Sari la conținut

Alexandra (selena) - 0737707321


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pe posesoarea acestui topic o cunosc de câțiva ani buni de zile, prima data am dat de ea când avea anunț pe publi, pe atunci era ceva de genul: o oră câte finalizări vrei/poți. O oră fiind 200 de lei și încă are același preț după atâția ani doar ca eu nu i-am mai văzut niciun anunț pe publi. (acum o oră este maxim 2 finalizări).

 

Are doua nr de contact:

 

0737707321

0735797584

 

Decis să o vizitez într-o seara săptămâna trecută, am sunat-o dar din păcate mi-a spus ca este prea târziu și dacă putem programa pentru a doua zi. Zis și făcut, o sun a două zi, programat, ajuns, blocurile din fata la Vivo sunat la interfon urcat la ea ma întreabă dacă poate să mă servească cu ceva, eu refuzând, la duș la fel pentru că am venit de acasă pregătit, ea nu a fost, dar este întotdeauna curată, nu am avut niciodată surprize.

 

Trecând la acțiune am decis pentru un oral cu finalizare tot orală plus 69. Tipa asta este wow la oral, îți dispare pl cu tot cu ouă 😂😂 deci se vede că este nimfomana, când se pune pe treabă se pune domnule, îți suge ouăle, atenție mare la zonele adiacente fără să îi dai tu indicații, chiar știe ce face în privința asta, iar despre gogoșica ei, mereu a fost curata, epilat fără niciun fel de probleme.

 

Ca și normal de data aceasta nu am făcut dar va pot spune din vizitele precedente exact cum a spus și cineva mai sus, ii place sexul, geme, te săruta pe corp, gat, FK nici nu mai zic, la greu, te face să "dai" în ea la greu, trebuie să te țină bine balamalele 🤭😅

 

Ca și locație este ușor de ajuns, locuri de parcare găsești și la bloc iar dacă vrei sa fii mai sigur că nu blochezi locul cuiva poți să o parchezi la Vivo, ca blocul este peste drum depinde cum dorești. Are o garsonieră/studio cum ii zic ăștia mai nou 😅 dar curat, aerisit, prosop, baie ok.

 

De poze nu pot să spun prea multe pentru că cele postate aici sunt vechi, dar o pot descrie ca să va faceți o idee: are cam 1.60 1.70 60kg+ poate și mai mult, dar fiind mai înaltă nu îți dă deloc impresia de grasă. Sânii lăsați, nu sunt piesa de rezistenta la ea, dar fundul și gogoșica da. Sper ca v-ați făcut o imagine.

 

Note:

 

Locație 9+ curata aerisita.

 

Oral neprotejat: 10+ știe ce face

 

Normal protejat: 9+ contre gemete, va las și pe voi sa vedeți.

 

Anal nu face.

 

Cadou: 200h 100 finalizarea

 

De revenit, da, când mai am ocazia.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pe posesoarea acestui topic o cunosc de câțiva ani buni de zile, prima data am dat de ea când avea anunț pe publi, pe atunci era ceva de genul: o oră câte finalizări vrei/poți. O oră fiind 200 de lei și încă are același preț după atâția ani doar ca eu nu i-am mai văzut niciun anunț pe publi. (acum o oră este maxim 2 finalizări). Are doua nr de contact: 0737707321 0735797584 Decis să o vizitez într-o seara săptămâna trecută, am sunat-o dar din păcate mi-a spus ca este prea târziu și dacă putem programa pentru a doua zi. Zis și făcut, o sun a două zi, programat, ajuns, blocurile din fata la Vivo sunat la interfon urcat la ea ma întreabă dacă poate să mă servească cu ceva, eu refuzând, la duș la fel pentru că am venit de acasă pregătit, ea nu a fost, dar este întotdeauna curată, nu am avut niciodată surprize. Trecând la acțiune am decis pentru un oral cu finalizare tot orală plus 69. Tipa asta este wow la oral, îți dispare pl cu tot cu ouă deci se vede că este nimfomana, când se pune pe treabă se pune domnule, îți suge ouăle, atenție mare la zonele adiacente fără să îi dai tu indicații, chiar știe ce face în privința asta, iar despre gogoșica ei, mereu a fost curata, epilat fără niciun fel de probleme. Ca și normal de data aceasta nu am făcut dar va pot spune din vizitele precedente exact cum a spus și cineva mai sus, ii place sexul, geme, te săruta pe corp, gat, FK nici nu mai zic, la greu, te face să "dai" în ea la greu, trebuie să te țină bine balamalele Ca și locație este ușor de ajuns, locuri de parcare găsești și la bloc iar dacă vrei sa fii mai sigur că nu blochezi locul cuiva poți să o parchezi la Vivo, ca blocul este peste drum depinde cum dorești. Are o garsonieră/studio cum ii zic ăștia mai nou dar curat, aerisit, prosop, baie ok. De poze nu pot să spun prea multe pentru că cele postate aici sunt vechi, dar o pot descrie ca să va faceți o idee: are cam 1.60 1.70 60kg+ poate și mai mult, dar fiind mai înaltă nu îți dă deloc impresia de grasă. Sânii lăsați, nu sunt piesa de rezistenta la ea, dar fundul și gogoșica da. Sper ca v-ați făcut o imagine. Note: Locație 9+ curata aerisita. Oral neprotejat: 10+ știe ce face Normal protejat: 9+ contre gemete, va las și pe voi sa vedeți. Anal nu face. Cadou: 200h 100 finalizarea De revenit, da, când mai am ocazia.

