Sari la conținut

Avem ceva nou si frumos in oras, sper sa fie reala.0733209458


Postări Recomandate

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Eu cred că i un drog sexul asta !!; Mă tot uit la gagici și zic sa merg sa nu merg ,bani futuți dracu stie

Normal ca e drog,la fel ca alcoolul,tigarile,jocurile de noroc.Creeaza dependența.

Link spre comentariu
  • Oras:Ghimbav
  • Oras:Ghimbav

Tot umbli din floare in floare și de fapt acțiunea în sine trece f repede și sunt rare momentele când pleci chiar satisfăcut (le numeri pe degete) Merg la o tipa de vreo trei ani ,acolo e altceva stam bem ceva fumam povestim (face asta pt că încet,încet a apărut o prietenie între noi) e cu totul altfel ,e f mișto sa pierzi o după-amiază o seara cu o bruneta superbă cu care ai și ce vorbi și la final sa faci sex ,Atenție hhhhaah nu sunt peste sau rechin sau ce o i fi(pt că mi s a mai spus când am lăudat cate o gagica ) dar asta are șarm e că o otrava care te cuprinde și nu mai scapă O recomand hhhhaah așa cum se spune dar ne de tel nu il pot da pe topicul alte i domnișoare ,il găsiți singuri ,e o tipa înaltă sânii mari ,subțirică, tenul alb ,cam 1,70 e superrr și că un mic detaliu are poze făcute de mine pe hol și are ciorapi roși și e cu sânii goi (am vrut sa scriu și un altfel de comentariu decât cele obișnuite hhha) va salut și succes

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

steliannn ,ai găsit o ?

Da,dar mi-a raspuns sictirita tau la telefon,la cum ai laudat-o mai sus ma aasteptam sa vorbesca calm si pe o voce blanda: bineînțeles dragule,mai e valabil anuntul,doresti detalii??

M-a luat imediat la repezeala,a raspuns cu un "da" din ăla scarbos...

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...