Sari la conținut

Hello :)


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Este dreptul tau sa zici pasă pe viitor dar nu spune lucruri care nu sunt adevarate . Un nr combinat o+n a tot mereu 100 , ti am spus că este 150 dacă vrei o+n si la sfarsit cu fin orală. In rest nu comentez pt ca e dreptul fiecăruia sa isi exprime opinia. Toate cele bune!

Maine lucrezi? Pot lua legatura prin wapp cu tine?
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Hello,băieți! Sunt in Arad pt cateva zile.Locatia actuala se afla in cartierul Confecții ( chiar in spatele fostei fabrici de confecții). Sunt singura in locatie si sunt disponibila pana in jurul orei 21.00. Sa aveti o zi frumoasa cu soare in suflet ! Nr de telefon 0733302366.

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Multumesc !

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191210/1307/28c494d203512cbddf660d0f73873d1c.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200204/0948/0df494db99f04266e8580e10dce818b3.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

O saptamna cat mai reusita va doresc !

Sunt disponibila pana in jurul orei 20:00.

Cand sunați pt programare,va rog sa menționați ca ati luat nr de pe Nimfomane. In ceea ce ma privește, membrii site-ului au fost mereu prioritari .

Locatie : Confectii,str Târgului

Tel:0750792678

Sunt singura in locatie!

💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Multu!!! Am avut destui vizitatori de pe nimfo ,dar nu stiu de ce n am primit inca nici o recenzie :( Oricum, pe prima pagina am atasate link urile care duc spre topicele mele din Craiova si Timisoara. Acolo sunt recenzii .

Daca a fost cineva la ea sa lase o recenzie, ma facut curios. Btw arati super ðŸ˜ðŸ¤©

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Multu!!! Am avut destui vizitatori de pe nimfo ,dar nu stiu de ce n am primit inca nici o recenzie :( Oricum, pe prima pagina am atasate link urile care duc spre topicele mele din Craiova si Timisoara. Acolo sunt recenzii .

O sa te vizitez eu zilele astea și îți fac o recenzie analitică. Fii pe faza 😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Multu!!! Am avut destui vizitatori de pe nimfo ,dar nu stiu de ce n am primit inca nici o recenzie :( Oricum, pe prima pagina am atasate link urile care duc spre topicele mele din Craiova si Timisoara. Acolo sunt recenzii .

Bestial. Eu am vrut sa stiu daca ai ramas la fel de pasionala si daca faci sarutari.
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...