Sari la conținut

Maya-INCALL/OUTCALL-0748.476.981


Postări Recomandate

  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor

Vizitat si eu domnita. Sunat, programat si prezentat in 15 min in zorilor, o strada retrasa, blocul si mai retras. Parcari libere, apartament et inferior aspect superior. Domnita mai inalta ca mine pe tocuri(eu am 1.80) si mai cu forme. Curatenie, ea draguta, am ramas. Prosop curat, baie ok, pat curat. Mi-a facut un oral protejat(nu ne stim spala pe puta sau suntem prea suspecti!!!!), dupa care i-am dat vreo 4-5 min umeri/craci. Finalizat, achita 100 de lei si plecat. Cei care preferati mai plinute e ok, curata si locatie discreta, OP 6, NP 8,GFE 7. As fi curios de recenzii cu ON, eu am o igiena foarte buna a putulicii, rasa bine si fara mirosuri sau probleme. Nu mi-a mirosit puta, deci care o fi faza. Poate ne lamureste ea.

Iti multumesc pt recenzie!

Raspunsul ti l-ai dat singur!Nu inteleg de ce nu ai cerut "explicatii"la fata locului pt a te putea lamuri si ai ales sa te lamuresc aici!?Am specificat destul de clar in ce conditii ofer acest serviciu!

Link spre comentariu
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor

Ma tenteaza tipa, mai ales ca face OP,dar nu face FK. Maya tu ce zici?

Dragule ma poti contacta oricand doresti! :hug1

Link spre comentariu
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor

Cum pozele nu corespund adevarululi (cum s-a constatat aici) la fel descrierea serviciilor sunt doar reclama. Iti spun eu ca nu face la nimeni, sau am omis vreun recensamant unde zice cineva altfel.

 

Da, te va lamuri, cum a facut-o mai sus. Ca face blabla, dar e doar reclama goala.

:clap2  :clap2  :clap2  :clap2

Link spre comentariu
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor

Uite Maya care-i treba:daca puta e spalata, rasa bine,nu are vreo culoare ciudata, nu curge nimic din ea, nu o mirosi cum iti dai seama ca ceva nu e ok. Hai lamureste-ne tu ca noi e mai prosti putin...

Dragul meu...nu stiu care parte nu ai inteles o ,dar nici nu ma voi agita prea tare sa te fac sa  intelegi(scopul tau este altul)!Am scris in ce conditii ofer serviciul acesta si imi rezerv dreptul de a selecta clientii,in privinta asta!Am oferit o doza mare de bun simt in privinta ta...asa ca da-mi voie sa nu dau curs acestui subiect!O seara placuta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Buna ... am avut placerea sa o vizitez astazi pe d-soara Maya ( 25 ani din spusele ei ) , locatie usor de gasit + loc de parcare din belsug , apartament foarte curat 10/10 .  D-soara ingrijita si tot timpul cu zambetul pe buze . Am optat ptr 150 ron / 40 min - masaj erotic  7/10    - oral protejat 8/10    - normal protejat  9/10   ... se implica mult in ceea ce face , nu te grabeste . O RECOMAND cu incredere tuturor ( si celor care prefera slim ) . eu cu siguranta revin cu mare placere ... spor la treaba  si o zi minunanta tuturor

  • Like 2
Link spre comentariu

Uite Maya care-i treba:daca puta e spalata, rasa bine,nu are vreo culoare ciudata, nu curge nimic din ea, nu o mirosi cum iti dai seama ca ceva nu e ok. Hai lamureste-ne tu ca noi e mai prosti putin...

Prin telepatie.

Link spre comentariu
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor

Buna ... am avut placerea sa o vizitez astazi pe d-soara Maya ( 25 ani din spusele ei ) , locatie usor de gasit + loc de parcare din belsug , apartament foarte curat 10/10 .  D-soara ingrijita si tot timpul cu zambetul pe buze . Am optat ptr 150 ron / 40 min - masaj erotic  7/10    - oral protejat 8/10    - normal protejat  9/10   ... se implica mult in ceea ce face , nu te grabeste . O RECOMAND cu incredere tuturor ( si celor care prefera slim ) . eu cu siguranta revin cu mare placere ... spor la treaba  si o zi minunanta tuturor

Iti multumesc pt recenzie!Oricand vei dori sa ne revedem te astept cu drag! :kiss2

Link spre comentariu
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor
  • Telefon: maya.maia10
  • Oras:Zorilor

Servus :hihat ...tin sa va anunt ca vizita mea in acest oras se va incheia in cursul acestei saptamani(inca nu stiu cu exactitate ziua,dar va voi anunta cat de curand)...pupici :2qm40hg

post-236419-0-94406300-1499082365_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...