Sari la conținut

Giulia noua in oras 0754590216


Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Deși o vizitez pe Giulia de mult timp încă nu am apucat să-i fac o recenzie. Am sa fac o medie la toate întâlnirile noastre.

 

Pot sa spun ca o singura data am avut o experienta foarte frumoasa alături de ea.

Am ajuns la ea și cum a deschis ușa mi-a sărit în brate, sărut lung, a fost foarte activa în ziua aia și am avut parte de una dintre cele mai bune partide. În rest toate întâlnirile au fost în nota ei(10 pentru Sv), punându-ma pe mine la munca mai mult, fără nimic foarte excitant, deși am văzut ca poate.

Note generale:

ON: 10 - din ce în ce mai bun, cu tot ce vrei

NP: 9.5 - mă astept la mai mult de la ea:)

- putin FK, imbratisari, etc.

- o înțeleg.. fiecare din noi avem zile și zile

Aspect fizic: 10 - frumoasa, sexy, puțin pufoasa dar mie îmi place pentru ca știe sa se miște ca o felină :)

Locația: 10 - singurica în locație, suc, bomboane.. tot ce vrei

 

Cadou: 150ron/fin

 

@Giulia: abia aștept sa te revizitez.. provoci dependenta.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Revizitat pe GIULIA, fata asta mă surprinde de fiecare dată e din ce in ce mai bună, te pup frumoaso si sper sa te gasesc tot timpul în Suceava cînd am nevoie de tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Revizitat pe GIULIA, fata asta mă surprinde de fiecare dată e din ce in ce mai bună, te pup frumoaso si sper sa te gasesc tot timpul în Suceava cînd am nevoie de tine.

Iti multumesc frumos dragul meu,cu mare drag te mai astept!🤗😘ðŸ˜ðŸ˜šðŸ¥°
Link spre comentariu

Bai, nu pot, am încercat... Dar nu pot sa ma abțin... Te ai îndrăgostit? Nebunule? Ti a pus capacelul :)) Chiar nu fac mișto, dar ma cac pe mine de ras...esti mai anormal decât credeam. Da cu ban frate ca îmi mai fac 100 de conturi.. Și tot rad de tine :)) Mah Marcus mah, ce sa pățești tu, ti a pus capac don'soara Julieta (n-am ce obiecta de altfel la dânsa... E tip top) Dar tu... Sa declari dragostea pe forum... eu cred ca Giulia ți-a făcut vrăji :)))))))))

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Bai, nu pot, am încercat... Dar nu pot sa ma abțin... Te ai îndrăgostit? Nebunule? Ti a pus capacelul :)) Chiar nu fac mișto, dar ma cac pe mine de ras...esti mai anormal decât credeam. Da cu ban frate ca îmi mai fac 100 de conturi.. Și tot rad de tine :)) Mah Marcus mah, ce sa pățești tu, ti a pus capac don'soara Julieta (n-am ce obiecta de altfel la dânsa... E tip top) Dar tu... Sa declari dragostea pe forum... eu cred ca Giulia ți-a făcut vrăji :)))))))))

Eu nu mă bag, dar dacă vede Giulia ce faceți cu topicul ei, cred că o să vă lase pe afară să vă "iubiți" amândoi.

Link spre comentariu

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Bai, nu pot, am încercat... Dar nu pot sa ma abțin... Te ai îndrăgostit? Nebunule? Ti a pus capacelul :)) Chiar nu fac mișto, dar ma cac pe mine de ras...esti mai anormal decât credeam. Da cu ban frate ca îmi mai fac 100 de conturi.. Și tot rad de tine :)) Mah Marcus mah, ce sa pățești tu, ti a pus capac don'soara Julieta (n-am ce obiecta de altfel la dânsa... E tip top) Dar tu... Sa declari dragostea pe forum... eu cred ca Giulia ți-a făcut vrăji :)))))))))

Nu înțeleg de ce zici vorbele astea, ce ai cu mine?

Cum poți sa vorbești așa, tu ori vrei să i strici topicul Giuliei ori ești nebun.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...