Sari la conținut

Attraction Club Massage 0734766416, 0737709719, 0770363188


Postări Recomandate

1 hour ago, derwall said:

Lucrurile simple si directe sunt cele mai de efect...🤗😋

Cand un client sau chiar mai multi au nemultumiri, de pilda apelarea clientilor, in momentul cand relationezi cu el, chiar si virtual sau telefonic, mai ai o sansa de promovare si de vanzare.

Il asculti, ii prezinti parerea si pozitia ta. Ii dai sau nu dreptate, dupa caz.Elegant si amabil.

Pe puncte. Este adevarat ca sunati clientii? 

Recenzii putine si nefavorabile.

Servicii fara detalii. Poate eu doresc finalizare cu gatul si clavicula...

Puteti sa formulati raspunsuri astfel incat sa nu ofensati clientul, sa faceti compromisuri ( mare lucru sa nu mai sunati clientii...ce mare problema) , sa il determinati sa va mai dea o sansa.

Da, avem maseuze noi, servicii noi, am modificat programul, ceva bonus rece etc, doar aveti experienta.😉🤗

Este un serviciu special, nu dai banul si maseuza se comporta ca intoarsa cu cheia si clientul obtine totul etc.s.a.m.d.

Prima conditie ar fi discretia.

Asta ar fi pozitia mea.

Pe un client il castigi greu dar il pierzi....usor...😇😘😉

O sa revin asupra acestui aspect si de unde vine nemultumirea din partea call center ului 

Astazi detaliat

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Legat de problemele manifestate in timp din parte call center ului nostru

Intr-adevar au fost situatii neplacute - explicatia fiind - avem un call center un pic mai avansat decat majoritatea locurilor si cateodata in incercarea lor de a atrage clienti - au scris cand nu trebuia

incercam sa temperam acest lucru - sa evitam comportamentul neplacut

dar nu este cu rea intentie - sunt doar niste colegi care isi fac treaba lor

eu sunt responsabila de locatia unde lucrez eu si incerc sa minimizez impactul unei politici agresive la call center pentru programari

asa cum am invatat ca este o nemultumire din partea voastra aici

tin cont

si pot vorbi si despre lucrurile pe care le facem gresit insa o sa va rog aceste nemultumiri sa mi le comunicati elegant

pot purta o discutie constructiva dar daca primesc un atac de imagine ne elegant reactionez in consecinta

o discutie eleganta si cosntructiva pot avea cu oricare din voi cu mare drag si deschidere

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Astept sa ne cunoastem whatsapp me

numar receptie 

0770363188 

Sa stiti ca am si 3 colege absolut superbe in locatia noastra din strada Soimus pe KIM, Raisa si Ella, una mai frumoasa decat cealalta si o reprezentare a tot ce este frumos. 

Daca nu raspuns la numarul meu incercati 0770363188 colegele mele intotdeuna sunt online daca eu sunt in masaj

Astazi sunt disponibila incepand cu ora 14 00 

38d22d57-1d64-4b9b-a511-78129da67bc6.jpg

50daccbf-8a32-45b5-9cf2-6c0746b15608.jpg

51b9a5ff-c2fb-4a15-960d-d92d96eac277.jpg

a1454306-f173-411e-8296-7e7e311def3d.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Astept sa ne cunoastem whatsapp me

numar receptie 

0770363188 

Sa stiti ca am si 3 colege absolut superbe in locatia noastra din strada Soimus pe KIM, Raisa si Ella, una mai frumoasa decat cealalta si o reprezentare a tot ce este frumos. 

Daca nu raspuns la numarul meu incercati 0770363188 colegele mele intotdeuna sunt online daca eu sunt in masaj

Astazi sunt disponibila incepand 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Acum atmosfera pare mai destinsa☺🤗😋

Ridic si eu doua degetele si intreb despre : tipuri de masaj / tehnica finalizari / alte detalii.

