Sari la conținut

Andreea blonda sex total 0721942495


Postări Recomandate

Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Eu nu sunt obligata sa îmi gonesc familia

Atât timp cât nu îți răspund înseamnă că nu pot

Nu am vorbit am. Stabilit o. Programare sau team pus sa vi aiurea și nam. Mai răspuns

Deci nu ai ce sa îmi spui sau sa ma faci neserioasa

Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Bună ziua dragii mei țin sa va anunț ca din motive personale cine dorește sa vina la. Mine astăzi lucrez doar oral.. Va mulțumesc de înțelegere

Va pup

Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Vlaadimir,sunt bine cand doresti dai un mesaj pe whatsapp si ne vedem pupici

Azi sunt disponibilă pana la ora 21 va astept cu drag

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

este prima mea recenzie...pentru comunitatea de ...futaci de aici...(desi, spre rusinea mea, de multi ani, folosesc informatiile utile de aici)

 

deci...Andreea- o fata dulce cu trup ce pare firav, dar ...care fute pana nu mai ai vlaga( ti-am zis Andreea ca vo incerca sa scriu aici...uite, o facui si p-asta)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

--am mers, pe baza recenzziilor la sigur si... toate cum au scris colegii: o experienta erotica foarte buna, finuta ...

 

locatia-     9-   curat, cald,

                       cu ce trebuie pentru o desfatare cu/ in Andreea, cald, apa calda, gel de dus, prosop

 

Andreea- 10- desigur ca este subiectiv, pentru mine, foarte sexoasa, erotica, forme finute, pasa roz, sani                               micuti, frumos conturati sfarcuri mici roz erectile in to(ma repet) cu buzele roz...

                       cu mine a fost suava, nu ne-am grabit

Oral-        10-  perfect, cu deep sustinut ( nu sunt Terente) si ...la cerere   am putut sa incordez pardalnicul                             cand  era adanc in gat...super senzatia...de repetat

69-           10- ca o continuare lina a actiunii, are o pasarica mica, cu labii mici, e gustoasa, zemoasa, un 

                      mic, timid, ascuns acolo- pe care-l dezbraci cu limba usurel si...parca am auzit un geamat usor

                      ...sper, real(oricum, geme excitant si nu ai senzatia de fals...da am putu privi si funduletul, am 

                      platit pentru a o face, dar ...nu a fost timp sau, am uitat...ramane pe alta data...

...apoi ne-am intors la o caprita, fiind excitat prea  tare, pus capotul, intart in pasa roz si...finalizat glorios.

 

dupa o igienizare, ea si apoi eu, la baie...la numarul doi am continuat dor cu 69 si oral adanc cam 20 de minute...dar Terenta-tradatorul nu a mai vrut...

 

...cele doua ore au trecut foarte repede....am vorbit despre multe...da, ai ce vorbi cu Andreea, telefoanele nu ne-au deranjat...doar in pauza dintre numere, m-a intrebat daca poate prelua mesaje, etc...

 

...multumesc Andreea pentru o experienta frumoasa si foarte erotica...pacat ca azi nu am mai avut timp...pentru un..anal?

 

Cadou- 2 x 250- initial am visat la anal...dar, desi am fost intrebat...nu am luat banii inapoi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

--am mers, pe baza recenzziilor la sigur si... toate cum au scris colegii: o experienta erotica foarte buna, finuta ...


 


locatia-     9-   curat, cald,


                       cu ce trebuie pentru o desfatare cu/ in Andreea, cald, apa calda, gel de dus, prosop


 


Andreea- 10- desigur ca este subiectiv, pentru mine, foarte sexoasa, erotica, forme finute, pasa roz, sani                                            micuti, frumos conturati sfarcuri mici roz erectile in ton cu (ma repet) cu buzele roz...


                       cu mine a fost suava, nu ne-am grabit ( m-a simtit bine)


Oral-        10-  perfect, cu deep sustinut ( nu sunt Terente), prelung(la cerer) si ...tot la cerere   am putut sa incordez                           pardalnicul  cand  era adanc in gat...super senzatia...de repetat


69-           10- ca o continuare lina a actiunii, are o pasarica mica, cu labii mici, e gustoasa, zemoasa, un clitoris


                      roz, mic, timid, ascuns acolo- pe care-l dezbraci cu limba usurel si...parca am auzit un geamat usor


                      ...sper, real(oricum, geme excitant si nu ai senzatia de fals)...da am putut privi si funduletul (am 


                      platit pentru a o face), dar ...nu a fost timp sau, am uitat...ramane pe alta data...


...apoi ne-am intors la o caprita, fiind excitat prea  tare, pus capotul, intart in pasa roz si...finalizat glorios?


 


....dupa o igienizare la baie , ea intai si apoi eu...la numarul doi am continuat doar cu 69 si oral adanc cam 20 de minute...dar Terenta-tradatorul nu a mai vrut...


 


...cele doua ore au trecut foarte repede....am vorbit despre multe...da, ai ce vorbi cu Andreea, telefoanele nu ne-au deranjat...doar in pauza dintre numere, m-a intrebat daca poate prelua mesaje, etc...


 


...multumesc Andreea pentru o experienta frumoasa si foarte erotica...pacat ca azi nu am mai avut timp...pentru un..anal?


 


Cadou- 2 x 250- (initial am visat la anal, pachetul total)...dar, desi am fost intrebat...nu am luat banii inapoi.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

ok ...am priceput ,nu trebuie sa te repeti ...dar vorba lui haloowen in 2 ore doar un numar ?

 

probabil ca esti mai in varsta ca mine ....oricum felicitari pentru performanta...si probabil ca Andreea te mai asteapta si alta data...pun pariu ca ti-a dat si un sarut la plecare drept multumire

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator andreea blonda 69
Reputație: 0

Nu i-am dat niciun sărut pentru curioși banii nu ia vrut inapoi si abea la sfarsit mia spus că nu este pregătit pentru anal ca are o oarecare reținere

 

 

 

Iti multumesc de recenzie si te mai astept cu drag

 

Si inca ceva in 2 ore a avut t8mp dar nu a dorit anal si vârsta conteaza putin cand sti sa respecți

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Nu i-am dat niciun sărut pentru curioși banii nu ia vrut inapoi si abea la sfarsit mia spus că nu este pregătit pentru anal ca are o oarecare reținere

 

 

 

Iti multumesc de recenzie si te mai astept cu drag

 

Si inca ceva in 2 ore a avut t8mp dar nu a dorit anal si vârsta conteaza putin cand sti sa respecți

Eu ziceam la o-ha

Dar chiar el a spus in recenzie ca nu a mai avut timp de anal. Faza cu banii ca i-a cerut sau nu,sau ca tu ai vrut sa ii returnezi,asta nu conteaza.doar voi stiti. Oricum,vba unui clasic "bani de seminte"!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...