Sari la conținut

Bruneta - Zona Tei - 0737204863


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din cele 3 seturi de poze postate pana acum, care este cel mai apropiat de realitate?

Primul set de poze de pe prima pagina, dar repet sunt facute mai demult, intre timp a mai pus cateva kg pe ea, nu este hidoasa sau grasa de nu ti se scoala arata ok oricum daca te hotaresti te duci s-o ciocanesti nu s-o iei acasa 😂😂😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare lume, hai sa va povestesc ce patai cu madama. Diana daca imi aduc bine aminte a zis c-o chiama. La insistentele unui prieten care o frecventeaza destul de des am zis hai frate sa ma duc si eu, plm sacrific o suta daca e naspeta experienta si il fut pe prietenul care mi-a recomandat-o. Sun pe cadana si la telefon se da la gluma cu mine ca face oralul foarte adanc si ii zic mami daca il vezi pe capcaunul meu te cam sperii si nu o mai tii sus si tare ca faci adinc oralul, in fine mai facem o gluma o caterinca la tel si hai ca o iau spre ea, presimteam ca o sa fie un futing haios. Ajung la locatie (aleea maica domnului) o sun din fata blocului si ii spun ca a venit capcaunul Shrek imi da interfonul si etajul cand ajung la lift, sa ma fut pe el de lift era blocat si plm am urcat pana la et 8 pe scari am boscorodit-o de am zis ca am s-o fut numai in gura. Ajung la et imi deschide usa si ma ia ca nu mai veneam ca ea ma asteapta la usa de o gramada de timp, intru in casa si o intreb care este camera de futai ca nu mai pot ca am urcat pe scari sa ma pun in pat sa ma odihnesc. Ea numai cu ochii pe pula sa vada cat de mare este, pune mana la pula eu pun mana la pizda si uite asa am intrat la dus am facut dusul si la intoarcere in dormitor ma cocot in varful patului doar acoperit de prosop. Vine Diana nerabdatoare sa vada ce pula o sa-i intre pe gat cat mai adanc cand o vede lesina fratilor chiar nu se astepta la un astfel pe palos ea credea ca tot timpul fac caterinca si se apuca constiincios de oral din vorba in vorba imi zice ca ei chiar ii face mare placere sa suga si ii zic mami hai ca m-ai nimerit ca si mie imi place la nebunie sa mi-o suga. Se apuca de un oral frumos pe la coite, trage unul cate unul, le linge, le pupa, le suge ce mai frumos rau si trece apoi la capcaun pe care la fel il dezmiarda si totul cu foarte multa saliva si nu am simtit nici un dinte, apoi ma ia de maini si imi zice ca vrea s-o apas s-o tin de cap ca ei asa ii place s-o ghidez ca at cand i-o suge lui barbati-sau sau prieten n-am intels asa face si ii place la nebunie. Frstilor si o indes cu capul in pula asa vreo 15 - 20 min de imi zice ca i-au amortit falcile si sa punem prez sa s-o trag si la pasa, punem caciula si se infige toata din prima si o vad cum isi da ochii peste cap si incepe sa tremure, prima data m-am speriat ca nu am mai intalnit asa ceva pana acum mai tremurau ele, dar ea tremura de parca suferea de vreo boala o pun capra si o iau la o pompare rapida 2 min si umplu prezervativul. Scoate prezul si cu ochii iar la pula si zice si cand e mic e mare si iar se apuca s-o ia in gura acum intra-devar l-a luat pe tot cu coite cu tot si imi zice vezi ce adanc il fac pe oral si ne pufneste rasul e amandoi.

Calificativele

Locatie: 7 ca am urcat pe scari dar curatel si mai avea o colega cu care radea la bucatarie cand am iesit de la baie si ii spunea ca nu mai simte gura, in rest ok;

Aspect: 8 cred ca primul set de poze ar fi al ei dar facut cu mult timp in urma;

Oral: 9 bun dacut destul de bine nu a reusit deep dar intra-devar destul de adanc

Normal: 8 deasupra ea putin, apoi pusa capra si tinuta de buci dat o palma mica peste buci si senzatie destul de ok.

Cotizatia: 100 o repriza stat cred ca vreo 40 min

De revenit: probabil, ca a spus ca-i place s-o suga si chiar o face frumos;

De recomandat: cui ii place oralul.

Sa auzim numai de bine.

