Sari la conținut

Rusine Simona Halep!


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Este f  greu - dar nu imposibil -  sa câștige și alte turnee de Grand Slam.

Pe o suprafață mai rapidă altfel s-ar fi pus pus lucrurile...

nu, nu e, doar ca trebuie sa gestioneze mai bine meciurile cu așa miză.

A avut nevoie de un set sa se "calibreze" în fața unei jucătoare, as spune talentată, că n-a ajuns asa degeaba, de pe 957 pe cât era acum 10 luni, pana pe 4 sau 5,cat va fi de luni.

La nivelul ei, în 3 game-uri/break-uri, ca alea ar fi de test, ar trebui deja sa ai tactica meciului clară.

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Foarte arogantă fata. Am auzit-o ce i-a spus antrenorului despre aplaudacii din loja ei la meciul dinainte sa piardă cu păleața.

 

Am avut în trecut o iubițică cipancă. Sunt extrem de rasiști aromânii, i-am studiat abia după fiasco-ul cu dezdemona mea. Ei și ai lor, nu se abat de la regulile de conviețuire, tradițiile și obiceiurile lor. Mariajul este (aproape) exclus și imposibil cu românii. Mai rău și decât cei din alte etnii, nu dau nume că iar îmi iau bann... :)))

 

 

Hello, 2019!!   :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator romuzica
Reputație: 0

A pierdut semifinala, nu un meci contra lu' Tanti Pachela jucat pe terenul de tenis de pe Ogorul 2 al CAP Sclifitii de Padure. A jucat cu Pliskova totusi.

 

WAKE UP !!! :slap2 :slap2 :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Era clar că pierde Simo, presiune f mare şi eager să fie iar nr one.

 

Apropo de olandezi, acum doo zile zicea, într-o piață ardelenească, un "rătăcit olandez" ( cu zâmbetu-i debordand şi specific lui), ceva, gen: Ro nu este pregătită nici acum să intre în spațiul Schengen. La 5 metri mai încolo erau şi orcârmuitorul habarnist al nostru, şi francezul ce se bucura de baia de mulțime, Macrou gerontofilul...

 

N-am putut să-l iau în brațe şi să-l pup pe ministrul preşedinte al Olandei, care face 20 km / zi cu bicicleta să se ducă la muncă, zi de zi, auzindu-l, ptr că aveam altă treabă în Piața Mare. Eram cu nişte pretenari şi ne uitam după guguştiuci, turturele şi porumbei zburători ce s-ar putea căca aiurea, noi fiind columbofili relativ destoinici...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Ma intreb ce reactie ar avea Simona daca ar afla ca se vorbeste despre ea pe un site de curve:))))

Ambițioasă cum e ea, ar câștiga Marele Șlem (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon și US Open consecutiv) doar ca să dovedească tuturor (și mai ales colegului @curacao) că în toată lumea curvele sunt cele care fac legea  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

... cui te-a fătat!

 

Este o femeie, un om, cu o cale in viata, uneori castiga, alta data depune efortul in alta parte...

Am vazut-o la clubul sportiv, e chiar ok ca persoana.

Sa va fie rusine la toti, si tie ca faci parte din mizeria asta! ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...