Sari la conținut

0765875608-Jasmine


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

de parca ai avea tu de pierdut,sau ai sti.Sezi blând! clevitor

Du-te si tu si fute ceva cald si mai vorbim dupa ;) eu macar am fost la fata asta si pot vorbi in cunostiinta de cauza, tu, ai fost macar la 5 fete de pe forumul asta? Sau tot la stadiul de laba la poze si comentarii care nu isi au rostul ai ramas?

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Du-te si tu si fute ceva cald si mai vorbim dupa ;) eu macar am fost la fata asta si pot vorbi in cunostiinta de cauza, tu, ai fost macar la 5 fete de pe forumul asta? Sau tot la stadiul de laba la poze si comentarii care nu isi au rostul ai ramas?

 

Mā babulanule ti-as explica dar imi este ca nu intelegi! Inca o chestie care o sa iti desenez!!.Lātrāule

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Atentie notele sunt extrem de obiective find ca ea a petrecut mult mai mult timp cu mine decat platisem si asa ca GFE-ul si impresia mea in general este maxima la Jasmine.  totus am sa incerc sa dau note si explicatii cat mai neutrale si realistice.


 


Locatie:   -  8 china mall acelas bloc unde era bibi doar un etaj mai sus, curat, nefumatoare, baie ok..


Igiena:     - 10 epilata, curata, parfumata


Optica:     - 10 cea mai frumoasa fata creola pe care am cunoscut-o, intalnita la intrare jos fata arata si imbracata in civil mega sexy. Jasmine are un corp asa de perfect, fata a fost o surpriza mare pentru mine ca in doggystyle se afla acum pe locul 1 la mine, imi place asa de mult sa o trag de coapse in p.....


Oral:        - 9,0 suge destul de bne poate prea scurt cred ca din cauza ca este inca racita si slabita.


Normal:   - 9 stramta si lucratoare, face orice ii ceri si nu ma grabit deloc


GFE:        - 9 da 9 find fara fk .


Amenda - 150/250


 


de revenit; asa de sigur


  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:xhamil albania
  • Oras:xhamil albania

in topul meu personal isi regaseste locul sigur la top . slava domnului ca am avut norocul sa o prind la timp ,inainte de a si lua zborul.

 

eu zic ,da , e aceeasi fata  de la inceputul topicului .

am citeva vizite la activ , si o cunosc personal .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...