Sari la conținut

"masaj relaxare profesional" 0763348769


Postări Recomandate

Salut

 

0763348769 are anunt pe OLX cu titlul "masaj relaxare profesional"

Numele de user este "maria david" si are o poza cu un barbat

In anunt, nu specifica daca este exclusa finalizarea prin orice fel (pe mine ma intereseaza laba)

 

A fost sau a incercat cineva sa mearga la ea?

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut

 

0763348769 are anunt pe OLX cu titlul "masaj relaxare profesional"

Numele de user este "maria david" si are o poza cu un barbat

In anunt, nu specifica daca este exclusa finalizarea prin orice fel (pe mine ma intereseaza laba)

 

A fost sau a incercat cineva sa mearga la ea?

Ma de unde apareti ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut

 

0763348769 are anunt pe OLX cu titlul "masaj relaxare profesional"

Numele de user este "maria david" si are o poza cu un barbat

In anunt, nu specifica daca este exclusa finalizarea prin orice fel (pe mine ma intereseaza laba)

 

A fost sau a incercat cineva sa mearga la ea?

Doamna din Str.Toamnei - numar cu 0724. face un masaj bun de relaxare , la final si prostatic si genital.

Am rugat-o sa ma lase sa o ating pe corp si mi-a dat acces la sani , mari si tari.

Are peste 45 de ani.

Maria David este de cel putin 5 ani pe piata , Sos.Giurgiului .

Pare de treaba si serioasa la telefon.

Accepta finalizare dar nu stiu daca accepta mingiieri pe sani.

Avea tarif cam mare , 150 Lei 90 minute.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Doamna din Str.Toamnei - numar cu 0724. face un masaj bun de relaxare , la final si prostatic si genital.

Am rugat-o sa ma lase sa o ating pe corp si mi-a dat acces la sani , mari si tari.

Are peste 45 de ani.

Maria David este de cel putin 5 ani pe piata , Sos.Giurgiului .

Pare de treaba si serioasa la telefon.

Accepta finalizare dar nu stiu daca accepta mingiieri pe sani.

Avea tarif cam mare , 150 Lei 90 minute.

 

Merci mult de raspuns. Doamna din Str. Toamnei suna a optiune ok.

 

O sa o incerc probabil pe ea, sau/si pe doamna de 59 de ani din Str. Teiul Doamnei ca are si ea niste sani superbi

Link spre comentariu

Merci mult de raspuns. Doamna din Str. Toamnei suna a optiune ok.

 

O sa o incerc probabil pe ea, sau/si pe doamna de 59 de ani din Str. Teiul Doamnei ca are si ea niste sani superbi

de unde sti ca are sani superbi ? di te-ai intrebat daca te lasa sa o atingi in timpul masajului ? :) :) :) : ) hai ca-ti recomand eu ceva exact ce-ti trebuie tie in primul rand dani mari nu /. ca mai am o opriune dar are sani micuti si ascutiti nr 1 spre  2 

Link spre comentariu

si iti mai fac recomandarea asta ca optiune secundara care sa te lase sa o cauti printre sani si care iti face o finalizare exploziva la care se pricepe bine 

http://nimfomane.com/forum/topic/81864-flory-obor-0743593040/

Flory Obor

0743593040 

Link spre comentariu

Salut

 

0763348769 are anunt pe OLX cu titlul "masaj relaxare profesional"

Numele de user este "maria david" si are o poza cu un barbat

In anunt, nu specifica daca este exclusa finalizarea prin orice fel (pe mine ma intereseaza laba)

 

A fost sau a incercat cineva sa mearga la ea?

doamna in cauza mie unul mi se pare un pic plecata cu sorcova . O gasesti undeva pe Toporasi la curte . o cheama defapt Mirela o stiu de vre-o 4 ani , am vorbit cu ea la telefon de mai multe ori de pe mai multe numere . odata spune ca doar pentru femei , alta data spune ca e 50 de lei ora , sau alte ori 150 lei , sau ca pt barbati face masaj partenerul ei , ba ca are piscina , ba ca are ultraviolete , dar de fiecare data a specificat ca nu face finalizare . cel mai mare ghiveci care l-am putut intalni . ar fi trebuit sa merg odata sa vad despre ce este vorba , dar atitudinea de la telefon m-a dezamagit , cei drept uneori , de foarte putine ori a putut fi si ok in vorba . cine se incumeta sa ne deie un semn si noua 

Link spre comentariu

doamna in cauza mie unul mi se pare un pic plecata cu sorcova . O gasesti undeva pe Toporasi la curte . o cheama defapt Mirela o stiu de vre-o 4 ani , am vorbit cu ea la telefon de mai multe ori de pe mai multe numere . odata spune ca doar pentru femei , alta data spune ca e 50 de lei ora , sau alte ori 150 lei , sau ca pt barbati face masaj partenerul ei , ba ca are piscina , ba ca are ultraviolete , dar de fiecare data a specificat ca nu face finalizare . cel mai mare ghiveci care l-am putut intalni . ar fi trebuit sa merg odata sa vad despre ce este vorba , dar atitudinea de la telefon m-a dezamagit , cei drept uneori , de foarte putine ori a putut fi si ok in vorba . cine se incumeta sa ne deie un semn si noua 

