Sari la conținut

Rusine Simona Halep!


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu care este motivul de o tot atacati pe Simona Halep,dar ma intreb, voi la ce sunteti numarul 1 mondial? E adevarat,nu poate fi pusa pe acelasi piedestal cu Serena Williams,Steffi Graf,Martina Navratilova,Chris Evert,Monica Seles etc 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:*
  • Oras:*

Eu nu sunt pasionat de tenis, nu urmaresc meciuri dar o respect pe Simona Halep. Am citit topicul si sincer nu inteleg de ce se iau unii de ea, de ce o injura in toate felurile.

Ca sa ajungi pe locul I mondial (nu national sau continental) trebuie sa ai multa ambitie, sa depui un efort considerabil si bineinteles sa ai talent pe masura.

Chiar nu-mi dau seama de ce anume ar trebui sa-i fie rusine lui Simona Halep. Dimpotriva are multe motive sa fie mandra, in ciuda unor esecuri din cariera. Are si ea momente mai proaste, ratari, etc dar astea le avem cu totii. Important e sa treci peste ele si sa mergi mai departe.

Asa ca titlul topicului e total nepotrivit, ar trebui schimbat cu ceva mai adecvat. Altfel, topicul asta e o rusine in sine.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A păpat americanca banane !

  

Uite ca i s-a terminat banana lui Stephens ! :P =))

Hai fiți respectuoși cu fata, ca acum 10 luni era pe 957,a câștigat un GS și ne-au cam tremurat kilotii după primul set.
Link spre comentariu
  • Oras:*
  • Oras:*

Nu spuneam eu ca lui Simona Halep nu are de ce sa-i fie rusine? Iata ca s-a adeverit. Parca exista o vorba printre campioni:  "N-ai reusit? Continua. Ai reusit? Continua."

Asadar o felicit si ii doresc multe succese in continuare.

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Unde p.m. e Curacao, suge-mi-ar ciorapii!

Curacacao să ne sugă pulile iar Ultraprost, Bret și Panaramic să privească în timp ce fac labă,am zis!
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Castiga tot felul de turnee, numai un Grand Slam nu. Era mai mult o bariera psihologica. Odata depasita, vor urma probabil si altele.

e ca la fetele virgine, prima dată e mai greu :)))
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...