Sari la conținut

Samira🔞hot poze reale 100% �


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Încă o fomista țepară a ajuns in oraș...de parcă nu erau destule !! Offfff...ce bătaie la curu gol ți-aș trage, vagaboandă ce ești !Să dai banii înapoi băieților ,curfutițo !

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Permiteți.mi să spun si eu câteva cuvinte despre Samira. Astăzi, fiind prin Centru cu un prieten, mi am adus aminte de ea și am zis sa o sun, măcar să o văd. Mi a răspuns imediat, mi.a comunicat ca e la Metropol si ca în 30 Min e disponibila.

Sunat din nou, când eram în fața la Metropol si suna tel numai ocupat. Mi a răspuns într.un final, după vreo 7,8 apeluri și mi a comunicat că vine ea jos să mă ia.

Mă sună apoi si îmi spune să urc...ne.am intersectat pe scări și am urcat la ultimul etaj împreună.

Am ramas puțin surprins că Samira era într.un maieu si in chiloți.

În fine...am intrat în camera si am stat vreo 5 Min de vorbă. Am întrebat o de tarife, 200 ora, oral nep, normal protejat, fără CIM si fara săruturi pe gură.

Asta e partea negativă care, să zic așa, m.a făcut să nu rămân, însă pe de altă parte, mi.a plăcut cum arată si cum a vb cu mine.

Pozele postate de ea snt reale, e bună rău de pula, înaltă, picioare frumoase, cur frumos, sani acceptabili si mi s.a părut curata.

I.am spus că nu raman, ca mai snt cu un prieten si ca o sa revin altădată.

Ca o paranteză, mi!a spus că are multi clienți și în momentul când snt hotărât să vin, să o sun înainte cu ceva timp și să mă programeze, e ft aglomerata.

Probabil că o să mă risc când o să am timp, să văd ce poate, mie unul, fizic si cum a vb cu mine mi.a plăcut...restul...vom vedea!

Va doresc bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

deci nu e asa de rau cum au zis unii baieti . si eu am vb cu ea o data minute bune si mi a zis fata clar cu cine e om cu ea se poarta si ea ok cu cine nu daia face figuri si ea . o sa incerc sa ajung la ea si eu . bafta

Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Permiteți.mi să spun si eu câteva cuvinte despre Samira. Astăzi, fiind prin Centru cu un prieten, mi am adus aminte de ea și am zis sa o sun, măcar să o văd. Mi a răspuns imediat, mi.a comunicat ca e la Metropol si ca în 30 Min e disponibila.

Sunat din nou, când eram în fața la Metropol si suna tel numai ocupat. Mi a răspuns într.un final, după vreo 7,8 apeluri și mi a comunicat că vine ea jos să mă ia.

Mă sună apoi si îmi spune să urc...ne.am intersectat pe scări și am urcat la ultimul etaj împreună.

Am ramas puțin surprins că Samira era într.un maieu si in chiloți.

În fine...am intrat în camera si am stat vreo 5 Min de vorbă. Am întrebat o de tarife, 200 ora, oral nep, normal protejat, fără CIM si fara săruturi pe gură.

Asta e partea negativă care, să zic așa, m.a făcut să nu rămân, însă pe de altă parte, mi.a plăcut cum arată si cum a vb cu mine.

Pozele postate de ea snt reale, e bună rău de pula, înaltă, picioare frumoase, cur frumos, sani acceptabili si mi s.a părut curata.

I.am spus că nu raman, ca mai snt cu un prieten si ca o sa revin altădată.

Ca o paranteză, mi!a spus că are multi clienți și în momentul când snt hotărât să vin, să o sun înainte cu ceva timp și să mă programeze, e ft aglomerata.

Probabil că o să mă risc când o să am timp, să văd ce poate, mie unul, fizic si cum a vb cu mine mi.a plăcut...restul...vom vedea!

Va doresc bafta!

 

Pai aia nu , aia nu , bani da , asta e de obicei reteta sigura catre inca o vizita cu gust amar .

Probabil dupa ce dai banii dispare si ceea ce tie ti s-a parut atragator , doar ti-a spus , clienti multi , coada mare , si deja 5 minute ti le-ai mancat cu ocazia asta .

Parerea mea .... :hmmm

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Pai aia nu , aia nu , bani da , asta e de obicei reteta sigura catre inca o vizita cu gust amar .

Probabil dupa ce dai banii dispare si ceea ce tie ti s-a parut atragator , doar ti-a spus , clienti multi , coada mare , si deja 5 minute ti le-ai mancat cu ocazia asta .

Parerea mea .... :hmmm

Mda, e greu de luat o decizie!!!...spun doar ca e buna de pula si fizic e ce trebuie, repet, mie, unul, mi.a placut.

Poate o sa ma risc un numar, dar, sa nu fie 5 min... :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Pai aia nu , aia nu , bani da , asta e de obicei reteta sigura catre inca o vizita cu gust amar .

Probabil dupa ce dai banii dispare si ceea ce tie ti s-a parut atragator , doar ti-a spus , clienti multi , coada mare , si deja 5 minute ti le-ai mancat cu ocazia asta .