 

Am vorbit si eu cu ea prin mesaje pe olx si mi s-a parut foarte dubioasa. Am incercat sa o intreb subtil daca face masaj gential, dar nu am inteles. daca da sau nu. Si oricum, avand poza de profil impreuna cu un barbat, nu stiu ce sa cred, ca probabil si o femeie care are cauta doar masaj corporal si s-ar uita la poza ei, are zice WTF

Link spre comentariu

si iti mai fac recomandarea asta ca optiune secundara care sa te lase sa o cauti printre sani si care iti face o finalizare exploziva la care se pricepe bine 

http://nimfomane.com/forum/topic/81864-flory-obor-0743593040/

Flory Obor

0743593040 

 

Da, intr-adevar ar merge incercata... doar un mic dezavantaj este ca, din cate am auzit, nu te lasa cu mana pe sani

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Merci mult de raspuns. Doamna din Str. Toamnei suna a optiune ok.

 

O sa o incerc probabil pe ea, sau/si pe doamna de 59 de ani din Str. Teiul Doamnei ca are si ea niste sani superbi

la 59 de ani sani sunt cei mai superbi. Poti sa ii inozi chiar sau sa ii faci fundita!

  • Like 1
Link spre comentariu

E ok. Si te lasa sa pui mana pe ei direct Flory? Gen ii scoate afara, sau prin haine? Inca nu am apucat sa merg, dar curand ma voi duce si las feedback aici :D

 e te lasa sa pui mana direct pe ei , poti sa-i iei si sfarcul in gura . zicea ea ca intelege ca asa e normal pt a te simti bine la ea . sincer nu am incercat dar am asa un feeling  ca dupa mai multe vizite se poate si mai mult , desi ea zice nu si nu , si ofera si exemple

Link spre comentariu
  • Oras:Toplita
  • Oras:Toplita

Recomand si eu pt un masaj bun si o finalizare buna prin tehnici pe Cristina de la Mall Vitan.

E o femeie normală si face masaj bun si constiincios si nu.ti fura din ora.

Eu,m.am dus seara după ora nou ca atunci ma avantajează

ză.

Am stat trei ore pt ca m.a frămîntat bine si nu.mi venea sa cobor de pe masa de masaj

Sa găsesti masaj de calitate si seara rar.

Ora e o suta.

La sfirsit s.a întîmplat si o finalizare pt ca eram încins.

Nu ma intereseaza in general cum arata masaeozele ci cum lucreaza si daca si finalizează e bine venita.

Sa ma apuc sa o pipăi sa trag de ea..nu am fetisuri din astea.

O recomand pt cei care vor sa se relaxeze prin masaj.

Eu aveam dureri de spate si s.au ameliorat.

Si pt ca mîinile ei fierbinți trec peste corpul meu..creste si energia..dar nu ma risipesc in a ma obosi sa trag la rame ci i.mi place o finalizare delicata si fara graba si asta am primit.

Un amic de al meu e la a patra sedinta pt ca are spondilita anchilozanta si are dureri.

Lui ii place dimineata inainte de munca.

Pe la 6.30..7 e la ea.

Am uitat sa spun ca Masajul cu finalizare e 150.

Am inteles ca la el la finalizare sta in chiloți.

Fiecare cu ale lui...

E curățenie,discretie ca e singura,si liniste.

0735421904 ..tel Cristinei.

Are in jur de 40 si..e cu forme...un om normal..si,zic

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la doamna Cristina zilele astea.

Ai avut dreptate,am iesit ca nou.

Mie i.mi place dimineata (pe racoare) pt ca sunt încă adormit si i nnainte de o cafeluta si agitatia care va începe la munca ...sa ma recompensez cu un masaj.

Am sunat.o de seara si am stabilit sa sun dimineata,pt confirmare,cu o jumate de h i nnainte.

Asa am facut.

Cam greu cu trezit ul dar am ajuns pe masa de masaj pe la 6.30.

Am luat si eu doua sedinte si,am cam tras si un pui de somn.

Am rugat.o ,spre sfirsit,sa ma maseuze si in tălpi.

Doar mama ma masa asa cind eram mic.

Nu venisem nimic cu ea despre finalizare si ,cind eram încă cu fata in jos m.a intrebat si..nu am refuzat normal.

Am mai dat 50 de roni.

Ma simteam in vacanta.Am plecat cool la munca.

Azi am fost mai matinal:la 6 eram prezent pt ca data trecuta mi.Am băut cafeluta pe fuga

Acum am timp si de o recenzie si o savurată cafeutei la terasa inainte sa înceapă nebunia de la munca.

Cine o face ca mine ca mine sa se simtă!

Adica fara stres intr.o dimineata de vara,la o cafenea cu o cafeluta in fata,cu corpul fierbinte de la mîini calde,linistit si la propriu si la figurat.

Spor la dimineți senine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...