Sari la conținut

Attraction Club Massage 0734766416, 0737709719, 0770363188


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am furat-o si eu de la panaramele astea ...

Mi-au trimis niste poze sa ma agate ... am vorbit fff mieros cu PR-ul lor care sa dadea fix fata din poze ( eu crezand ca vb cu fata din poze)  .

Pun botu si ma duc sa le fac o vizita .... cand colo , Intru in club, intreb de fata cu care am vb la tel , ma anunta ca nu conteaza cu cine am vb ca am de unde alege , le zic ca veau fata din poze si ce sa vezi vine "fata din poze" cu 20 Kg mai grasa chefless cu o privire sictirita . Ok si intreb asta e fata din poze si eu cu cine am vb , pe acelas ton obraznic mi se rapunde " mai conteaza cu cine ai vb " ?

In fine , vazand ca am fost luat de prost m-am carat , le-am injurat putin la tel si cam asta a fost . 

Aviz amatorilor !

Mai jos pozele de prosteala

[url=https://ibb.co/JrXZhVd][img]https://i.ibb.co/JrXZhVd/image.png[/img][/url] [url=https://ibb.co/dffbrTw][img]https://i.ibb.co/dffbrTw/image.png[/img][/url] [url=https://ibb.co/7RvSxTw][img]https://i.ibb.co/7RvSxTw/image.png[/img][/url]

  • Like 3
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church

Nu am stiut unde sa postez dar dupa cautarea nr de tel am gasit acest topic

Un anunt pe publi24  cum ca e un salon nou ce apartine de trustul Attraction Club 

Am vb putin pe whatsapp

O noua locatie pe Litoralului 1 zona Colentina

Ar fi 6 fete. Par mari bunoace in poze. 

Cer in jur de 200-300 lei pe ora cu mici diferente depinde ce doresti. Cu o fata cu 2 fete, masaj mai permisiv sau nu. Promit cate-n luna si stele 

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-cu-bunaciuni-si-tot-ce-trebuie/7b0161747c696b55.html

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, allisalie a spus:

Nu am stiut unde sa postez dar dupa cautarea nr de tel am gasit acest topic

Un anunt pe publi24  cum ca e un salon nou ce apartine de trustul Attraction Club 

Am vb putin pe whatsapp

O noua locatie pe Litoralului 1 zona Colentina

Ar fi 6 fete. Par mari bunoace in poze. 

Cer in jur de 200-300 lei pe ora cu mici diferente depinde ce doresti. Cu o fata cu 2 fete, masaj mai permisiv sau nu. Promit cate-n luna si stele 

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-cu-bunaciuni-si-tot-ce-trebuie/7b0161747c696b55.html

 

Te-au plătit 😂😂😂

Litoralului Agricultori Șoimus acceasi  mizerie 

  • Like 3
Link spre comentariu

Dacă nu vrei sa arunci cu bani la gunoi cauta în alta parte . Nu la Attraction 

Îți promit la telefon orice . Te fac sa înțelegi orice vrei tu 

Este o mare teapa 

Masajul este slab , inexistent , durata nu este de o ora , 

În plus mai trag tepe și la programări.  Faci programare pentru o fata la o anumita ora și când ajungi ea este ocupata și încearcă sa te vrăjească sa ramai sa aștepți sau la o alta fata .

Attraction o mare țeapă 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
23 minutes ago, andrei catalin said:

Dacă nu vrei sa arunci cu bani la gunoi cauta în alta parte . Nu la Attraction 

Îți promit la telefon orice . Te fac sa înțelegi orice vrei tu 

Este o mare teapa 

Masajul este slab , inexistent , durata nu este de o ora , 

În plus mai trag tepe și la programări.  Faci programare pentru o fata la o anumita ora și când ajungi ea este ocupata și încearcă sa te vrăjească sa ramai sa aștepți sau la o alta fata .

Attraction o mare țeapă 

Ok mersi

Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
51 minutes ago, darkxtr said:

Te-au plătit 😂😂😂

Litoralului Agricultori Șoimus acceasi  mizerie 

Mersi. M-ai scutit de bani aruncati pe fereastra. Acum ceva timp am fost de 2 ori pe Agricultori si experienta mediocra. 

Acum am aflat de locatia asta si de aceea am si postat.  Sa vad ce si cum. Imi vorbea tipa ziceai ca primesc si sex, imi spunea ca ma lasa sa o excit pana la orgasm cu squirt. Cate si mai cate 

Mersi inca o data

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna,

Probabil multi dintre voi ma stiti, insa pentru cei care nu ma cunoasteti inca

numele meu este Eva

Si mi-ar face placere sa va introduc in lumea placerilor erotice. 

Un masaj erotic cu mine si de fel un masaj erotic la noi la Attraction este o experienta high end cu totul aparte si mi-ar place sa va ghidez prin aceste placeri. 

Fiti siguri ca vom incerca sa va depasim asteptarile in orice aspect si experienta cu mine va fi una memorabila. 