Multumesc☺😘🤗

  • Like 2
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
2 hours ago, derwall said:

Acum atmosfera pare mai destinsa☺🤗😋

Ridic si eu doua degetele si intreb despre : tipuri de masaj / tehnica finalizari / alte detalii.

Multumesc☺😘🤗

yes eu multumesc

o sa revin la tine

i promise 😘

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
On 7/30/2021 at 10:05 AM, derwall said:

Lucrurile simple si directe sunt cele mai de efect...🤗😋

Cand un client sau chiar mai multi au nemultumiri, de pilda apelarea clientilor, in momentul cand relationezi cu el, chiar si virtual sau telefonic, mai ai o sansa de promovare si de vanzare.

Il asculti, ii prezinti parerea si pozitia ta. Ii dai sau nu dreptate, dupa caz.Elegant si amabil.

Pe puncte. Este adevarat ca sunati clientii? 

Recenzii putine si nefavorabile.

Servicii fara detalii. Poate eu doresc finalizare cu gatul si clavicula...

Puteti sa formulati raspunsuri astfel incat sa nu ofensati clientul, sa faceti compromisuri ( mare lucru sa nu mai sunati clientii...ce mare problema) , sa il determinati sa va mai dea o sansa.

Da, avem maseuze noi, servicii noi, am modificat programul, ceva bonus rece etc, doar aveti experienta.😉🤗

Este un serviciu special, nu dai banul si maseuza se comporta ca intoarsa cu cheia si clientul obtine totul etc.s.a.m.d.

Prima conditie ar fi discretia.

Asta ar fi pozitia mea.

Pe un client il castigi greu dar il pierzi....usor...😇😘😉

Da ai dreptate

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Colega mea Eva asteapta sa va cunoasteti whatsapp her

0770363188 

Sa stiti ca am si 3 colege absolut superbe in locatia noastra din strada Soimus pe KIM, Raisa si Ella, una mai frumoasa decat cealalta si o reprezentare a tot ce este frumos. 

 

Eva Astazi este disponibila pana la 03 00 am - 05 00 am

a1454306-f173-411e-8296-7e7e311def3d.jpg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu

The erotic drive is the great energy that moves through all evolution. What about you ? How do you fit that in ? Discover erotic moments measure your strongest feelings between the beginnings of a massage with us when you ignite your self desires and the chaos that comes after - some of the best moments in life are the ones you can't tell anyone about

Let's do things you can't tell anyone about 😜😍

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
15 hours ago, CristinaTeen said:

Pt ca dddcon 😄😁😅🤣🙂🙃😉

Perfect logic si on topic 

De evitat pentru ca ? .... 

Poate sunt mica grasa & urata? 

Am mai spus-o si o sa o repet. Degeaba imi dati minusuri, degeaba jigniti! Nu faceti decat sa ma ambitionati si mai tare sa spun adevarul. Sunteti DE EVITAT pentru ca salonul in care activati trimite frecvent mesaje celor care v-au vizitat cu diverse oferte de pret, fete noi, etc. Suntem destui care spunem acelasi lucru, chiar si ultima recenzia de pe topicul asta sustine aceeasi treaba. Nu cred ca mai este cazul sa negati asta, ba mai mult sa ma si denigrati.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
16 hours ago, dddcon said:

Am mai spus-o si o sa o repet. Degeaba imi dati minusuri, degeaba jigniti! Nu faceti decat sa ma ambitionati si mai tare sa spun adevarul. Sunteti DE EVITAT pentru ca salonul in care activati trimite frecvent mesaje celor care v-au vizitat cu diverse oferte de pret, fete noi, etc. Suntem destui care spunem acelasi lucru, chiar si ultima recenzia de pe topicul asta sustine aceeasi treaba. Nu cred ca mai este cazul sa negati asta, ba mai mult sa ma si denigrati.

Ce vi se pare de evitat la mine?

