Sari la conținut

Locuri "Traseiste" de noapte


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

https://ibb.co/es6D9o

 

Din nou la doamna cu Opelul dupa cateva curse ale damezei cu masina.

Cobora din masina, ma duc langa ea, intreb daca libera, mergem in locatia cunoscuta de unii, ajungem, ne punem pe treaba.

 

Fata de ultima oara, am preferat un oral afara, m-am dezbracat complet, doamna si-a scos sanii frumosi si mari, si a inceput un oral soft, limbute, atentie zone adiacente, deep, umed.

Suge foarte bine, am tinut o de cap, se poate numi si un face fuck, se chinuia sa ma termine, m-am fortat, finalizat in gurita ei, sters, igienizat si plecat.

 

Poti purta orice discutie fara probleme cu ea.

Atat timp cat tu o respecti si ea te respecta pe tine.

Ea face un serviciu, tu il platesti, toate merg bine si frumoase.

 

30 lei dati la final

  • Like 2
Link spre comentariu

Ieri on jur de ora 23.00 am dat de o dameza în sensul de la metro,după părerea mea e cea mai răsărita dintre toate fetele care frecventează noapte,atat la aspect cat si la servicii

Am optat pentru un NP la 50 lei

Link spre comentariu

E tipa bruneta care lucra si la apartament, e simpatica, si eu tot un NP am facut cu ea acum ceva timp, se face placuta, dar geme cam fals pt gusturile mele. Decartat 40 de lei. Din pacate nu am mai gasit anuntul ei pe publi 24.

Link spre comentariu

Alte detalii?

Aspect,vârsta?

Are în jur de 25 ani,destul de frumușică la fața ,câteva kg în plus ,un fund imens per total eu cred ca e cea mai răsărita dintre toate fetele care activează la strada după ora 21.00

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

E tipa bruneta care lucra si la apartament, e simpatica, si eu tot un NP am facut cu ea acum ceva timp, se face placuta, dar geme cam fals pt gusturile mele. Decartat 40 de lei. Din pacate nu am mai gasit anuntul ei pe publi 24.

S-a lamurit si ea ca pe publi mai mult pierde bani.  Ajungea sa se duca la scarbici ca sa aiba bani de publi  :laugh2 

 

Vedeti pe site-urile gratis. Sau, cand o intalnim in aer liber, putem sa-i cerem nr. de telefon si il distribuim, tovaraseste.  :beex2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Salutare,

 

Doamna cu Opelul rosu (Numere de Bucuresti)

 

Am incercat vineri si ieri in jurul orei 20:00, sa dau de dansa si nimic. Nu mai activeaza, stie cineva ceva?

 

Mersi!

 

O fi luat și ea concediu... ðŸ‘ðŸ¼ðŸ˜

Link spre comentariu

Ceva de luat în seama pe undeva? Ma intereseaza seara dacă știți ceva.

Sunt fetele de la iesire din ploiesti lângă benzinărie mol 30-40 lei on/op,urmeaza benzinaria lukoil cu 3 dameze ca preturi de la 60 în jos depinde cum le prinzi,benzinaria petrom cu nebuna care sta ziua la intersecția cu paulesti,cea mai răsărirea noaptea cred ca e cea din sensul giratoriu de la metro preturi de la 50 în jos astea sunt la km 6 .Pe centura de est o găsești pe doamna cu opelu si rar mai gasesti doua fete la bariera de la blejoi ...cam astea sunt fetele de noapte

Link spre comentariu

Sunt fetele de la iesire din ploiesti lângă benzinărie mol 30-40 lei on/op,urmeaza benzinaria lukoil cu 3 dameze ca preturi de la 60 în jos depinde cum le prinzi,benzinaria petrom cu nebuna care sta ziua la intersecția cu paulesti,cea mai răsărirea noaptea cred ca e cea din sensul giratoriu de la metro preturi de la 50 în jos astea sunt la km 6 .Pe centura de est o găsești pe doamna cu opelu si rar mai gasesti doua fete la bariera de la blejoi ...cam astea sunt fetele de noapte

Mersi, sa sper ca o prind pe cea de la metro.. După ora 21:00 cred ca o găsesc..
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

La care nebuna te referi de la intersecția cu Paulești? Una slăbuța care arata bine la corp?

Da ma, aia palie de la Paulesti, care noaptea presteaza la Petrom.

