Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

POZE reale noi, blonda, masaj relaxare, reflexo, cervical, terapeutic, preludiu, masaj erotic combinat cu companie oral si normal, 60 L/ fin., 120 L/ 2 fin. Sunt singura in locatie, 11 Nov 12:38

 

0737.338.905 Bucuresti

 

post-28971-0-86061200-1352632283_thumb.jpg

 

post-28971-0-47575300-1352633979_thumb.jpg

 

post-28971-0-03942800-1352633948_thumb.jpg

 

post-28971-0-53551800-1352633965_thumb.jpg

 

Am vizitat-o pe Ana in urma anuntului de mai sus.

Este foarte posibil ca pozele atasate anuntului sa nu fie ale domnisoarei.

 

Locatia este la rondul Alba Iulia, in apropiere de BCR leasing. Am sunat cu o jumatate de ora inainte de intalnire, urmand sa stabilim detaliile ulterior. La telefon voce placuta si amabila.

 

La intrare in scara blocului am obsevat un portar de care am trecut fara a fi intrebat unde merg sau pe cine caut. Ajuns in apartament am avut serioase indoieli referitor la autenticitatea pozelor aparute in AT. Domnisoara care m-a intampinat pare sa fie diferita de cea din poze. Nu am incercat sa deschid discutia asupra acestui subiect. Am hotarat sa raman, convenind pentru o finalizare la pretul de 60RON. Pretul pentru doua finalizari, in decursul unei ore este de120RON.

 

Locatia este un apartament cu doua sau trei camere, la momentul vizitei mele nu am mai observat sa fi fost si altcineva prezent in apartament. Curatenia din camera unde s-a desfasurat intalnirea lasa de dorit. Urme de praf dar si fire de par pe jos, etc, Departe de imaginea unui apartament curat. Baie modesta cu doua sau trei geluri. Prosop curat.

 

Serviciile oferite: diferite tipuri de masaje, sex oral neprotejat cu finalizare doar pe corp, FK, sex normal protejat, nu ofera sex anal.

 

Aspect fizic: varsta intre 30 si 35 de ani, inaltime 1.60m, aproximativ 52Kg, blonda cu suvite, ochi verzi, fata oarecum comuna dar relativ frumoasa, dantura ok (poate un premolar superior dreapta sa lipseasca, dar nu sunt sigur), sanii marimea doi spre trei usor lasati, picioarele mi s-au parut scurte, manichiura neglijenta ca sa nu spun inexistenta, pedichiura de o calitate indoielnica.

 

A inceput cu un masaj erotic, continuat cu oral neprotejat, pus caciulita si terminat in pozitia misionarului. La oral Ana s-a implicat, dar fara tentative remarcabile de DT. Normalul cu participare din partea ei, fara nimic notabil insa. Am avut parte de FK intretinut.

 

Program: nu am pus intrebari despre programul Anei, dar sunt sigur ca aceste detalii pot fi obtinute la telefon.

 

Intuitia imi spune ca domnisoara ofera servicii de acest gen de mai multa vreme si nu exclud sa existe recenzii despre ea sub un alt nume sau alt numar de telefon. Mea culpa daca se va descoperi ca Ana a mai aparut sub un alt thread. Am sa va rog sa acceptati scuzele mele. La scrierea acestei recenzii m-am lasat condus de ideea ca as putea fi de folos colegilor de pe forum, chiar daca nu prezint o domnisoara senzationala.

 

Cateva note: Locatie 8 (curatenie precara), Aspect fizic 8 (manichiura ca si inexistenta, pedichiura de o calitate proasta), Oral 8, Sex normal 8, GFE 8, FK 9. Per total, scad nota si acord cu indulgenta nota 7, datorita senzatiei de incertitudine legata de neconcordanta dintre imaginea domnisoarei care m-a intampinat si pozele aparute in AT.

 

Cadoul pentru Ana, asa cum am specificat mai sus este de 60RON o finalizare sau 120RON doua finalizari pe parcursul unei ore.

 

O recomand, fara convingere, celor care sunt amatori de un fast fuck.

Personal sunt aproape sigur ca nu voi reveni. Uneori este evidenta legatura dintre pretul "halatului" si calitatea serviciilor oferite.

 

Va doresc toate cele bune si foarte bune.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Recunosc prima fotografie, este foarte veche, de prin 2010 daca nu ma insel, cred ca e si reala.

Mai mult ca sigur activa pe atunci cu alt nume si alt numar de telefon, insa recenziile la adresa ei erau tot mediocre. Daca are cineva nerv s-o caute si sa ne dea link-ul cu ea, ii multumim anticipat pentru implicare, rabdare si ajutor.

Link spre comentariu

da asa este...fotografie este foarte veche ..de prin 2009

am fost eu la ea atunci si fac recenzia acuma pentru atunci :)

locatia era pe calea Calarasi la ultimul etaj al unui bloc stradal...dar oricum numai conteaza acuma

ideea de baza este ca nu corespunde cu pozele deloc,masajul a fost frectie iar faptul care conteaza cel mai mult este ca ii mirosea rau pasarica iar a fata era mai mult decat comuna

 

daca este ea pot sa va zic sa fugiti

 

sper ca am ajutat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la doamna fiind in zona si negasind alte variante disponibile mai ales ca aveam buget maxim 150RON.Am luat in graba numarul de pe AT,mi-a convenit locatia alba iulia bcr si ca ma putea primi in 10 minute.Nu arata cine stie ce, difera mult de pozele afisate,daca sunt reale sunt foooaarte vechi,acum are 35-40 de ani si nu m-a asteptat imbracata sexy ca alte domnisoare.Pentru ca nu m-a atras am optat pentru un masaj si o finalizare orala,insista sa ma sarute dar m-am eschivat din cauza danturii si lipsei atractiei.Masajul este ok,temenic si destul de ferm si pentru asta isi merita banii insa la oral ii dau clasa pustoaicele,nu face deep si nu am reusit sa termin.

 

Aspect - 7

Masaj - 10

Oral - 7

Locatie cam murdara probabil din cauza traficului de la 60/ron finalizarea,oricum am ajuns la concluzia ca daca nu am bani mai bine stau acasa si strang pentru o experienta mai placuta  nota 7

 

Am platit 120/ora masaj si oral

 

O recomand doar pentru masaj insa clar de evitat pentru sex

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...