Sari la conținut

0751509108 2-4 IUNIE -Threesome cu un cuplu in Mamaia!


Postări Recomandate

RO: Suntem un cuplu elegant, educat, curat si extrem de discret, actori de filme adult, in cautare de barbati maturi pentru a petrece momente de neuitat. iti putem oferi compania in serile singure sau chiar si insotiti de o partenera. oferim *** total, oral protejat/neprotejat, normal protejat,anal, masaj erotic, dominare activa soft,annilingus plus multe alte fantezii care ti le doresti cu exceptia fanteziilor care implica agresivitate sau limbaj vulgar. deasemenea, oferim seriozitate si discretie si avem aceleasi asteptari si din partea ta. contacteaza-ne si nu vei regreta!

suntem disponibili la orice ora pentru tine si deabea asteptam sa ne cunoastem! deasemenea cadoul pt o ora de distractie cu noi este 100 eur/ 450 ron.

 

Cu drag,

 

Eveline si Roman

 

 

 

EN: We are an elegant, educated, clean and extremely discrete couple, adult films actors, seeking mature men to spend unforgettable moments together. we can offer you our company on those lonely nights and even accompanied by a partner. we offer protected/unprotected oral ***, anal, normal protected ***, erotic massage, light domination, annilingus and many other fantasies that you've been dreaming about with the exception of those fantasies that imply aggressive and vulgar behaviour . also, we offer professional discrete services and we expect the same discretion from you. contact us and you will not regret it!

we are available at any hour and we cannot wait to meet you! moreover, the gift for an hour with us is 100 eur/450 ron .

 

with love, 

 

Eveline si Roman

Am fost la ei si a fost cea mai buna experienta din viata mea. I am si supt o lui Roman si maine ma voi intoarce pentru inca o partida memorabila. Eve, abia astept sa impartim cumshoturile atat al meu cat si al lui Roman:)!
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

Am fost la ei si a fost cea mai buna experienta din viata mea. I am si supt o lui Roman si maine ma voi intoarce pentru inca o partida memorabila. Eve, abia astept sa impartim cumshoturile atat al meu cat si al lui Roman:)!

 

postaciule....promoter-ule....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...