 

M-am invartit si eu de plictiseala prin oras si am gasit una “noua” pe la sensul giratoriu de la Ploiesti-Bucov (blonda, putin dolofanica, tate mari).

Tarife : 60OP/70-75NP

 

Am luat-o la un OP 60, am pus-o sa se dezbrace putin 70-75, i-am bagat un deget in pizda 80...inca putin si dadeam o pensie pe un oral de cacat. Sunt ambitios...chiar am vrut sa vad pana la cat se ajunge, o bagam si la normal sa vad pana la cat se ajunge dar nu bagam taratura aia pe bancheta (si asa mi-a murdarit ca toti dracii locul copilotului)...a dracu purcica...

 

Note:

Aspect : 6 rotofeie;

OP : 6 i-am dat o clanta rapida;

GFE : 0 streethooker in adevaratul sens al cuvantului.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

Haha, am vazut-o si eu pe aia. Mi se pare buna rau, are tate din belsug, doar ca mi s-a parut scumpa rau.

 

In alta ordine de idei, la ce petrom ai vazut-o si pe la cat seara? Ma refer la tigancusa dilie de la intersectia cu Paulesti.

 

Da ma, aia palie de la Paulesti, care noaptea presteaza la Petrom.

 

M-am invartit si eu de plictiseala prin oras si am gasit una “noua” pe la sensul giratoriu de la Ploiesti-Bucov (blonda, putin dolofanica, tate mari).

Tarife : 60OP/70-75NP

 

Am luat-o la un OP 60, am pus-o sa se dezbrace putin 70-75, i-am bagat un deget in pizda 80...inca putin si dadeam o pensie pe un oral de cacat. Sunt ambitios...chiar am vrut sa vad pana la cat se ajunge, o bagam si la normal sa vad pana la cat se ajunge dar nu bagam taratura aia pe bancheta (si asa mi-a murdarit ca toti dracii locul copilotului)...a dracu purcica...

 

Note:

Aspect : 6 rotofeie;

OP : 6 i-am dat o clanta rapida;

GFE : 0 streethooker in adevaratul sens al cuvantului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Daca la 100lei ai acces pentru 30-40minute la loc de joaca in apartament, de ce sa platesti 80 pentru ceva rapid - si cu ifose, sa inteleg - la strada?! Au innebunit cerand prea mult la strada si mai nimic cele cu apartamente (unde platesc si publi ala de cacat, si intretinerea, si chirie si toate cacaturile...). Chiar nu inteleg fenomenul... cat de mult sunt eu adept al chemarii naturii! As da 100 euro unei dnsoare cu ap. sa ne intalnim la dansa, mergem la padure ca perversiune si revenim pentru incheiere la ea (aventura, nu? Adevarat GFE.), decat sa dau 80lei pe "una scurta" la marginea drumului (macar stie vreun loc curat, cu arbori, verdeta, fara gunoaie si prezervative aruncate in iarba?). 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

Te-a intrebat cineva ceva pe tine bolnavule? Am niste coordonate pentru tine, baga-le pe gps! https://goo.gl/maps/Lw8JxiNuCek

Daca la 100lei ai acces pentru 30-40minute la loc de joaca in apartament, de ce sa platesti 80 pentru ceva rapid - si cu ifose, sa inteleg - la strada?! Au innebunit cerand prea mult la strada si mai nimic cele cu apartamente (unde platesc si publi ala de cacat, si intretinerea, si chirie si toate cacaturile...). Chiar nu inteleg fenomenul... cat de mult sunt eu adept al chemarii naturii! As da 100 euro unei dnsoare cu ap. sa ne intalnim la dansa, mergem la padure ca perversiune si revenim pentru incheiere la ea (aventura, nu? Adevarat GFE.), decat sa dau 80lei pe "una scurta" la marginea drumului (macar stie vreun loc curat, cu arbori, verdeta, fara gunoaie si prezervative aruncate in iarba?). 

Link spre comentariu

Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

Bine labare, acum mi-ai confirmat ca ala din link ti-e locul. Daca te-as lua la injuraturi..dar totusi, un om cu asemenea retard ca tine are nevoie de mila, nu de injuraturi. Hai pa ca daca ma cobor la nivelul tau ajung sa fac chat pe aici aiurea.

Si tac-tu' a avut ceva bun pentru ma-ta:

 http://scat.gold/wp-content/uploads/sites/3/2017/05/portrait11.gif 

Asa a convins-o sa scoata jeg ca tine? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...