Sari la conținut

Miruna--Vizita la cluj--100 lei/fin - 0761439438


Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am fost la domnisoara asta ieri.am vrut sa am o experienta cu o fata plinuta.din pacate nu am avut o experienta prea placuta...desi spune ca face oral adanc...nici 20% din pula nu inghite...la normal pot soune ca a fost mai placut numai ca am simtit cevairosuri suspecte cand o pompam...acum notele.ON-5.NP-6.GFE-5 80% din intalnire cu telefonul in mana.De revenit NU.De recomandat?NU.Si aveti grija ca suna inapoi...si insista...

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Si eu am fost la miss. Din pacate totul este la norma. Cand sa intru in funduletul ei ... hopa , nu vrea sa intre junioru desi nu-s ceva de speriat. Am uitat sa spun , cand am vrut sa fac un 69 , ne-am dat seama ca nu a apucat sa mearga la baie sa faca un dusulet si era plina de ... lubrifiant. Mai avea 2 colege in apartament, era un dute vino de nedescris. Nu stiai cu cine te-ai putea intalni pe hol. Desi imi plac fetele mai plinute, nu as mai reveni, sincer. :(

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Si eu am fost la miss. Din pacate totul este la norma. Cand sa intru in funduletul ei ... hopa , nu vrea sa intre junioru desi nu-s ceva de speriat. Am uitat sa spun , cand am vrut sa fac un 69 , ne-am dat seama ca nu a apucat sa mearga la baie sa faca un dusulet si era plina de ... lubrifiant. Mai avea 2 colege in apartament, era un dute vino de nedescris. Nu stiai cu cine te-ai putea intalni pe hol. Desi imi plac fetele mai plinute, nu as mai reveni, sincer. :(

Am primit un vot negativ impreuna cu Jack Johny , ca ne-am permis sa facem o recenzie negativa la adresa "printesei". In loc sa-ti ceri scuze de cele intamplate , tu reactionezi ca o copila care a ramas fara papuisca Barbi. Si ca mi-am adus aminte, avea domnisoara niste calcaieeeee, "ezact" ca cele care frecventeaza centura . Sper sa nu mai treci prin  Ardeal. Cu o asemenea atitudine mai bine stai acasa.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:triunghiul bermudelor
  • Oras:triunghiul bermudelor

Care n-ati ajuns la ea n-ati pierdut nimic! Locatia era langa Lukoil Fabricii, un bloc nou, ap cu 2 camere. Inauntru am mai vazut o blonda "mediocra" si Miruna: plina(nu plinuta), sani imensi dar neatragatori... Mi-am zis ca nu vreau sa-mi bat joc de pula mea si am plecat. N-am scris mai devreme desi a trecut o saptamana ca n-am mai intrat pe aici. M-i se rupe de nimfomane, e cam de cacao...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Buna dragilor!! Am citit toate recenziile facute de fiecare. Imi cer mii de scuze pt cei care nu s au simtit bine alaturi de mine..da,a fost putin aglomerat in casa si putina agitatie..imi cer scuze pt tot !!! O zi buna sa aveti :*

Link spre comentariu
Vizitator pavel28
Reputație: 0

Trebuia sa specifici in anunt ca e aglomeratie,si cui nu-i place nu mergea..dar tu ai scris ca totul e bine si frumos..Stai mai bine acolo nu mai veni aici,esti o nesimtita.Adica sunteti,ca erati 3 acolo..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Trebuia sa specifici in anunt ca e aglomeratie,si cui nu-i place nu mergea..dar tu ai scris ca totul e bine si frumos..Stai mai bine acolo nu mai veni aici,esti o nesimtita.Adica sunteti,ca erati 3 acolo..

 

Ufff pavele ce dur ai fost!

Ai fost cumva acolo si cand ai intrat ai vazut 3 tipe in loc de una si ti-o murit pula la intrare??

Fata nu cred ca a specificat ca este singura.

Cred ca era specificat ca este cu o colega!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Trebuia sa specifici in anunt ca e aglomeratie,si cui nu-i place nu mergea..dar tu ai scris ca totul e bine si frumos..Stai mai bine acolo nu mai veni aici,esti o nesimtita.Adica sunteti,ca erati 3 acolo..

In primul rand,nu ar trebui sa ma jignesti :) in al doilea rand,nu am zis ca voi fi singura :) O zi buna iti doresc.
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Ufff pavele ce dur ai fost!

Ai fost cumva acolo si cand ai intrat ai vazut 3 tipe in loc de una si ti-o murit pula la intrare??

Fata nu cred ca a specificat ca este singura.

Cred ca era specificat ca este cu o colega!

Da..asa este am specificat..era de asteptat sa fie putin aglomerat..
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Se pare ca a revenit la Cluj.... 

 

Sa te risti , sa nu te risti, sa te risti.... io zic sa nu te risti , desi dracusorul cred ca te impunge , asa putin   ;). Si vezi ca a trecut postul si Mimi are dezlegare :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -440

Ufff pavele ce dur ai fost!

Ai fost cumva acolo si cand ai intrat ai vazut 3 tipe in loc de una si ti-o murit pula la intrare??

Fata nu cred ca a specificat ca este singura.

Cred ca era specificat ca este cu o colega!

 

Ay ciucurel ce bine-ti cade sa mai dai o limba la cur la curvulence. Si mai fac si ele economie serioasa la hartie igienica, da dai des.

Link spre comentariu

Ay ciucurel ce bine-ti cade sa mai dai o limba la cur la curvulence. Si mai fac si ele economie serioasa la hartie igienica, da dai des.

Aici ai exagerat putin ....Ciucurelul nu este pupincurist ,sa stii...Ca multi altii de pe aici ...Gresit!!!

Link spre comentariu

  • Oras:In pat, langa nevasta............altuia
  • Oras:In pat, langa nevasta............altuia

post-236802-0-14512100-1496563007_thumb.jpgpost-236802-0-44582100-1496563000_thumb.jpgpost-236802-0-75670900-1496563003_thumb.jpg

 

 



Descriere

Miruna. 20 ani,bruneta.Str sobarilor,in junior residence. *** ****,normal si **** 100 lei/***. Poze reale 100% . 0761439438

 

 

Am fost acum ceva timp la domita, nu stiu de ce aveam impresia ca tipa mai are topic deschis pe Cluj, dar nu, doar la Bucuresti: http://nimfomane.com/forum/topic/64094-miruna-0761439438/page-47

 

Pe la Bucuresti vad ca e destul de laudata, mie nu mi s-a parut ca merita nici 50 lei.

 

In primul rand e mult mai grasa, sunt pozele ei, dar dupa ce s-a pozat cred ca s-a mutat intr-o shaormerie, eu zic ca are spre 100 kg

 

Locatie: Cunoscutul apartament de pe Sobarilor.

GFE: 2/10, poate era obosita, ca era tarziu, nici nu m-a interesat.

Aspect: 1/10

 

Totu' cu lehamite prestat.

 

Macar daca si-ar asuma rolul de BBW+, sigur sunt clienti care cauta asa ceva, eu nu, din partea mea e PAS.
 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...