Sari la conținut

Locuri "Traseiste" de noapte


Postări Recomandate

  • Oras:Worldwide
  • Oras:Worldwide

Am trecut si eu in diferite seri...se pare ca nu mai activeaza..! Au mai ramas doar fetele de la lukoil cu program pana la 20:30...si vesnica prezenta de la intersectia cu Paulesti pe timp de zi si Petrom pe timp de noapte..pana pe la 23:00.

  • Like 2
Link spre comentariu

Pe doamna ce sta in statia de autobuz de langa Parcul Nord o stie cineva ? A fost cineva la ea ? Pareri ?

Te referi la cablu românesc?

Am vizitat.o anu trecut prin decembrie.. 50 oralul cu finalizare in gurita..prin boscheti, a avut loc acțiunea..

Mi s.a parut un pic cam mare pretul, dar aveam fantezia de a da o muie in aer liberðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare dna cu opel-ul am vazut-o saptamana trecuta are nr de ph veneam dinspre valea catre ploiesti am vazut- o am facut sensul catre buzau am tras dreapta la vulcanizare vorbea cu un tip in salopeta cred ca era de la vucanizare a venit o duba a tras paralel cu opelul a coborat un tip cu pahare si cafea a venit la aparatul de cafea a plecat tipul in salopeta impreuna cu cel cu cafeaua coboara dna din opel dau 2 flashuri si nimic , am plecat cu coada intre picioare

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Pe doamna ce sta in statia de autobuz de langa Parcul Nord o stie cineva ? A fost cineva la ea ? Pareri ?

Care'i treaba cu doamna care stă în stație? Nu am auzit nimic.Doar eu sunt pe dinafară..sauu? Dacă știe cineva mai multe detalii.. i-aș fi recunoscător.. 🙂

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare dna cu opel-ul am vazut-o saptamana trecuta are nr de ph veneam dinspre valea catre ploiesti am vazut- o am facut sensul catre buzau am tras dreapta la vulcanizare vorbea cu un tip in salopeta cred ca era de la vucanizare a venit o duba a tras paralel cu opelul a coborat un tip cu pahare si cafea a venit la aparatul de cafea a plecat tipul in salopeta impreuna cu cel cu cafeaua coboara dna din opel dau 2 flashuri si nimic , am plecat cu coada intre picioare

S.a măritat cu ala de la vulcanizare si nu mai prestează
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Te referi la cablu românesc?

Am vizitat.o anu trecut prin decembrie.. 50 oralul cu finalizare in gurita..prin boscheti, a avut loc acțiunea..

Mi s.a parut un pic cam mare pretul, dar aveam fantezia de a da o muie in aer liberðŸ˜

Și ceva bucurii de la domnisoara? Ma refer la ciupercute sau alte bts-uri.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nimic wow, dar am vazut in seara aceasta o creola d'aia de la mama ei in mall la Carrefour de ma doare si acum gatu'

Nu avea sanii foarte mari, dar fundu' ala parca era din alta lume

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...