 

Mai pe scurt la descriere nu intorci capul dupa ea pe strada. Nu e nici grasa, doar cateva kg in plus iar la fata nu e sa zici frumoasa, dar nici urata. E top la supt pula. Mai bine ca ea doar o babeta ce mi-a supt pula, da pacat ca a fugit repede. Dai in ea ca surdu`n tobe.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mai pe scurt la descriere nu intorci capul dupa ea pe strada. Nu e nici grasa, doar cateva kg in plus iar la fata nu e sa zici frumoasa, dar nici urata. E top la supt pula. Mai bine ca ea doar o babeta ce mi-a supt pula, da pacat ca a fugit repede. Dai in ea ca surdu`n tobe.

Exact așa este, pe scurt. Te salut. 👋

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bravo nene

Ai talent la recenzii.

Dar eu n-am înțeles dacă aceasta fata e Activa acum. Ma poți lamuri?

Ca am sunat degeaba

Mulțam. Da, sigur este activă, dar cred că din cauză că nu își mai pune anunțuri pe publi de ceva timp, o fii ceva circuit închis, nu știu exact ce să îți zic, doar sa mai insiști pe ambele numere. Cele scrise de mine. Știu și că atunci când nu lucrează (din varii motive ține telefonul închis). Eu săptămâna trecută am fost la ea. Și ca un program știut de la ea era ceva de genul 10-18 seara. În intervalul ala o găseai.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mulțam. Da, sigur este activă, dar cred că din cauză că nu își mai pune anunțuri pe publi de ceva timp, o fii ceva circuit închis, nu știu exact ce să îți zic, doar sa mai insiști pe ambele numere. Cele scrise de mine. Știu și că atunci când nu lucrează (din varii motive ține telefonul închis). Eu săptămâna trecută am fost la ea. Și ca un program știut de la ea era ceva de genul 10-18 seara. În intervalul ala o găseai.

 

Ora de inceput a programului nu o stiu, dar stiam ca termina la 7, gen ultima programare la 6. Probabil nu mai pune anunturi ca si-a format clientela si are un income care o satisface

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Ce se mai stie de aceasta fata ? Mai este ? Sau s.a mutat ? Incerc sa sun si nimic !!!

Mai benny eu zic ca esti indragostit de Selena. Ultima data cand ai fost la ea trebuia sa o ceri de nevasta, acum resemnează-te, uita de ea ca a luat-o altul de soție.
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Doncta doar am intrebat ! Mentalitatea ta nu este ok !

 

 

este si el amuzat de insistentele tale ...numai o prietena ratacita se cauta cu atata insistenta 

 

eu unul sper sa o gasesti ...libera ,fericita si dornica de imbratisari futacioase .

 

...sper de asemeni sa nu fi gasit alt iepuras acum de sarbatorile pascale 

 

...sa fi iubit BUNNY ....scuza-ma Benny

Link spre comentariu

Eu am intrebat doar daca este activa ca de fiecare data cand eram prin CT mergeam la tipa nea Gicuta ! Cervantes sa ma blocheze nu avea dc ! Ce dragoste vb voi acolo :))).am incercat sa sun si are telu inchis ma gandeam ca are alt numar. Nu fiti carcotasi aiurea :))))

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Eu am intrebat doar daca este activa ca de fiecare data cand eram prin CT mergeam la tipa nea Gicuta ! Cervantes sa ma blocheze nu avea dc ! Ce dragoste vb voi acolo :))).am incercat sa sun si are telu inchis ma gandeam ca are alt numar. Nu fiti carcotasi aiurea :))))

 

 

pacat ca nu ai PM ...daca ai fi avut iti recomandam una de uitai pe veci de Alexandra si-ti faceai abonament la ea. 

 

asa public nu pot face  asta ca sar baietii in capul meu ca-i fac reclama ,o pescaresc sau alte prostii de doi lei .

 

nici recenzii nu mai poti pune mai nou ....

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Doncta doar am intrebat ! Mentalitatea ta nu este ok !

Colegul, doar glumeam si eu de perseverenta ta.

Neagica a punctat bine, cam aia voiam sa-ti spun si eu. Nu trebuie sa dai explicatii sau sa te scuzi in vreun fel in fata publicului.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ce se mai stie de aceasta fata ? Mai este ? Sau s.a mutat ? Incerc sa sun si nimic !!!

Salut

Presupun că nu lucrează în perioada asta, iar de nr de telefon pot sa îți spun că pe cel vechi urma să îl schimbe, cel cu care am făcut și eu ultima vizita la ea este 0735797584 (nou) iar cel vechi era 0737707321.

 

Sper să dai de ea.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

E ceva de capul ei?

Pentru mine are cel mai bun oral de până acum, gen Larissa. Face deep susținut, cu ouă supte, atentă la toate zonele, plus CIM, fără extra money sau mai știu eu ce. Dar precizez, părerea mea, nu trebuie să fie valabilă pentru toți, plus că încă nu am ajuns la Lia și din recenzii vad ca are potențial mare de tot.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...