Sari la conținut

Alexandra (selena) - 0737707321


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 12 ore, tapiterul12 a spus:

Alexandra Selena nu are 40 si ceva de ani. Eu am fost la ea asta vara cand presta in Mamaia, langa hotel Royal. Acum raspunde destul de greu la apeluri. Niste recenzii, poze, nu ar strica. Era buna rau, chiar daca este de ethnie.

Nu este de etnie in nici un caz, vorbesti in necunostinta de cauza!!! Si din cate stiu dupa pandemie nu a mai fost de gasit. Ceea ce este adevarat este ca nu are 40 si ceva de ani, are maxim 35

Acum 50 minute, born2win a spus:

Faci confuzii mari! Posesoarea acestui topic NU ESTE DE ETNIE!  Nu mai induce lumea in eroare!

 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, j0hnnybravo a spus:

Nu este de etnie in nici un caz, vorbesti in necunostinta de cauza!!! Si din cate stiu dupa pandemie nu a mai fost de gasit. Ceea ce este adevarat este ca nu are 40 si ceva de ani, are maxim 35

 

Nu e de etnie.. niciodata...

Un coleg.. sa ne mai descrie detaliat o vizita la ea.😎

Link spre comentariu
Chiar acum, mossu a spus:

Pana la urma mai este disponibila? La ce nr de telefon? Are locatie sau doar deplasari? Multumesc anticipat celui ma va ajuta cu raspunsul intrebarilor! Sarbatori cu bine! 

O gasesti.. doar.. la.0737707321 prin sms ..ultima data la deplasarii am prins o..

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 30.08.2021 la 17:24, premix a spus:

Nu cred ca mai revine pe piata.E o mare pierdere la ceea ce făcea.Deja 0735797584 e alocat altei persoane.raspunde un bărbat care nu stie despre ce e vorba și zice că a luat nr.asta de tel.de 2 zile.

asta nu a fost numarul ei, ea avea nr din topic si 0726941150

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 5 minute, premix a spus:

Eu nu pe asta interacționa.Cel cu 584.Chiar l am rugat pe sorin să dau de tine pe subiectul asta(selena)

Nu stiu de numarul asta de care zici tu. Am si dat o cautare pe google dupa acest numar postat de tine si nimic, pe celelalte 2 apar rezultate, pe asta al tau 0

Link spre comentariu
Acum 10 minute, j0hnnybravo a spus:

Nu stiu de numarul asta de care zici tu. Am si dat o cautare pe google dupa acest numar postat de tine si nimic, pe celelalte 2 apar rezultate, pe asta al tau 0

E pla.0735797584 dar acum  e un bărbat cu nr.luat recent

 

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 03.09.2021 la 1:14, premix a spus:

Dacă vrei stie sorinu  emailul.

 

La 03.09.2021 la 1:26, premix a spus:

E pla.0735797584 dar acum  e un bărbat cu nr.luat recent

 

Deci sa inteleg ca sorinu credea ca am eu cum sa o contactez de ti-a zis sa iei legatura cu mine? 

Nu am mai dat de ea, am mai incercat sa sun pe numerele alea 2 dar degeaba...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...