Parerea mea .... :hmmm

Mda, e greu de luat o decizie!!!...spun doar ca e buna de pula si fizic e ce trebuie, repet, mie, unul, mi.a placut.

Poate o sa ma risc un numar, dar, sa nu fie 5 min... :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Pai aia nu , aia nu , bani da , asta e de obicei reteta sigura catre inca o vizita cu gust amar .

Probabil dupa ce dai banii dispare si ceea ce tie ti s-a parut atragator , doar ti-a spus , clienti multi , coada mare , si deja 5 minute ti le-ai mancat cu ocazia asta .

Parerea mea .... :hmmm

Mda, e greu de luat o decizie!!!...spun doar ca e buna de pula si fizic e ce trebuie, repet, mie, unul, mi.a placut.

Poate o sa ma risc un numar, dar, sa nu fie 5 min... :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

va salut . am fost si eu ieri la samira si am sa va povestesc pe scurt . am vorbit cu ea si am stabilit ca in jur de 30-40 min ea e libera ok zis si facut am ajuns in 30 min si am mai asteptat un pic sa se faca 35 min :)) sa fie intre . ma rog am sunat ca am ajuns si (singura chestie negativa. dar **spam editat** ) a fost ca a zis ca trebuie sa i vina mancarea i am zis ca daca tot m a chemat cum procedam si a zis ok haide ca avem timp un nr ne am intalnit jos la intrare am urcat in camera unde am stat cateva min de vorba foarte sociabila si in gandu meu ma gandeam ca poate ma grabeste ca sa se duca sa manance nici vorba a fost foarte zambitoare am discutat dupa cum.am.zis cateva min apoi a inceput un oral de ziceai ca vrea sa ma manance frate cu o pofta asa mare . dupa cateva min de oral dau sa.ma.trag unpic si zice "unde fugi te grabesti undeva"? zic nu continua dupa inca unpic pune balonu si am schimbat cateva pozitii pana sa mi dau drumu pe la spate . sincer a fost super totul a durat sa zIcem cam 15-20 min dupa care am.mai stat un pic d vb pana am facut un dus si dupa dus deci absolut nicio graba est3 o fata foarte ok . te pup samira 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost si eu la fata asta. Pacat de aspectul fizic...

Parerea mea, după experienta avută, este ca e doar pe luat bani, pe repede inainte. Ba o doare, ba nu-i place sa faca oral decât asa de inviorare, ba se gadila (mai spunea un coleg, asta), ba nu e buna poziția. In plus, mi s-a parut tare plictisită, deși a încercat ea sa faca putina conversatie si sa zambeasca...

Note nu stiu ce sa dau, cert este ca eu nu o sa mai ajung la ea.

Am plecat cu un gust amar....

  • Like 2
Link spre comentariu

va salut . am fost si eu ieri la samira si am sa va povestesc pe scurt . am vorbit cu ea si am stabilit ca in jur de 30-40 min ea e libera ok zis si facut am ajuns in 30 min si am mai asteptat un pic sa se faca 35 min :)) sa fie intre . ma rog am sunat ca am ajuns si (singura chestie negativa. dar **spam editat** ) a fost ca a zis ca trebuie sa i vina mancarea i am zis ca daca tot m a chemat cum procedam si a zis ok haide ca avem timp un nr ne am intalnit jos la intrare am urcat in camera unde am stat cateva min de vorba foarte sociabila si in gandu meu ma gandeam ca poate ma grabeste ca sa se duca sa manance nici vorba a fost foarte zambitoare am discutat dupa cum.am.zis cateva min apoi a inceput un oral de ziceai ca vrea sa ma manance frate cu o pofta asa mare . dupa cateva min de oral dau sa.ma.trag unpic si zice "unde fugi te grabesti undeva"? zic nu continua dupa inca unpic pune balonu si am schimbat cateva pozitii pana sa mi dau drumu pe la spate . sincer a fost super totul a durat sa zIcem cam 15-20 min dupa care am.mai stat un pic d vb pana am facut un dus si dupa dus deci absolut nicio graba est3 o fata foarte ok . te pup samira

pup . Te mai astept
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Cei care stiti sa va comportati cu o femeie si eu la randul meu o sa stiu sa ma comport cu un barbat !! Si cu gadilatu...depinde de experienta barbatului ce sa zic :))) . Dar pot sa spun ca 80% din pitesteni mi-au facut o parere proasta !!

Mda Samira, stiu ca multe fete se vaită de treaba asta...că snt multi țărani!!! Dar, tu trebuie sa fi ok cu cei care snt ok cu tine. Pe restul, poți să.i ignori.

La fel zic si eu de fete...ft multe snt sub orice critica si le ignor.

Multa bafta!

 

...Tu mi.ai făcut o impresie bună la prima vedere...însa când vine vorba de futai, vom vedea!!!:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pana la urma se merita 200lei pentru aceasta fetiscana? In poze arata mega bunaciune, dar din ce am citit pe aici e doar pe graba..

:) Ramane sa mergi sa te convingi, zic eu. Toti suntem diferiti si avem gusturi diferite sau suntem mai usor sau mai greu de multumit. Asta am facut si eu si am ajuns sa scriu recenzia anterioară.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...