Sari la conținut

Masaj executat de 2 fete 0760581776


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Anunțul l-am gasit pe olx am sunat si tipa a spus că este vorba de masaj de relaxare executat de 2 fete si nu include finalizare ca locație în Breasta iar ca pret 100 ron ora. Cineva poate ajuta cu mai multe informatii

Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Am fost acum 3 luni , undeva la 15 kilometrii de Craiova.

O fata mai masiva de felul ei si una buna la corp , au ramas in chiloti , am mangaiat un sfarc , un cur , o pizda(peste tanga) , fetele au fost ocupate sa o frece si dupa 20 minute am terminat.

Nu stiu cat am platit , nu fac sex desi am dat apropouri la greu , aia mica brunetica , buna.

De revenit , eu unul nu.

Link spre comentariu

Am fost acum 3 luni , undeva la 15 kilometrii de Craiova.

O fata mai masiva de felul ei si una buna la corp , au ramas in chiloti , am mangaiat un sfarc , un cur , o pizda(peste tanga) , fetele au fost ocupate sa o frece si dupa 20 minute am terminat.

Nu stiu cat am platit , nu fac sex desi am dat apropouri la greu , aia mica brunetica , buna.

De revenit , eu unul nu.

Cum de au ramas in chiloți si te-au lasat sa le atingi? Am vorbit cu fetele azi si au zis ca nici pentru bani in plus nu fac asta

Link spre comentariu

Am fost și eu acum 2 săptămâni la fete,am insistat cu bani și nu au acceptat.Sunt foarte ok și mi-au spus clar ca alte servicii în afara de masaj,nu oferă.recomand,masajul se face la casa și au toate condițiile iar fetele sunt deschise în conversație și nu au aere de dive

Link spre comentariu
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova

Am fost și eu acum 2 săptămâni la fete,am insistat cu bani și nu au acceptat.Sunt foarte ok și mi-au spus clar ca alte servicii în afara de masaj,nu oferă.recomand,masajul se face la casa și au toate condițiile iar fetele sunt deschise în conversație și nu au aere de dive

adica au facut gratis :)?

Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Cum de au ramas in chiloți si te-au lasat sa le atingi? Am vorbit cu fetele azi si au zis ca nici pentru bani in plus nu fac asta

Eu spun cum sa intamplat.Sigur am dat ceva bani in plus , nu doar 100 lei.

Acum crezi ce vrei , sau pe cine vrei.

Link spre comentariu
  • Telefon: suntpreadulce
  • Oras:Craiova
  • Telefon: suntpreadulce
  • Oras:Craiova

Salutari. Curios, am sunat si eu, mi-a raspuns o tipa, aveti dreptate, doar masaj, nexam sex. I-am multumit pt timpul acordat la tel, si am inchis.

Sa dai 100 lei pt masaj, eu zic ca nu se merita. Acum fiecare face ce vrea. Va salut.

Link spre comentariu

salut

 

nu am mai intrat de mult aici si inainte aveam alt user dar am pierdut parola si nici nu o pot recupera ca am pierdut accesul si la adresa de email

 

una dintre cele 2 (Madalina fata mai slaba si mai scunda) inca activeaza in domeniu.Sta mai mult in Anglia pe langa Londra. M-am intalnit cu ea acolo.

 

Face naveta intre Londra si Craiova. Anul asta am fost clientul ei de cateva ori. Odata in Anglia si de cateva ori in Craiova.

 

In Craiova la sfarsitul lunii februarie cand statea in G Enescu si in luna martie de vreo 2 ori cand statea in Brazda.

 

A fost in tara si in august dar am fost eu plecat in Franta.

 

Eu pastrez legatura cu ea pe facebook.

 

Ca si tarife 50 euro - 70 Euro ora depinde cum o prinzi. Daca are nevoie de bani e mai ieftina

 

Cu mine a facut tot. Oral, Normal, anal. E mai buna la oral ca o ia pana in gat. Normal si anal vrea sa termini repede.Dar de muie e buna. Ii place sa o suga mult

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

salut

 

nu am mai intrat de mult aici si inainte aveam alt user dar am pierdut parola si nici nu o pot recupera ca am pierdut accesul si la adresa de email

 

una dintre cele 2 (Madalina fata mai slaba si mai scunda) inca activeaza in domeniu.Sta mai mult in Anglia pe langa Londra. M-am intalnit cu ea acolo.

 

Face naveta intre Londra si Craiova. Anul asta am fost clientul ei de cateva ori. Odata in Anglia si de cateva ori in Craiova.

 

In Craiova la sfarsitul lunii februarie cand statea in G Enescu si in luna martie de vreo 2 ori cand statea in Brazda.

 

A fost in tara si in august dar am fost eu plecat in Franta.

 

Eu pastrez legatura cu ea pe facebook.

 

Ca si tarife 50 euro - 70 Euro ora depinde cum o prinzi. Daca are nevoie de bani e mai ieftina

 

Cu mine a facut tot. Oral, Normal, anal. E mai buna la oral ca o ia pana in gat. Normal si anal vrea sa termini repede.Dar de muie e buna. Ii place sa o suga mult

 

 

Stii ca e ilegal sa postezi fara voia persoanei lucruri despre viata privata?! Nume real si contact real?

  • Like 1
Link spre comentariu

Stii ca e ilegal sa postezi fara voia persoanei lucruri despre viata privata?! Nume real si contact real?

 

profilul de facebook e public

 

nu stiu eu daca numele de acolo este numele ei adevarat

 

eu (si nu cred ca doar eu) vb cu ea pe facebook si stabilesc intalnirile cu ea acolo

  • Minus 2
Link spre comentariu

Stii ca e ilegal sa postezi fara voia persoanei lucruri despre viata privata?! Nume real si contact real?

Nu te supara pe mine, Dar cand iti alegi meseria asta ar trebui sa iti asumi unele treburi.

 

Acum 2 ani fata asta (madalina) ne cheama la Obedin, o localitatea de langa Craiova, in casa in care locuia ea. Casa parintilor ei care erau plecati din tara.

 

Pai ea nu isi protejeaza identitatea.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...