Sari la conținut

Giulia noua in oras 0754590216


Postări Recomandate

Cucudinpadure daca ti-ai facut cont fa recenzii la fetele noi nu la testate pe astea le stiu.asa puteam sa fac si eu sa citesc recenzii si sa aprob ce au scris alti testează si fetele noi sa vad recenzii sau nu ai curaj sa te riști vrei sa mergi la sigur.

Mai sunt multi ca tine ce tot i intreaba daca a fost cineva Da nu se riscă să dea 200 de lei sa o probeze.nu e corect Forumul altii numai sa citească și meargă la sigur

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ Aoleu! Nu mai pune poze ca se face coada! Apropo, se poate face abonament? 🤗🤗🤗

🙈🙉🙊🤗🤗🤗Desigur!💋💋💋🥰
Link spre comentariu

Nici n-are rost să-mi mai pun mintea cu un prost ca tine; vorba ceea ,,dacă-ți pui mintea cu un prost, eşti mai prost ca el"; aşa că, te las să mănânci câcat cât vrei;vorba ceea ,,câinele latră, ursul merge-nainte"; tu vorbește ce vrei, eu fac ce ştiu.Dacă se mai întâmplă să văd comentarii de genul, înseamnă că ai ceva cu mine anume; în consecință, am să cer să fii scos de pe forum... O zi bună şi, vezi-ți de pătrățica ta !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Nu coborati la nivelul lui oameni buni

. Aa da pai fa-o?? Si sa iti spun sincer n-am timp de tine,esti irecuperabil tataie.Cu ce gresesc cand spun ca emani scarba?greata? Esti o fiinta extraordinar de ciudata.

Dar ce nu ma chemi fata in fata ca sa ma "scoti"taie??

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dragii mei! Din păcate astazi si maine nu voi fi disponibilă vreau prin acest intermediu sa îmi anulez programările pe care le aveam, îmi cer scuze! Mulțumesc pentru înțelegere !🤗🤗💋💋🥰🥰😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...