locatie mult mai buna
Aspect 10
Oral de senzatie 10
GFe 9 chiar am aleso ca erea vorba de french kissing insa am si intrebato inainte dar nu face asa cum imi astept eu cu foc si scantei doar ca si cum o pup pe tusica :rax2 
Halatul 150 1xFinalizare
De revenit cu incredere! Recomand! Revin doar la French Kiss

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Andreea este o tipa super am fost la ea ieri o fata slabuta si sexy. :bow 

 

Am dorit un numar spontan, "total" dar in graba :no2 asa ca zack in dus, inapoi la ea pe canapea putina comunicatie un compliment doua si hop la un oral frumos adanc cu pofta si din partea ei dar si "arnold" sa bucurat rau. Apoi am inceput clasic cu missionar cu niste saruturi  :hug1 (pachat ca chiar fara french, doar kissing - daca aveam mai mult timp poate o invatam si cum sa foloseasca limba in aceasta situatie :rax2 dar macar o foloseste la oral destul de bine fata.) este chiar skinny, skinny ca daca o compar asa cu alte fete care le am avut se afla in varful listei. Deci prea mult spatiu intre noi in missionar asa ca mai bine doggy inainte de a incepe am gustat si eu fetita mhhh nici acum nu am uitat gustul. O fut cu drag pe la spate si colind corpul ei cu mainile are un corp de tinerica nu se misca in timpul penetratieii nici sfarcurile fetii la fel de extrem stramta este dar ma gandesc hai sa ai fac munca mai usoara ;) si incerc un anal cu andrea ca tare ma provoca funduletul ei un strop de gel si :atm am avut placerea sa ma pregatesc asa si pentru finalizare cim, nu stiu cred ca a fost mult hehe ca ma parasit rapid pt 10 secunde, dar asta este riscul daca esti asa de sexxy. Este de recomandat si daca se afla cineva care are o locatie mai buna pt ea nu ar fii rau sa i o prepunetii ca asta este singurul factor destul de ajurea.

 

Locatie 5 merita o locatie mult mai buna

Aspect 10

Oral de senzatie 10

GFe 9 chiar am aleso ca erea vorba de french kissing insa am si intrebato inainte dar nu face asa cum imi astept eu cu foc si scantei doar ca si cum o pup pe tusica :rax2 

Halatul 150 1xFinalizare

De revenit cu incredere! Recomand! Revin doar la French Kiss

ps. daca am facut greseli textuale sorry nu prea o am cu romana hehe

Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

ps. daca am facut greseli textuale sorry nu prea o am cu romana hehe

 

stai ma linistit, ca nu suntem la ora de gramaticā aici! Ce p@#$ stie carte??:))) M-ai sunt isteti pe aici care o sa aiba ceva de comentat,nu bāga in seama.Spor la ciocane!!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...