Sari la conținut

Samira🔞hot poze reale 100% �


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salutare!

Sa vin si eu cu ceva păreri despre Samira.. .

Vizitat fata acum ceva timp,2-3 săpt. Locație un hotel din centru ,nu mi-a plăcut și este de schimbat.

Sunat,raspuns o voce draguta si stabilit intalnirea chiar daca a fost destul de matinala...ea începea mai tarziu. A coborât și m-a luat din fata hotelului și până când am urcat am avut ocazia sa-i admir posteriorul...pfff,bai ce cur are...dar revin.

Am găsit o fata drăguță,frumoasa as spune pe care însă o dezavantajează total pozele postate. Destul de deschisă,vorbareata mi-a plăcut.

Acțiunea a început cu un oral destul de bun dar scurt insa, executa bine dar nu -l face prea mult. La normal totul a fost bine pana s-a intors cu spatele si am văzut din nou curul ala ...bai ce cur areðŸ˜...si gata,s-a terminat joacă. A fost o experiență plăcută ,nu-mi pare rau de bani dar nah,nu stiu dacă mai repet. E ceva ce nu-mi da impulsul ala de ...revizitat. De regula,la o fata noua ,daca-mi place repet vizita imediat!

Si niste note acum ,regulamentar:

-locatie 7

-chip 9

-corp 10

-oral 8

-normal 8

-anal , n-am făcut dar ma incadrez😂...poate să fie asta motivul pt care as reveni,nu stiu

-gfe 9

-de vizitat...da,trebuie să ai experiența cu ea

- de revenit...tot nu stiu.

E o prezență plăcută pe piata dar mai trebuie sa lucreze la acel ceva ce ar putea determina clienti ca mine sa -și dorească imediat repetarea vizitei.

Oricum, multumesc Samira pt timpul acordat și...cine stie,!?!?!

Hai s-o aveti tare si voi colegilor!!

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu

Eu am fost la ea pentru o finalizare cand cerea 100 lei. Comportamentul a fost OK, foarte amabila, dar ca servicii ii pot reprosa ca nu a vrut sa stea deasupra. Nu stiu daca la ea e o regula sa nu stea in pozitia asta. Zicea ca are niste dureri.

Eram in dubii daca sa mai trec pe la ea, dar cu noile preturi, e clar ca nu o s-o mai vizitez.

Si pe mine tot din fata hotelului m-a preluat si tot asa i-am remarcat fundul. A fost o priveliste frumoasa cand a stat doggy, dar tot nu mi-a insuflat dorinta sigura de a reveni. Acum ca a urcat si preturile, e clara decizia.

Link spre comentariu

Am vorbit si eu cu ea am stabilit intalnirea si cad am ajuns am sunat iarasi ca nu mi.a spus camera a zis sa astept 5min am asteptat 10 o sun iarasi si nu a raspuns in 2min m.a sunat ea si a zis ca...vine ea sa ma ia de jos am urcat in camera i.am dat banuti m.am dezbracat era buna rau abia aateptam vad de odata zaresc sub noptiera niste seringi mari ai niste fiole de algocalmin m.am speriat am intrebato ce sunt cu alea a zis nimic si m.a luat de gat sa puna peste mine namila si am rasturnato am intrebato iarasi ce e cu ele si mi.a zis ca e penicilina ce e putin racita ca a racit ca a avut geamul deschis mi.am luat hainutele si m.am inbracat cu o teama nu m.am mai gandit o clipa sa raman m.am lipsit si de bani si de tot

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare confutaciosi,

 

Nu stiu sigur daca colega mai activeza prin Pitesti, eu unul mi-as dori sa ramana pe la noi definitiv.

Am vizitat-o de vreo 3 ori in ultimele luni, de fiecare data la Metropol.

Ca si servicii, oral beton neprotejat, normal protejat, anal...

Ca si note...eu n-am cum sa dau 10...dar nici nu pot sa scad sub 9,50.

Fata e pe placul meu, un fund cum imi place mie nota 10+, miscare corecta, implicare asa cat sa crezi ca i-o tragi vecinei de la bloc, cu care te jucai cand erai mic.

De decartat...200 ron de fiecare data.

Pret corect...pentru fundul ala.

Unii poate o considera putin nebuna, dar eu cred ca e genul meu de nebuna.

Fundul, buzele si bufnita aia merita fiecare banut.

De revenit...dupa parerea mea.

Bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...