Sari la conținut

Giulia noua in oras 0754590216


Postări Recomandate

  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Am fost sâmbătă pe la ea și ceia ce pot să spun e că am fost super impresionat...totul a început cu un telefon pentru aflarea adresei,iar dupa multe încurcaturi(nu sunt din SV) am reușit să dau de adresă.

Primirea a fost într-un compleu destul de sexy( se putea și mai bine,un portjartier,etc...dar a fost ok)

Înainte de a intra la actiune am fost servit cu pahar de suc si o țigara,iar după a început acțiunea după un mic duș și ea la fel urmat de un oral DEEP și fără protectie.După poziția misionarului în care am dat de două ori din buci mi.am dat drumu( eu optând pentru finalizare orala) unde a luat totul in gurită( precizez că nu am avut nici o dată un asemenea oral DEEP).

Locatia pot să spun că e super curata,prosoape curate fara mirosuri adiacente și ea la fel.

Notele pe care le pot da:

Oral 10 +( pentru DEEP)

Curatenie locatie 10

Atitudine 10

Actiune 10

Igiena personala 10(rasă și fara mirosuri)

După finalizare am fost invitat să mai stam la o țigara și un pahar de suc( sau apă) plătind atunci suna de 150.

Eu personal o recomand și promit că o să o mai vizitez să îmi iau revanșa pentru poziția misionarului....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Am fost sâmbătă pe la ea și ceia ce pot să spun e că am fost super impresionat...totul a început cu un telefon pentru aflarea adresei,iar dupa multe încurcaturi(nu sunt din SV) am reușit să dau de adresă.

Primirea a fost într-un compleu destul de sexy( se putea și mai bine,un portjartier,etc...dar a fost ok)

Înainte de a intra la actiune am fost servit cu pahar de suc si o țigara,iar după a început acțiunea după un mic duș și ea la fel urmat de un oral DEEP și fără protectie.După poziția misionarului în care am dat de două ori din buci mi.am dat drumu( eu optând pentru finalizare orala) unde a luat totul in gurită( precizez că nu am avut nici o dată un asemenea oral DEEP).

Locatia pot să spun că e super curata,prosoape curate fara mirosuri adiacente și ea la fel.

Notele pe care le pot da:

Oral 10 +( pentru DEEP)

Curatenie locatie 10

Atitudine 10

Actiune 10

Igiena personala 10(rasă și fara mirosuri)

După finalizare am fost invitat să mai stam la o țigara și un pahar de suc( sau apă) plătind atunci suna de 150.

Eu personal o recomand și promit că o să o mai vizitez să îmi iau revanșa pentru poziția misionarului....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost sâmbătă pe la ea și ceia ce pot să spun e că am fost super impresionat...totul a început cu un telefon pentru aflarea adresei,iar dupa multe încurcaturi(nu sunt din SV) am reușit să dau de adresă.

Primirea a fost într-un compleu destul de sexy( se putea și mai bine,un portjartier,etc...dar a fost ok)

Înainte de a intra la actiune am fost servit cu pahar de suc si o țigara,iar după a început acțiunea după un mic duș și ea la fel urmat de un oral DEEP și fără protectie.După poziția misionarului în care am dat de două ori din buci mi.am dat drumu( eu optând pentru finalizare orala) unde a luat totul in gurită( precizez că nu am avut nici o dată un asemenea oral DEEP).

Locatia pot să spun că e super curata,prosoape curate fara mirosuri adiacente și ea la fel.

Notele pe care le pot da:

Oral 10 +( pentru DEEP)

Curatenie locatie 10

Atitudine 10

Actiune 10

Igiena personala 10(rasă și fara mirosuri)

După finalizare am fost invitat să mai stam la o țigara și un pahar de suc( sau apă) plătind atunci suna de 150.

Eu personal o recomand și promit că o să o mai vizitez să îmi iau revanșa pentru poziția misionarului....

Confirm cele de mai sus...doar ca asa de bine facea oralul cu CIM , ca m-am lasat pagubas sa mai fac altceva....:).asta e....inseamna ca mai este nevoie de o alta vizita...pentru continuarea "meniului" .....asa se diferentiaza o profesionista fata de amatoare, ce nu rezista mai mult de 6 -12 luni de obicei... daca ar urmari mai multe fete pe Netflix de exemplu, filmul pt adulti ce prezinta viata unei dame de companie din Brazilia, poate ca s-ar mai lipi cate ceva de creierul lor...sa inteleaga diferenta intre profesioniste si amatoare...ca in orice domeniu de altfel...sau poate ca nu...nu stiu....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...