Sari la conținut

adina -c.e.t.-0738286417


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu tricut nisiun colieg pila ia sa ni zik si noua dak ii plasi putulica ??? :)))))))

 

E dezastru la pat, muia e mai mult laba si la normal lubrifiant la greu... dar cred ca merge modelata da eu nu imi bat capu cu asa ceva, il las pe Oby

 

P.S.: In realitate e o cioara mica si slabuta

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

macar pozele sint ale ei ?

 

Sunt, doar ca o avantajeaza mult. E slabuta, mica undeva la 1.60-1.65, neagra ca e tiganca, sani micuti, dantura alba, gura mare (deci de incaput, incape). Mici talente de fastfuck. La normal e ok, dar nu exceleaza cu nimic. Oral doar capatana si laba la greu, dar ti-am zis, potential de reglare exista. Ai putea sa ii faci o vizita sa ii scoti din cap micile talente de fastfuck si sa o mai inveti sa se futa

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Mi- am luat si eu teapa.

E faptura din poze, dar parca un pic mai micuta si slaba.

Garsoniera la CET cu inca o fata.

Cealalta o ftumusete, dar am vazut- o abia la final.

Am ajuns , am sunat de jos si m- a tinut 5 min sa plece un client de la cealalta.

Cind am ajuns sus colega era exilata in chicineta a iesit sa se spele tocmai cind terminasem eu si trebuia sa plec.

Baia se putea folosi, dar te stergeai cu hartie.

Cameta mica cu o canspea si o saltea gonflabila cica pt. dormit.

Actiunea destul de naspa un oral mai mult laba, trecut ea deasupra dar nu se prea misca, dupe care am intors- o caprita si m- am chinuit sa- i dau ca se strimba ( chircea)si fugea. M-am chinuit sa termin. O intreb daca o doare ca nu o am ca de magar si ea zice: ce nu- i normal la 20 pe zi?

Uitasem cind ma dezbracam sun unul si ea ii zice sa vina in 15 min.

Deci super fast fuck.

De evitat si in plus cred ca e acvariul in apropiere.

Sapt asta trebuia sa se mute la Ciresica.

Mi- a placut mult cum arata colega, dar daca o fi aceeasi atitudine cred ca n- o sa ma risc.

Parerea mea ca mu pot fi educate.

Halatul 80nr. totul protejat.

Pt. Oral np mai vroia 20 ron

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

da, e clar , sint probabil bagate la treaba impotriva vointei lor de un peste prost .

zona nasoala , chirie mica, fara cheltuieli pe prosoape si cearsafuri ,20 clienti x 80 x2 = 3200ron pe ziua de exploatare .

probabil fetele primesc doar  tigari si mincare fast food.

nu au viata lunga  asa.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mi- am luat si eu teapa.

E faptura din poze, dar parca un pic mai micuta si slaba.

Garsoniera la CET cu inca o fata.

Cealalta o ftumusete, dar am vazut- o abia la final.

Am ajuns , am sunat de jos si m- a tinut 5 min sa plece un client de la cealalta.

Cind am ajuns sus colega era exilata in chicineta a iesit sa se spele tocmai cind terminasem eu si trebuia sa plec.

Baia se putea folosi, dar te stergeai cu hartie.

Cameta mica cu o canspea si o saltea gonflabila cica pt. dormit.

Actiunea destul de naspa un oral mai mult laba, trecut ea deasupra dar nu se prea misca, dupe care am intors- o caprita si m- am chinuit sa- i dau ca se strimba ( chircea)si fugea. M-am chinuit sa termin. O intreb daca o doare ca nu o am ca de magar si ea zice: ce nu- i normal la 20 pe zi?

Uitasem cind ma dezbracam sun unul si ea ii zice sa vina in 15 min.

Deci super fast fuck.

De evitat si in plus cred ca e acvariul in apropiere.

Sapt asta trebuia sa se mute la Ciresica.

Mi- a placut mult cum arata colega, dar daca o fi aceeasi atitudine cred ca n- o sa ma risc.

Parerea mea ca mu pot fi educate.

Halatul 80nr. totul protejat.

Pt. Oral np mai vroia 20 ron

 

Daca tin minte bine asa mia zis si mie, acelasi talent. Si colega la fel e, nu are rost sa te obosesti, au aceiasi atitudine ambele. La normal nu a fost chiar asa de naspa la mine. Nu trebuia sa o pui capra ca, cam toate se pun in asa fel incat sa nu intri bine in ele, desi aici nu prea au fost probleme. Trebuia sa ii dai in misionar sa nu aibe unde sa fuga :)).... La oral a fost laba la greu.

 

Parerea mea e ca ar merge educate daca ai chef sa iti bati capu cu ele. A fost un fast-fuck de la care nu am plecat nervos cum plec de obicei de la fastfuck. De revenit: NU! Mai imi si zicea ca ma mai asteapta da la ce dezastru a fost, sigur mai revin :))

 

da, e clar , sint probabil bagate la treaba impotriva vointei lor de un peste prost .

zona nasoala , chirie mica, fara cheltuieli pe prosoape si cearsafuri ,20 clienti x 80 x2 = 3200ron pe ziua de exploatare .

probabil fetele primesc doar  tigari si mincare fast food.

nu au viata lunga  asa.

 

E.... hai nu exagera. Astea sunt ele. 20 de clienti e prosteala de a ei ca sa nu se futa cum trebuie

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...