Aici puteti tine legatura direct cu mine Tel & Whatsapp 0764 145 286 este numarul meu personal si ma gasiti la Attraction Club Str. Șoimuș, nr 89

A trecut o perioada de timp decand nu am mai fost prezenti aici pe site

Si as dori astfel sa luam o legatura directa cu voi si sa putem comunica direct si placut si poate curand sa stabilim si o intrevedere. 

Pachetele noastre de masaj sunt asa cum le stiti

Masaj erotic Attraction (60 min) – 230 lei
Masajul erotic în cea mai pură și erotica stare a sa. Cu mine goală peste tine în călătoria către un Happy End.
Masaj erotic reciproc sau Fantezie cu jucării erotice – 260 lei
Te ating, mă atingi. Îți îndrum mâinile pe corpul meu pentru ca apoi să îmi arăți cum te descurci. Pot folosi și jucării erotice ;)
Masaj erotic Spa (90 min) – 310 lei
Te invit să mergem în Saună, în Jacuzzi și la o rundă de masaj erotic. Ordinea? Nu contează. Tu decizi!

Iar eu voi fi exact ca in poze

Astept intrebarile voastre si cu foarte mult entuziasm sa ne cunoastem 0764 145 286 este numarul meu personal whatsapp me

😍🥰😘

Saptamana aceasta voi fi aici pentru voi in principiu de la 14:00 la 03:00-05:00 am

38d22d57-1d64-4b9b-a511-78129da67bc6.jpg

50daccbf-8a32-45b5-9cf2-6c0746b15608.jpg

51b9a5ff-c2fb-4a15-960d-d92d96eac277.jpg

355e8722-6503-4928-827f-af408aee7703.jpg

a1454306-f173-411e-8296-7e7e311def3d.jpg

bb3d4734-fc12-498f-a1b3-60681a2351d9.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 27.05.2021 la 19:53, andrei catalin a spus:

Dacă nu vrei sa arunci cu bani la gunoi cauta în alta parte . Nu la Attraction 

Îți promit la telefon orice . Te fac sa înțelegi orice vrei tu 

Este o mare teapa 

Masajul este slab , inexistent , durata nu este de o ora , 

În plus mai trag tepe și la programări.  Faci programare pentru o fata la o anumita ora și când ajungi ea este ocupata și încearcă sa te vrăjească sa ramai sa aștepți sau la o alta fata .

Attraction o mare țeapă 

pret de la 230 lei in sus si recentie nu sunt prea bune..... ceva nu merge 🤔

ar fi mai bine sa schimbati tarife la inceput (adica foarte mai ieftine), sa asteptam alte recentie si, daca adevarat merita, va ganditi daca puteti ridica pretul.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator supaplex
Reputație: 0

Buna Eva si bine ai venit. O sugestie: puneti aici pe forum poze in loc sa ni le mai trimiteti noua pe whatsapp. Ca sa nu mai fie atatia suparati pe voi ca le trimiteti mesaje nesolicitate. In plus, aveti fete sexy acolo si daca puneti poze pe forum o sa atrageti atentia mai multora, ca aratati bine. 

 

Link spre comentariu
20 minutes ago, spablo35 said:

pret de la 230 lei in sus si recentie nu sunt prea bune..... ceva nu merge 🤔

ar fi mai bine sa schimbati tarife la inceput (adica foarte mai ieftine), sa asteptam alte recentie si, daca adevarat merita, va ganditi daca puteti ridica pretul.

stiu dar incercam sa ne diferentiam printr-un serviciu high end daca toata lumea incearca sa obtina 200 lei pentru un masaj crede-ma exista un motiv pentru care masajul meu incepe la 230 lei si asta pentru ca totul este diferit de la mine la camera la cum este spalat prosopul tau la primire etc

ma bucur sa fiu alaturi de voi

Link spre comentariu
14 minutes ago, supaplex said:

Buna Eva si bine ai venit. O sugestie: puneti aici pe forum poze in loc sa ni le mai trimiteti noua pe whatsapp. Ca sa nu mai fie atatia suparati pe voi ca le trimiteti mesaje nesolicitate. In plus, aveti fete sexy acolo si daca puneti poze pe forum o sa atrageti atentia mai multora, ca aratati bine. 

 

asa o sa facem ma bucur mult ca sunt alaturi de voi si ca putem vorbi despre orice

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, EVA_LOVE a spus:

0764 145 286 este numarul meu personal aici vorbiti doar cu mine daca doriti sa avem o legatura directa

38d22d57-1d64-4b9b-a511-78129da67bc6.jpg

Eu o cunosc bine pe Eva. Doritorilor de masaj erotic, le-o recomand, cui ii place genul. Nu este de 10 la masaj erotic, i se poate da nota mare pt GFE, atitudine pro client, este altfel decat Attraction, i-ar fi prins bine schimbul locului de munca, cred ca s-ar fi incadrat la Fantasy. Pretul intr-adevar este mare din punctul meu de vedere, desi l-am platit de nenumarate ori. Mi-am luat foarte multe tepe (gen povestite si de colegi) ultima chiar la Soimus si desi au promis ca vor spune conducerii patania mea,nu s-a concretizat nimic. Deja de peste o luna cred trag de ei sa inceapa programul la 14, dar nu ii intereseaza, deci aici Eva ar trebui sa ne raspunda cum crede ca va reusi sa faca programari la 14.00. Pe scurt Eva va trebui sa munceasca din greu pt a castiga increderea forumului, caci confirm si eu mai tot ce s-a scris negativ despre ei. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 8 minute, henry jullien a spus:

