Sari la conținut

Locuri "Traseiste" de noapte


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti

O poti descrie un pic si fizic?

Doamna la vreo 40 de ani, bruneta, apreciez la vreo 1.65,55kg, putina burtica, sani marisori, fermi, sfarcuri erecte. Cam atat pot spune despre ea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Doamna la vreo 40 de ani, bruneta, apreciez la vreo 1.65,55kg, putina burtica, sani marisori, fermi, sfarcuri erecte. Cam atat pot spune despre ea

Doar nu se vrea a fi si draguta la fata “piesa” la 30 lei..ce naiba!
Link spre comentariu

Va spun eu mai exact cum arata... ca altii nu prea indraznesc,... arata ca o femeie comuna, o doamna de 35-40 de ani, nu te sperii de fata ei, dar nici papusa nu e... la corp am observat ca e cam facuta... e femeie teapana ;) carnoasa! Eu am vazut-o cand eram in Petrom si alimentam isi lua cafea din fata mea apoi am vazut ca s-a dus la masina mai sus pomenita. Ieri(avand in vedere ca e trecut de 12 noaptea )  era la lucru pe la 7 fara ceva ;) 

  • Like 4
Link spre comentariu

Salutare baieti. Indemnat de recenziile voastre am zis sa incerc si eu dameza cu acel opel rosu . Ma indreptam seara in juru orei 22 spre bucov cand hop zaresc masina . Parchez in spatele ei si am abordat o cum au zis colegii pe aici 2 flashuri . A coborat si a venit la mine la masina mi a zis direct "30 oralul" am zis ok si s a urcat in masina . M a indrumat spre bine cunoacutul loc unde sa fii ferit de politie cum a zis si ea . Am ajuns acolo si a ridicat bluza sutienul are niate sani medii sa zic asa eu mi am dat pantalonii jos . A inceput cu un oral bun chiar spre foarte bun pentru cineva care lucreaza la strada a inceput cu zonele adiacente dupa lins luat tot in gura ( te intreaba daca vrei oralul p sau np) toata actiunea a durat cam 10 minute.la final lasat dameza pana in vestitul petrom decartat 30 de lei si m am facut nevazut :)))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am fost din nou la doamna cu opelul rosu. Aceeasi locatie vis-a-vis de Petromul spre Bucov, i-am dat 2 flashuri si am mers la locatia cunoscuta in padure la Bucov. Platit 30 lei pentru olar. Actiunea cam 15 minute (aproximativ) intens fara graba...nu stiu cum rezista ca altele se opresc si ai dat banii de pomana. Merita de fiecare data  :clapp

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daa

Aseara pe la ora 21 ma intorceam de la un botez.

"Politia" la volan, eu bausem

Cand eram prin dreptul Petromului, am tras cu privirea, timp in care doamna isi parca opelul rosu (cred ca a fost la reprezentanta pentru o revizie) :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...