Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Kabul
  • Oras:Kabul

Asa sunt anuntul:
ALEXANDRA, buna, sunt o d-ra sexy, rafinata si te astept in compania mea pt. momente incendiare: contact intim oral si normal, 69 si alte fantezii. Poze reale. Discretie maxima

Poze:

Si acum recenzia:

Dragi confrati, ma bucur ca dupa ce am descoperit-o pe dsoara Maya, sa am parte de o noua descoperire placuta.
Zilele trecute frunzaream noutatile de pe forum si n-am gasit nimic interesant asa ca am aruncat o privire pe AT.

Am remarcat imediat binecunoscuta locatie de langa Vogue, pta Alba Iulia... in pozele caprioarei, desigur. Mi-am zis ca merita un mic sacrificiu, poate gasesc ceva frumos... lucru ce s-a si intamplat dealtfel.

Am sunat, m-am programat rapid si am ajuns. Dupa usa, o dsoara bruneta, teen si freash... mi-a placut instant. Zambet frumos, sani superbi, corp slim... pe tocuri cca 1,70, fara, cca 1,60. Desi nu prea inalta, foarte bine proportionata.
Chiar imi parea genul de fata pe care as fi cucerit-o in liceu.

Actiunea s-a desfasurat bine, cu un oral ne, urmat de caciulita si pozitia women on top... cu miscari bune din partea ei.
La oral, binishor, cu incercari de DT... timide si fara prea multa atentie prin jur. Insa mi-a placut, oricum pentru mine bag seama ca fizicul e foarte important.

Se remarca foarte clar ca fata e la inceput, AM FOST PRIMUL CLIENT!!! YEAAAH )

Am incercat timid un FK... desi nu prea obisnuiesc. Se pare ca nici ea nu prea obisnuieste, nu m-a refuzat dar nici nu s-a prins in joc.

Ne-am spalat dupa primul numar, am mai povestit una-alta si ne-am apucat de runda a 2-a. Oral ne, trezit repede soldatelul, luat caprioara in pozitia cu acelasi nume... si dai si dai... nu prea mult ca era prea frumoasa imaginea si m-am terminat repejor.

Gata, ca am povestit destul... si asa ma gandeam s-o tin pentru mine, insa iata ca sunt altruist si o share-uiesc cu voi. Sa vad care da berea.

Note bune din partea mea:

Locatie: Vogue, se stie... 9
Fizic: 9 (inca 10 cm si lua maxim!) La Fatza: 9,5!
Oral: 8,5 (... daca ar fi cu CIM... as creste nota)
Normal: 8,5
GFE: 8 . E inca la inceput... eu zic ca exista potential

FK: nu dau nota aici... ca stric media si nu are rost. Pun tot pe seama timiditatii de inceput.

Mie imi place mult caprioara si o sa revin. Arata clar peste medie, eu zic ca o sa va placa. E pustoaica, zambet fain (cand exista, pentru ca nu zambeste prea mult ) Are niste sani dementiali... tari si frumosi, ca la virgine, numai buni de rontait.

O recomand tuturor confratilor civilizati, care stiu sa aprecieze o dsoara delicata. Hai s-o invatam, s-o crestem frumos si sa ne bucuram de ea.

post-3165-0-57857600-1352124143_thumb.jpg

post-3165-0-09521000-1352124151_thumb.jpg

post-3165-0-60607800-1352124158_thumb.jpg

post-3165-0-03009400-1352124164_thumb.jpg

post-3165-0-00102400-1352124170_thumb.jpg

post-3165-0-00643700-1352124177_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atras de poze si cu un pic de " foame" in pantaloni, am ajuns si eu azi la domnisoara. Locatia: blocul Vogue/ Bancpost din Piata Alba Iulia.

Fata arata ca in poze, bruneta slim, ten bronzat ( solar ? ) piele fina, sani foarte frumosi, nu mari dar obraznici. La fața e draguța si are un aer usor timid, zambet frumos. Mi-a marturisit ca e studenta si ca nu are decat o saptamana in bransa, ceea ce explica atitudinea ei stangace si rusinoasa :-)

In apartament mai sunt si alte colege, camera de lucru e simpla dar cu pat mare ( yey !!!) si oglinzi pe sifonier.

Actiunea a inceput cu un pic de mangaiat si sarutat pe corp in picioare si apoi in pat, FK exclus. Mi-a placut mult pielea ei, catifelata si frumos mirositoare. Oral neprotejat fara multa indemanare, cam hei-rup, am intrerupt-o delicat si am rugat-o sa puna preze. La futut lucrurile au fost mult mai bune, am inceput cu un clasic misionar, apoi umeri-craci si la final caprita. Am finalizat in prezervativ. Desi am platit o ora ( 200 ron, nu exista optiune "scurta" ) a trebuit sa plec pentru ca suna insistent "Politia". :-)

Per total mi-a placut fata, fiind la inceput e un pic stangace, rezervata, dar intr-un fel șarmant, fara sa supere. Cred ca la o a doua vizita ar fi mai putin reticenta.