Eu o cunosc bine pe Eva. Doritorilor de masaj erotic, le-o recomand, cui ii place genul. Nu este de 10 la masaj erotic, i se poate da nota mare pt GFE, atitudine pro client, este altfel decat Attraction, i-ar fi prins bine schimbul locului de munca, cred ca s-ar fi incadrat la Fantasy. Pretul intr-adevar este mare din punctul meu de vedere, desi l-am platit de nenumarate ori. Mi-am luat foarte multe tepe (gen povestite si de colegi) ultima chiar la Soimus si desi au promis ca vor spune conducerii patania mea,nu s-a concretizat nimic. Deja de peste o luna cred trag de ei sa inceapa programul la 14, dar nu ii intereseaza, deci aici Eva ar trebui sa ne raspunda cum crede ca va reusi sa faca programari la 14.00. Pe scurt Eva va trebui sa munceasca din greu pt a castiga increderea forumului, caci confirm si eu mai tot ce s-a scris negativ despre ei. 

Relaxează-te.  Niciodată Attraction nu ți va răspunde ceva pentru vreo nemulțumire. 

În rest sunt doar niște tepe de 230 lei sau 260 lei în funcție de inspirația voastră de moment 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
14 minutes ago, henry jullien said:

Eu o cunosc bine pe Eva. Doritorilor de masaj erotic, le-o recomand, cui ii place genul. Nu este de 10 la masaj erotic, i se poate da nota mare pt GFE, atitudine pro client, este altfel decat Attraction, i-ar fi prins bine schimbul locului de munca, cred ca s-ar fi incadrat la Fantasy. Pretul intr-adevar este mare din punctul meu de vedere, desi l-am platit de nenumarate ori. Mi-am luat foarte multe tepe (gen povestite si de colegi) ultima chiar la Soimus si desi au promis ca vor spune conducerii patania mea,nu s-a concretizat nimic. Deja de peste o luna cred trag de ei sa inceapa programul la 14, dar nu ii intereseaza, deci aici Eva ar trebui sa ne raspunda cum crede ca va reusi sa faca programari la 14.00. Pe scurt Eva va trebui sa munceasca din greu pt a castiga increderea forumului, caci confirm si eu mai tot ce s-a scris negativ despre ei. 

iti multumesc asa voi face

Link spre comentariu
3 minutes ago, andrei catalin said:

Relaxează-te.  Niciodată Attraction nu ți va răspunde ceva pentru vreo nemulțumire. 

În rest sunt doar niște tepe de 230 lei sau 260 lei în funcție de inspirația voastră de moment 

asta se poate schimba incepand cu mine

nu cred ca masajul meu la 230 lei este o teapa ci o experienta erotica cu totul si cu totul deosebita

Link spre comentariu
Acum 3 minute, EVA_LOVE a spus:

asta se poate schimba incepand cu mine

nu cred ca masajul meu la 230 lei este o teapa ci o experienta erotica cu totul si cu totul deosebita

La Attraction este la fel de ani de zile 

Nu se schimba nimic 

Nu se răspunde la nici o nemulțumire 

Masajul și la 230 și la 260 este o mare teapa .

Ce ne ar face sa credem ca toate acestea se vor schimba cu tine ? Când și tu ai câțiva ani la Attraction ?

Nu se va schima nimic . Sunt convins de asta de câțiva ani încoace este la fel . O mare teapa . Nimic mai mult . Doar promisiuni . Dar în realitate o țeapă 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
2 hours ago, andrei catalin said:

La Attraction este la fel de ani de zile 

Nu se schimba nimic 

Nu se răspunde la nici o nemulțumire 

Masajul și la 230 și la 260 este o mare teapa .

Ce ne ar face sa credem ca toate acestea se vor schimba cu tine ? Când și tu ai câțiva ani la Attraction ?

Nu se va schima nimic . Sunt convins de asta de câțiva ani încoace este la fel . O mare teapa . Nimic mai mult . Doar promisiuni . Dar în realitate o țeapă 

eu inteleg ca ai interes sa promovezi alte saloane aici pe forum

o sa te rog daca nu ai ceva frumos de spus despre noi daca nu m-am vizitat 

Masajul meu este total deosebit

as aprecia o recenzie dar nu un comment nefondat

Link spre comentariu

2 hours ago, andrei catalin said:

La Attraction este la fel de ani de zile 

Nu se schimba nimic 

Nu se răspunde la nici o nemulțumire 

Masajul și la 230 și la 260 este o mare teapa .

Ce ne ar face sa credem ca toate acestea se vor schimba cu tine ? Când și tu ai câțiva ani la Attraction ?

Nu se va schima nimic . Sunt convins de asta de câțiva ani încoace este la fel . O mare teapa . Nimic mai mult . Doar promisiuni . Dar în realitate o țeapă 

tot un om poate schimba tot

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...