Sari la conținut

Mirela - 0731541089


Postări Recomandate

Am sunat-o eu....50 finalizarea, lucreaza pe finalizare...+CIM , dau eu o fuga la 2 -3 finalizari sa vad daca ma primeste plm , ca zona mi-a zis la fosta Bila km 4-5

Salutare, am fost eu la doamna asta in jurul orei 17...nimic impresionant. O tanti peste 45 de primaveri, care o suge bine de tot, are rabdare si suge si linge si suge si linge...foarte bun oralul...9 si doar la oral m-am rezumat, in rest nimic...locatie vai mama ei...

De revenit...poate pt pretul imbatabil de 50 de ron

De recomandat...da ...pt o muie cu de toate la 50 de ron

Cu respect,

Vaporeanul

 

P.S. a raspuns la telefon cand am intrat si ii explica cuiva de fostu bila, cand eu am intervenit si i-am spus ca sta Vis-a-vis de supeco(fostul bila)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Salutare, am fost eu la doamna asta in jurul orei 17...nimic impresionant. O tanti peste 45 de primaveri, care o suge bine de tot, are rabdare si suge si linge si suge si linge...foarte bun oralul...9 si doar la oral m-am rezumat, in rest nimic...locatie vai mama ei...

De revenit...poate pt pretul imbatabil de 50 de ron

De recomandat...da ...pt o muie cu de toate la 50 de ron

Cu respect,

Vaporeanul

 

P.S. a raspuns la telefon cand am intrat si ii explica cuiva de fostu bila, cand eu am intervenit si i-am spus ca sta Vis-a-vis de supeco(fostul bila)

Da pai mie imi explica de fostul bila :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Deși inițial hater, confirm ca doamnă face treaba bună la oral.

Aspect 3/10 urâtă din punctul meu de vedere.

Locație 1/10 garsonieră comunistă.

Oral 10/10 singura care m a facut sa imi dau drumu la oral cu prezervativ

Igienă 7/10

Normal N/A

 

Pentru oral clar merită.

Pret 50 lei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Bai culmea am dat de ea !!

Confirm ce zic baietii...

 

Aspect : plm prima oara cand ma duc la un semi ++ bbw ce drq nu pot sa dau nota ..femeie la 40++ ani , plinuta ghini 4/10 ..3/10 plm

Locatie : locatie de futut ea zice ca acolo sta...loc mic , patul maricel 5

Oral : bineinteles ca m-am dus pt oral sa vad cum e ca prea il laudau baietii un 8 ..nu e chiar asa de special , plm i-am tinut capul si am pompat pana la finalizare CIM

Igiena : Nici nu am intrat bine pe usa si femeie era la dus / spray'at dupa deodorant...tine la igiena.. 9

Normal : N/A ca soto imi murea..

 

Overall femeia e de treaba vb cu ea cum vb cu golanii la colt de strada, nah...ca experienta..sa zicem.

Amenda : 50 ron , odata la graba asa merge una scurta...zicea ca dupa h 17 slabe sanse sa o gasesti disponibila ca vin golanii cate 2 -3 peste ea mortii lor gang bang cine stie ce fac oamenii plm trebuie sa te duci pastilat la ea sa faci si normal sincer, daca vrei un muiutu scurt dai un tel dupa h 12

  • Like 3
Link spre comentariu

Azi având chef de o descărcare și fiind în zona am sunat o pe mirela și după o primă încercare in care nu a răspuns la al doilea apel a răspuns. Mi a spus că a răspuns fiindca mă avea in agenda ( nu este prima dată când am ajuns la ea) . Am sunat cam pe la 18..la 18/30 eram la ea,am băut o cafea, am fumat vrei 3 tigari ,am stat de vb ,mers la dus,prosop curat pe care mi la dat după care am purces la munciðŸ˜ðŸ˜..efectiv femeia stie să te ducă.. atentie la oo, le a lins, alintat..tenta de anni..accepta facefuck cel puțin în cazul meu) igiena ok fără mirosuri suspecte..una peste alta chiar a meritat..on=9,np=NA,nu am incercat (next time cred ca o sa incerc..gfe=9 vorbareata ,ai ce vb cu ea..fk=NA,nu stiu ,am incercat dar se cam fereste ..hogeacul..garsonieră ok..acceptabilă pentru futai..curățenie, nimic de reprosat ..per total un 8,5..daca vrei o descărcare in conditii ok chiar se merita..problema este ca este greu de prins mai ales daca nu te cunoaște.. toate cele bune..ciocane tari