Ar fi mult mai frumos daca ai lasa recenzii la maseuze punctuale reale

Asa cu spam off topic nu pari foarte ok cel putin in intentii, echilibru la cap & declaratii

Ce este de evitat de exemplu la mine si la colega mea Cristina ?

Ce recenzii ai lasat si tu la maseuze de cand esti pe forum ?

Nu este foarte ok ce faci dar este problema ta

Noi ne delimitam in pozitie de pozitie ta nu are nici o legatura cu serviciile de masaj pe care eu si colegele mele le prestam

38d22d57-1d64-4b9b-a511-78129da67bc6.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
16 hours ago, dddcon said:

Am mai spus-o si o sa o repet. Degeaba imi dati minusuri, degeaba jigniti! Nu faceti decat sa ma ambitionati si mai tare sa spun adevarul. Sunteti DE EVITAT pentru ca salonul in care activati trimite frecvent mesaje celor care v-au vizitat cu diverse oferte de pret, fete noi, etc. Suntem destui care spunem acelasi lucru, chiar si ultima recenzia de pe topicul asta sustine aceeasi treaba. Nu cred ca mai este cazul sa negati asta, ba mai mult sa ma si denigrati.

Poate daca tot ai atat interes in masaj erotic

Lasi si tu o recenzie eventual la 1-2-3 maseuze si capeti un pic de credibilitate... nu neaparat la noi... la altele la alte saloane

Credibilitatea ta si postarile tale nu sunt deloc credibile

Ne critici fara sa fi fost la noi

Cam de ras

Intelegeam daca ai fost la noi si aveai 10 recenzii la maseuze la alte saloane.... dar asa

Total lipsit de credibilitate

Si totusi Eva te-a intrebat bine ce este de evitat la Eva si la mine ? Poate poti raspunde elegant cu o propozitie mai ampla cu subiect si predicat .... fa un efort incearca ... 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
3 minutes ago, EVA_LOVE said:

Ce vi se pare de evitat la mine?

Ar fi mult mai frumos daca ai lasa recenzii la maseuze punctuale reale

Asa cu spam off topic nu pari foarte ok cel putin in intentii, echilibru la cap & declaratii

Ce este de evitat de exemplu la mine si la colega mea Cristina ?

Ce recenzii ai lasat si tu la maseuze de cand esti pe forum ?

Nu este foarte ok ce faci dar este problema ta

Noi ne delimitam in pozitie de pozitie ta nu are nici o legatura cu serviciile de masaj pe care eu si colegele mele le prestam

38d22d57-1d64-4b9b-a511-78129da67bc6.jpg

Superba 😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Mars in plm de tepare infecte . Cat credeti ca mai tzine prosteala asta a voastra !?

Futuva-n gura de putori .

Chiar un v-ati saturat cata v-au injurat toi p-aici ? Chiar trebuie sa luam o bata si sa venim la salon !? 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 7/30/2021 at 7:16 PM, derwall said:

Acum atmosfera pare mai destinsa☺🤗😋

Ridic si eu doua degetele si intreb despre : tipuri de masaj / tehnica finalizari / alte detalii.

Multumesc☺😘🤗

Te suna ea sa-ti spuna, colegule!😀

  • Haha 2
Link spre comentariu
23 hours ago, lifeowner said:

Mars in plm de tepare infecte . Cat credeti ca mai tzine prosteala asta a voastra !?

Futuva-n gura de putori .

Chiar un v-ati saturat cata v-au injurat toi p-aici ? Chiar trebuie sa luam o bata si sa venim la salon !? 

@pisicuts este ok acest limbar ? 

Ce spui tu life nu are nici o legatura cu pozitia noastra, cum ne prezentam cum facem totul impecabil

Atacul tau este ieftin si lipsit de eleganta

si nu are nici o legatura cu modul in care noi suntem de fapt adica incercam sa facem totul perfect

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...