Sari la conținut

0728031422


Postări Recomandate

Anunt publi24, locatia la Quattro.

Am sunat, domnisoara cam flegmatica la telefon, dar am zis sa ma risc.

Imi deschide usa o faptura la ~170cm pe tocuri, in chilotei, fara sutien, cu sani mari si frumosi de am crezut ca are implanturi.

Am optat pentru o singura finalizare (am gresit), considerand oportun sa ii las un cadou in valoare de 100ron.

 

Oral neprotejat, deepthroat, limbi pe coaie din proprie vointa.

Normal doar intr-o pozitie, in fata oglinzii de langa pat.

Terminat CIM.

 

Atitudine: 9

GFE: 9 (fara FK)

Corp: 10

Fata: 7 (acnee)

Oral: 10 (CIM, DT)

Normal: 10 (prea putin pentru a vedea probleme)

Igiena: 10 (dus inainte de lucrare)

 

  • Like 2
  • Minus 9
Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Am vizitat si eu fata in urma cu ceva vreme. Stabilit intalnire, totul ok, zona Quattro, binecunoscutele garsoniere. Discutia telefonica nu mi-a dat mari sperante, tonul fiind usor plictisit, dar am mers pe mana colegului. Acolo am avut surpriza, o fata bine conturata si proportionata, exact pe gustul meu, in jur de 1.60-1-65. Tatele misto, mari si frumoase, pline, fundul bombat, pasarica curata si frumoasa dar cel mai important face treaba cu simt de raspundere. Eu nu sunt fan oral, doar asa pentru "mobilizare", dar cum a inceput...vroiam s-o las pana la capat. Atitudine foarte misto. Schimbat cateva pozitii ca altfel plecam repede, la doggy e super. Garsoniera ok, baia ok, cat sa-ti faci treaba. Nu am cam fost pe aceeasi lungime de unda, nu am prea infiripat o discutie dar daca stau sa ma gandesc, pentru asta ar trebui sa merg la biblioteca. Asta poate si din cauza orei mai ciudate la care a avut loc intalnirea.

Atitudine: 9

GFE: 7 

Corp: 10

Fata: 8 (nu pot zice ca e frumoasa dar nici urata, e ok pt mine)

Oral:9

Normal: 10 

Igiena: 10 

 

Eu am facut totul protejat chiar daca oralul ala mergea si ne, poate data viitoare, 100 lei finalizarea. De revenit cu siguranta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...