Sari la conținut

Locuri "Traseiste" de noapte


Postări Recomandate

  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

In zona Decathlon am vazut intr-o seara 3 bucati , una naspeta blonda si 2 brunete gitance dar n am putut opri si de atunci nu prea am mai vazut nimic acolo >.... Ceva ore ,tarife si pareri ?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am trecut mai devreme pe la metro 3 bucăți

 

- 1 la vreo 40 de ani aspect de florăreasa nu ma atrage nici sa cumpăr flori

- 1 aia urata boccie mica de înălțime

- 1 cat butoiu de 15 deca nu cred că îmi încăpea in masina

 

Situația este clară javrele astea au stricat treaba cu blonda aia frumoasa...păcat că nu am apucat sa ii cer Nr de telefon

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Am trecut mai devreme pe la metro 3 bucăți

 

- 1 la vreo 40 de ani aspect de florăreasa nu ma atrage nici sa cumpăr flori

- 1 aia urata boccie mica de înălțime

- 1 cat butoiu de 15 deca nu cred că îmi încăpea in masina

 

Situația este clară javrele astea au stricat treaba cu blonda aia frumoasa...păcat că nu am apucat sa ii cer Nr de telefon

Am trecut si eu pe la 11 si era numai butoiul in rest NIMIC NIMIC NIMIC ....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Revin cu noutăți am trecut în zona Metro ora 19 era doar boccia am trecut la întoarcere liber fiind în zona ora 20:15-20:20 era boccia și cu butoiul de 15 deca, cum la grase bătrâne am alergie am zis sa opresc la boccie sa o testez..incerc îmi spune iar prețul 50 op/60 np o întreb de blonda cu ochelari îmi spune că "s.a retras -vrajeala" și rade...coaie ...boccia un singur dinte central aveam am avut un soc...daca la inceput am vrut sa o testez la peisajul cu dintele nu știam cum să fug...am plecat i.am spus că nu vreau sa fiu înțepat...am ajuns in zona bucov ora 20 erau două căprioare....una cu durata scurtă voluptoasa una slăbuță dar frumușică...până am făcut eu sensul giratoriu sa mă întorc aia voluptoasa a plecat cu client asta mica era vânătă deja de două mașini am prins.o mi.a zis 50 op 60 np 100 combinat...am luat.o și surpriza de la Bucov mă pune sa merg până la dibas pe vechiul drum cunoscut...platit...desfășurare ok..nu se compara cu blonda de la metro....și avea și un miros ciudat...când o sugea a vorbit și cu pestele la telefon....per total nu mai revin

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

bai machi ... le-am vazut si eu ieri... tipa cu care ai fost mi-a astras astentia si mie. iti multumesc ca ai testat tu si pierdut banuti. raman dator ;) o astept pe ochelarista dar sunt curios daca a facut cineva normal cu ea ;)

Nu cred că mai apare blonda aia cu ochelari cel puțin nu la metro ca nu mai are loc

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Revin cu noutăți am trecut în zona Metro ora 19 era doar boccia am trecut la întoarcere liber fiind în zona ora 20:15-20:20 era boccia și cu butoiul de 15 deca, cum la grase bătrâne am alergie am zis sa opresc la boccie sa o testez..incerc îmi spune iar prețul 50 op/60 np o întreb de blonda cu ochelari îmi spune că "s.a retras -vrajeala" și rade...coaie ...boccia un singur dinte central aveam am avut un soc...daca la inceput am vrut sa o testez la peisajul cu dintele nu știam cum să fug...am plecat i.am spus că nu vreau sa fiu înțepat...am ajuns in zona bucov ora 20 erau două căprioare....una cu durata scurtă voluptoasa una slăbuță dar frumușică...până am făcut eu sensul giratoriu sa mă întorc aia voluptoasa a plecat cu client asta mica era vânătă deja de două mașini am prins.o mi.a zis 50 op 60 np 100 combinat...am luat.o și surpriza de la Bucov mă pune sa merg până la dibas pe vechiul drum cunoscut...platit...desfășurare ok..nu se compara cu blonda de la metro....și avea și un miros ciudat...când o sugea a vorbit și cu pestele la telefon....per total nu mai revin

Tu ce ai luat mă până la urmă?combinat?sau doar oral..? că n-ai specificat...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Deci ai dat 50 de lei grei dar nu ți-a placut cum miroase si ca vorbește la telefon cu peștele..gen..

Aia de la bucov da. Și s a oprit în timpul oralului sa vb cu pestele că mai are doar 2 prezervative și că nu mai sta mult. Are un miros de grăsime amestecat cu fum la par
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Aia de la bucov da. Și s a oprit în timpul oralului sa vb cu pestele că mai are doar 2 prezervative și că nu mai sta mult. Are un miros de grăsime amestecat cu fum la par

Adica de par nespălat..aia e 😂😂ðŸ‘ðŸ¼

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

In schimb fata de activa la metro cu ochelari....pot spune că indiferent unde am pus gura mirosea impecabil dantura piele tot...regret că nu am fost deștept Sa ii cer Nr de telefon...

Si cam unde ai pus tu gura mașinărie mică ce ești ?? 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Acolo unde de obicei era un grasa

Nu cred ca a slabit asa repede😂😂

Dupa Rompetrol, intrarea spre Negoiesti sensu spre Bucuresti

Ce hidoasa e grasa aia Dee la Negoiești oribila a încercat.o careva? Sta Bărbătescu cu un Mercedes vechi sub pod la brazi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...