Sari la conținut

O părere,o recenzie cineva ??


Postări Recomandate

  • Oras:Maramures
  • Oras:Maramures

Inca una, doar pe facut bani, fara pic de respect pentru client. Si spun asta pentru ca, vineri avand putina treaba prin Bistrita, mi-am zis sa imbin utilul cu placutul si am sunat-o de dimineata pe Bianca facand o programare pt ora 17. A ramas sa o sun cu o jumatate de ora inainte. Asa am si facut. Am sunat pe la 16.30, cand am stabilit sa ne vedem pt o ora, ON si NP cu 250 ron ora si daca vreau finalizare CIM inca 50 ron, fiind considerata fantezie. Ajung la hotel Diana, imi da numarul camerei si intru. Facem cunostinta si suna telefonul. Sigur ca ea raspunde, n-ar pierde un client. Din convorbire mi-am dat seama ca si colegul era deja la hotel Diana (probabil ca daca ar fi ajuns inaintea mea, pe mine ma punea sa astept cu toata programarea mea). II spune ca are treaba si ca il suna cand termina. Eu am lasat pe noptiera 300 ron si am plecat la dus. Toate bune. Terminam prima finalizare, mai stam la o sueta si dupa exact 35 minute de cand am intrat, ma da pur si simplu afara, spunandu-mi ca, asteapta colegul, fara sa aminteasca nimic de a doua finalizare. Baiat simti fiind, m-am imbracat si am plecat, pe hol inca intalnindu-ma cu colegul... Nerabdator coleg , astepta chiar la etajul pe care statea Bianca. Inca o data s-a adeverit zicala: la pomul laudat sa nu te duci cu sacul... Cam scumpa fata, 300 ron finalizarea... Dar asta e... Suntem in continuare vazuti, doar ca o vaca buna de muls. Ca o concluzie, n-o recomand! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Esti singura persoana care zice asta dragule si nu am dat afara pe nimeni niciodata posibil sa fi avut alta programare si atunci zic clentului sa astepte daca vrea ....intrebarea este mai puteai a doua finalizare daca zici ca eu nu ti am facut a doua :))si daca tin bine mine ti am si zis ca am o programare si te am intrebat esti multumit si ai zis da ...o zi buna si va astept cu drag

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...