Sari la conținut

Carina, matura - 0733195967


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,

Este in Timisoara, locatie pe Eroilor nr 40

Apartamentul este rezonabil, se poate face dus atat inainte cat si dupa.

Dupa cum bine spunea un coleg, are un caine, dar este inchis in alta camera/bucatarie. Nu m[a deranjat.

Am optat pentru oral np, anal si normal, 150 ron 1 numar.

La oral doamna este ok, il face bine, e ascultatoare.

Normalul nu a fost cine stie ce, pozitia caprita, dat cateva minute. geme placut, dar cred ca e fals.

Anal, nu stiu ce sa zic. ea in pat, eu in picioare la marginea patului. Dat cu crema, a intrat cam greu, si dupa cateva miscari a inceput sa vina un miros nasol. Clar ca nu si-a facut nici o igienizare, spalare, etc.

Am dat la rame 4-5 minute dupa care mi-a zis sa schimb gaura ca o cam deranjeaza.

Am terminat in balon

Doamna are mai mult de 50 ani, e profesionista.

Ca si experienta per total de 6

Am bifat, dar nu mai merg

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am ajuns zilele astea, din nou, la Carina.

Acelasi bloc, E.ON, pe Eroilor de la Tisa, dar de data asta o garsoniera. Din nou, ciudat compartimentata... cred ca e o fosta cladire de birouri?! Curat, baia destul de dotata, cabina de dus... ceea ce chiar prefer, in loc de cada! De data asta n-a mai venit cu catelul dupa ea... desi nici data trecuta nu l-am vazut; doar l-am auzit, in cealalta camera.

Am stat o ora, taxata cu RON 250.00. Dameza are o grila de tarifare interesanta: 150.00 la o finalizare, 200.00 la 2 finalizari si 250.00 la ora. Eu am ales sa platesc, din start, pentru o ora... sa nu ma simt grabit.

Actiunea si notele cam la fel ca la ultima vizita: 2 runde cu oral neprotejat si sex anal protejat. La anal se mentine restrictia - accepta numa' sa stea capra! Diferenta fatza de data trecuta e ca acum avea pat, nu canapea, asa ca am avut mai mult loc.

Concluzia?! Ca si la cealalta recenzie: dameza nu e tanara, nu e slaba, nu e frumoasa... dar e curva! Buna de pula, cu experienta, ofera anal si in general stie "cu ce se mananca meseria asta".

  • Like 7
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...