Ciudat! Eu am fost anul trecut la ea de 4 ori, si mi-a zis CLAR ca nu vrea Doggy style! in rest totul este exact cum ai spus, de la inceput pana la sfarsit, doar partea cu Doggy tin minte foarte bine ca a zis ca nu vrea, .. dar atunci cerea 50 pe nr 100 pe ora, poate a adaugat la servicii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ciudat! Eu am fost anul trecut la ea de 4 ori, si mi-a zis CLAR ca nu vrea Doggy style! in rest totul este exact cum ai spus, de la inceput pana la sfarsit, doar partea cu Doggy tin minte foarte bine ca a zis ca nu vrea, .. dar atunci cerea 50 pe nr 100 pe ora, poate a adaugat la servicii

Salutare, da intra-devar la inceput a zis ca ea nu vrea asa ca nu vrea nu stiu cum, apoi in timp ce facea oralul, dar sub forma de gluma si apropuri subtile ca cum ar fi sa te vad capra ca ai un cur minunat frumos si rotund o convingi sa stea cum vrei totul elegant sa spui si frumos si apoi o pui cum vrei tu, dar daca vi ca melteanu si ii spui rastit sau eu stiu ce intonatie automat ca femeia nu mai vrea nimic si atunci te trateaza alfel.

Sper ca ti-am fost de ajutor cu sfaturi si spor la buci ca are niste buci rotunde bune de luat la palme (eu unul nu i-am dat nici o palma doar o trageam 😂😂😂😂😂😂)

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare, da intra-devar la inceput a zis ca ea nu vrea asa ca nu vrea nu stiu cum, apoi in timp ce facea oralul, dar sub forma de gluma si apropuri subtile ca cum ar fi sa te vad capra ca ai un cur minunat frumos si rotund o convingi sa stea cum vrei totul elegant sa spui si frumos si apoi o pui cum vrei tu, dar daca vi ca melteanu si ii spui rastit sau eu stiu ce intonatie automat ca femeia nu mai vrea nimic si atunci te trateaza alfel.

Sper ca ti-am fost de ajutor cu sfaturi si spor la buci ca are niste buci rotunde bune de luat la palme (eu unul nu i-am dat nici o palma doar o trageam )

O sa tinem cont.

Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Din perspectiva mea, femeia are tot ce trebuie: tate, cur, picioare, par lung negru,ochi frumosi si e si draguta la fata. Are o tehnica de supt plua f buna, strange soft la inceput, apoi ferm cand e beton. Si vorbeste cu tine: strange-ma de cur (si are cur!), o vreau si inauntru (si chiar o vrea!), vreau mai tare sa simt si eu bine plua, si i-o dai hulpav. Nu prea imi mai aduc aminte de un futai asa misto de ceva vreme. Simti ca esti cu o civila, mai degraba.

P.S.: Lucreaza cu intermitente, cu pauze de 2-3 saptamani, ceea ce ma face sa cred ca femeia o face si de placere.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din perspectiva mea, femeia are tot ce trebuie: tate, cur, picioare, par lung negru,ochi frumosi si e si draguta la fata. Are o tehnica de supt plua f buna, strange soft la inceput, apoi ferm cand e beton. Si vorbeste cu tine: strange-ma de cur (si are cur!), o vreau si inauntru (si chiar o vrea!), vreau mai tare sa simt si eu bine plua, si i-o dai hulpav. Nu prea imi mai aduc aminte de un futai asa misto de ceva vreme. Simti ca esti cu o civila, mai degraba.

P.S.: Lucreaza cu intermitente, cu pauze de 2-3 saptamani, ceea ce ma face sa cred ca femeia o face si de placere.

Nu stim cat de mult o face din placere sau nu dar at cand am fost eu si tu poate s-a prefacut foarte si nu ne-am dat seama plus ca si ele mai au momente cand sunt tare irascibile si mai este si chimia sau cum creezi momentul de intalnire prima impresie cum se zice. Din ce am aflat este ca nabdra can presteaza de la 12 la 18.30 ca asa este programul de servici ca apoi pleca acasa la sot (am ginit un inel sau verghieta pe inelar).
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca sa ti-o scoale iti face laba si cand face oral cu o mana se tine de pula si cu gura ia numai capatana in gura.La normal are niste texte de genul ''Asa fute-ma'' si trage aer pe gura ca atunci cand te lovesti sau te intepi.Eu nu mai calc pe la ea ,i-am spus ca a doua oara nu ma mai prinde acolo si m-a intrebat de ce? I-am spua ca oralul este mai mult o la laba iar fututul este ca si cum ai da intr-o galeata.Cand m-a condus la usa mi-a spus ca ma mai asteapta, dar nicio sansa sa mai merg la ea niciodata.Este o femeie de maxim 50 de ron

  • Like 2
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Ca sa ti-o scoale iti face laba si cand face oral cu o mana se tine de pula si cu gura ia numai capatana in gura.La normal are niste texte de genul ''Asa fute-ma'' si trage aer pe gura ca atunci cand te lovesti sau te intepi.Eu nu mai calc pe la ea ,i-am spus ca a doua oara nu ma mai prinde acolo si m-a intrebat de ce? I-am spua ca oralul este mai mult o la laba iar fututul este ca si cum ai da intr-o galeata.Cand m-a condus la usa mi-a spus ca ma mai asteapta, dar nicio sansa sa mai merg la ea niciodata.Este o femeie de maxim 50 de ron

altii spun ca presteaza bine si ca se implica, dar la tine se pare contrariul, nu i-ai oferit si ei un orgasm sau care a fost problema?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...