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

O fata corecta cu cel mai mic pret din oras,Mirela are si multe surprize, si aici chiar am vrut sa ajung.Toata lumea se bate cu pumnul in piept dar nimeni nu recunoaste ca dam bani sa primim placere.Cati dintre voi stiu ca Mirela are jucarii?Cati dintre voi stiti ca Mirela face anilingus,cati dintre voi stiti ca la Mirela doua numere costa cat unul,toti am trecut pe la ea,fata asta traieste cu conditia ca noi sa mergem la ea.Unii stiu,unii nu stiu,eu am fost la ea de vreo 5  ,6 ori,este pofemeie care stie ce face,se spala de fiecare data si daca esti corect te fute cu 50 de lei mai mult ca toate divele  de la Bucuresti.Mirela este a noastra si trebuie sa o pastram a noastra.Sincer asa femeie deschisa su cooperanta nu exista in Constanta la pretul ei

  • Like 2
Link spre comentariu

ha..ha...pretul reflect cum arata ca si fizic......iti face anilingus....in aceesi banii...km 4..bila..statie taxi ...

Toți știu... Sau ma rog toți care citesc.

Vezi zici ca te cert, dar din cauza ego-ului mărit greșești.

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Jane...ea are poze pe public etc dar cred ca e varianta la - 20 de ani cand avea kg mai putin acuma arata ca ...michelin :)) lexu ai respectele mele daca apuci sa o futi pe doamna fara sa iti moara eu unu nu m-am riscat ahahaha...trebuie sa ai creierii bine stransi sa dai in ea =))

 

 

+ referitor la ce ai zis ca ti-a raspuns ca te avea in agenda asa este, cand am plecat cica hai ca te trec si eu " sala " sa iti raspund din prima data viitoare :)), e greu pt data dar dupa daca te stie si te are in agenda e mai usor ...eu unul sincer nu cred ca mai trec pe la ea a fost de experienta ce pot sa zic dar never say never, si da...facefuck accepta nu chiar brutal dar eu unu doar asa am putut sa imi dau drumul ..nu a comentat zis nimic etc...dar  overall pt 50 ron a fost ...mocangeala, nu mai stiu sincer cat e pe varianta ma gandesc ca e mai mult de atat dar plm pret mai scazut de atat nu gasesti

  • Like 1
Link spre comentariu

Jane...ea are poze pe public etc dar cred ca e varianta la - 20 de ani cand avea kg mai putin acuma arata ca ...michelin :)) lexu ai respectele mele daca apuci sa o futi pe doamna fara sa iti moara eu unu nu m-am riscat ahahaha...trebuie sa ai creierii bine stransi sa dai in ea =))

 

 

+ referitor la ce ai zis ca ti-a raspuns ca te avea in agenda asa este, cand am plecat cica hai ca te trec si eu " sala " sa iti raspund din prima data viitoare :)), e greu pt data dar dupa daca te stie si te are in agenda e mai usor ...eu unul sincer nu cred ca mai trec pe la ea a fost de experienta ce pot sa zic dar never say never, si da...facefuck accepta nu chiar brutal dar eu unu doar asa am putut sa imi dau drumul ..nu a comentat zis nimic etc...dar  overall pt 50 ron a fost ...mocangeala, nu mai stiu sincer cat e pe varianta ma gandesc ca e mai mult de atat dar plm pret mai scazut de atat nu gasesti

Sorinachis eu mă risc să îi dau sub coadă, daca oi putea asta ramane de vazut..si vb ta ..la o muiala rapida si ieftina merge..sincer cred ca nici pe varianta nu găsești mai ieftin..mai bun mă s mira dar mă rog..toate cele bune..ps ..daca o să reușesc să îi dau sub coadă o sa spun
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Sorinachis eu mă risc să îi dau sub coadă, daca oi putea asta ramane de vazut..si vb ta ..la o muiala rapida si ieftina merge..sincer cred ca nici pe varianta nu găsești mai ieftin..mai bun mă s mira dar mă rog..toate cele bune..ps ..daca o să reușesc să îi dau sub coadă o sa spun

Bai nu trisa ... ai voie natural nu sa te duci pastilat, jura pe rosu si te cred =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...