Notele:

Locatie: 8.5

Corp: 9

Fața: 8

Normal: 9

Oral: hmmm, mai bine nu dau, o lasam sa mai " creasca"

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare tuturor,

intrucat zilele acestea am avut si eu ocazia si placerea sa o cunosc pe Alexandra,am sa contribui si eu cu parerea mea despre ea,incercand sa fiu cat mai obiectiv pentru ca este la inceput si evitand sa fiu subiectiv fiindca mi-a placut mie mult de ea :laugh2

Avand programul de lucru cam de pe la 12 pana la 8,din cate am inteles,sper sa nu ma insel,nu am reusit sa ma potrivesc din prima incercare cu ea,insa a doua zi mi-am luat liber special ca sa pot ajunge fiind foarte atras de poze :crazylove Am avut noroc de data asta,programarea a fost respectata,surpriza f placuta a aparut in momentul deschiderii usii(in sensul ca mi s-a parut mai frumoasa chiar ca in poze) ,am gasit o fata de nota 10 fara probleme din punctul meu de vedere,mignona ,bruneta,ochi superbi....chiar foarte frumoasa fata :gifs_ojos , daca ar fi fost un pic mai inalta poate nu mai era asa simpatica,asa are farmecul ei.

Locatia este cea cunoscuta probabil deja de multi dintre voi,pt mine a fost prima oara,P-ta Alba Iulia,langa celebrul salon X,apartament curat,nu stiu daca este singura sau cu cineva pentru ca nu am simmtit prezenta altei persoane,referitor la prestatie,pe mine unul nu m-a deranjat faptul ca este la inceput,a fost suficient ca am fost foarte atras de ea,(de fapt nu prea mai vroiam sa plec :laugh2 )dar pentru altii mai pretentiosi dpdv tehnic s-ar putea sa fie o problema;am beneficiat de OWO+normal,am stat o ora,cadoul fetei fiind 200 ron.

As reveni si maine , chiar mi-a placut mult de ea dar din pacate nu se poate asa curand :icon_cry

 

Pana revii poate pui si notele pentru servicii!!!

 

A.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:pe la
  • Oras:pe la

Salut fratilor intr'ale futaiului,

 

Am ajuns si eu la aceasta domnisoara acum cateva zile

Facut programarea inainte cu vreo 40 de minute intr'o dupa'amiaza,nici o problema,o voce frumoasa la tel. mi'a explicat ce si cum,locatia Alba Iulia,Vogue.

 

Apartament curat,in cuib mai stau vreo 2 domnisoare cred,recenzate pe aici pe forum,nu mai stiu exact care...baie curata,hol verificat de fata sa nu fie vreo intersectare neplacuta a clientilor...

 

Fata...vreo 20 de ani,miniona(max 1.60) simpatica as putea spune la fata,niste tate foarte frumoase si tari gen para(punctul ei forte,pentru ca altele chiar nu are),un fund frumusel dar parca nu chiar asa sexi ....politicoasa dar nu prea vorbareata

 

Trecut la actiune primul nr un oral care a fost o laba originala asortata cu cateva "pupaturi"pe capul pulii,nu prea ai ce sa discuti cu ea in ceea ce priveste tehnica suptului pulii,sau tehnica unui 69 de exemplu,pe care declara ca nu poate sa'l faca,din cauza ca nu gaseste "pozitia" :slap2 (in anunt declara ca l'ar face fara probleme,asa ca amatorii mai bine ar intreba de la bun inceput)

No cim,la primul nr oralul nepro,mi'am dat drumul pe cearceaf dupa o laba buna,daca nu era aspectul fetei care este intr'adevar destul de apetisanta...nu stiu ce s'ar fi intamplat.

 

Nr 2 sex normal dupa dusul de rigoare si cateva minute de "discutii" in care am vorbit aproape singur,incercat vreo 2 pozitii...

Dupa aproximativ 6 min mi'a murit scula de tot,implicarea d-soarei fiind minima,daca stau sa ma gandesc mai bine chiar 0

 

Concluzie:daca crei sa futi ceva nou si destul de atragator,dar atat, suna la nr de tel al d-soarei(exista posibilitatea ca eu sa nu fi facut click cu ea,dar oricum are multe de invatat)

 

Note:locatie 10,fata 8, GFE 2,(incearca sa fie politicoasa si agreabila,dar atat,nu se implica absolut deloc,0,nici de vorbit nu vorbeste,poate va invata in timp),no FK,NO cim No anal,oral 2,normal 4

 

Domnilor,acestea fiind spuse,va doresc numai futaiuri agreabile...

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...