Sari la conținut

0765875608-Jasmine


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna seara dragii mei. Doresc sa confirm cea ce deja s-a scris pana acum despre aceasta domnisoara cu foarte mult potential. Am avut ocazia sa o vizitez zilele trecut pe Jasmine in locatia ei din zona hotelului Ciresica. 

Precizez de la inceput ca frumusetea ei este una aparte, intrand mai mult in detaliu chiar am reusit sa aflu ca are radacini indiene. In prima faza probabil voi fi luat in deradere, dar tind sa cred acest aspect si probabil toti cei care o vor vedea, vor avea aceasi impresie. 

Domnisoara este inaltuta, slim, cu o piele inchisa, cu niste sani adolescentini si asa cum au precizat si colegii in recenziile anterioare, cu un zambet perfect. O danura perfect aliniata, pusa in evidenta de un alb pur o transforma in magie pe Jasmine. 

Lucrurile frumoase continua si in cea ce priveste prestatia, oralul fiind excelent, cu tente de deep in varii ocazii si lucrurile continua asa si in cea ce priveste normalul. Actul in sine a fost sublim si s-a finalizat cu o masturbare umeda care m-a facut sa explodez. Mana ei mica stransa potrivit de tare coroborata cu respiratia ei calda aproape de corpul meu m-a trimis departe.

 

Note 

Aspect 8.5

Oral 8.5 (tehnica de masturbare 10)

Normal 8.5

GFE 8 (din pacate nu face FK)

Locatie 7.5 (mediocra dar isi face treaba)

 

Concluzia este ca ar trebui sa profitati de perioada ei scurta de sedere aici si sa o contactati cand va permite timpul, pentru ca veti fi recompensati cu o experienta mult peste medie la un pret mai mult decat rezonabil - 100 Ron/ finalizare.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

eu am poreclit-o deja VANDANA , eroina din filmul indian LANTUL AMINTIRILOR.

ieri dupa amiaza ne-am luat la revedere pina in august.

Auzi buuuuueeeeyyyyy Obi, cine plm crezi că știe de filmul ăsta în afară de noi, boșorogii? 😂😂😂

  • Like 5
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...