Sari la conținut

O părere,o recenzie cineva ??


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Tocmai ce am fost la domnisoara in cauza !

Am ajuns la ea , am facut un dus , foarte important ... prosop curat , gel de dus tot ce trebe ! Ma primit in lenjeria din anunt , pozele sunt reale si recente , tipa arata mai bine in realitate ca in anunturi , foarte comunicativa !

Am inceput cu un blowjob dupa care putin 69 , pasarica perfecta , frumos epilata miros placut ! Am trecut so la un lady on top pozitie in care am si finalizat , destul de repede din cauza oboselii si pentru ca mie chiar mia placut tipa ! Cu siguranta o sa o mai vizitez ! Dupa am stat la o tigara si la o poveste !

O.N. nota 9 ( cu deep si atenta la toate zonele , face si fin. Orala , eu nu am vrut dar face ! )

Normal nota 9 stramta si fierbinte , mai rar asa !

Concluzia e ca tipa merita vizitata , eu unul o sa mai revin , mia placut !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
  • Oras:.
  • Oras:.

link-ul o sa dispara curand

 

de ce nu ai pus anuntul complet, mai ales NR de TELEFON ?!

 

0742499984 

 

Bianca clipe fierbiti ..satisfactie garantata ..te astept la mine *** ***** poze reale in locatie Descriere

buna...daca ai putin timp liber la dispozitie si nu ai ce face cu el....da-mil mie si te voi duce in culmile placerii....sunt o fata finuta si foarte jucausa....vreau sa-ti ofer clipe magice...suna-ma si te vei convinge singur..fin ***** nu raspund la nr privat sau mesaje kiss??????  

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator seanjohnn
Reputație: 0

link-ul o sa dispara curand

 

de ce nu ai pus anuntul complet, mai ales NR de TELEFON ?!

 

0742499984 

 

Bianca clipe fierbiti ..satisfactie garantata ..te astept la mine *** ***** poze reale in locatie Descriere

buna...daca ai putin timp liber la dispozitie si nu ai ce face cu el....da-mil mie si te voi duce in culmile placerii....sunt o fata finuta si foarte jucausa....vreau sa-ti ofer clipe magice...suna-ma si te vei convinge singur..fin ***** nu raspund la nr privat sau mesaje kiss??????  

Ne interesa mai mult o recenzie in urma unei vizite , nu sa postezi poze si anuntul!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Ne interesa mai mult o recenzie in urma unei vizite , nu sa postezi poze si anuntul!

gionele, peste putin timp link-ul pus de tine nu o sa mai ie de vazut, deci sanse ioc sa faca cineva recenzie daca nu stie UNDE, LA CINE sa se duca sau macar la ce numar de telefon sa sune !

 

asta e !

 

 

ps- de ce nu faci tu recenzie daca stii dspre cine, ce, cum e vorba ?!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator seanjohnn
Reputație: 0

gionele, peste putin timp link-ul pus de tine nu o sa mai ie de vazut, deci sanse ioc sa faca cineva recenzie daca nu stie UNDE, LA CINE sa se duca sau macar la ce numar de telefon sa sune !

 

asta e !

 

 

ps- de ce nu faci tu recenzie daca stii dspre cine, ce, cum e vorba ?!

Nu eu am deschis topicul , ”casca” ochii aia!

 

https://nimfomane.com/forum/topic/89724-bianca-0742499984/

 

Am postat aici cu numar si pareri din alt oras.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...