Sari la conținut

Giulia noua in oras 0754590216


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Giulia drăguțo, abia aștept să te revăd nu numaidecît în Suceava, oriunde ești pentru tine merită deplasarea ești o scumpă.🤗😘😚â¤ï¸

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Giulia, știu că nu îți place să îți scriu aici. Dar este anul decind nu te-am am văzut. Stiu ca o să imi zici că nu trebuia, sa scriu aici ca puteam sa îți scriu privat, cînd am vorbit. Dar trebuie sa îți zic și aici, Giulia tu pentru mine esti o Doamna o fată extraordinara de treabă, si bună si frumoasa Tu pentru Suceava ai fost o Legendă aici, si pentru mine o sa rămîi, îți doresc tot binele și să dea Dzeu să reușesti în tot ceia ce vrei sa faci scumpo❤

Link spre comentariu
Vizitator mr_mario
Reputație: 0

Ce mai stiti de Giulia baby? S-a retras?

Mi s-a facut un dor nebun de ea. Din toate fetele pe care le-am vizitat pana acum, baby a fost singura femeie care stia ce/cand/cum sa vorbeasca, stia ce vrei de la ea doar din priviri si mai ales stia ce vrea ea de la tine :)) GFE 10+++

 

Fata frumoasa, daca te intorci, poate o sa ne mai vedem. Daca te-ai retras, ma bucur ca te-am cunoscut si sper sa fii fericita!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Da stiu ca au facut strada ,doar ca n-au facut-o la timp... Mulțumesc poate intr-o zi voi revenii... Te pupâ¤

Da stiu ca au facut strada ,doar ca n-au facut-o la timp... Mulțumesc poate intr-o zi voi revenii... Te pupâ¤

🤔â¤ðŸ¤—🤗😘😘 Eu știu și de ce sa făcut strada aia da cam tîrziu dar sa făcut, sunt sigur că sa făcut și prima străduță la stînga înainte sa ajungi la blocuri, defapt acolo a fost intenția

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Buna Giulia hai mai repede au făcut strada care ducea la locație.te aștept cu drag ai grija de tine sănătate.

Au făcut strada dar târziu. Are Giulia dreptate. Și acuma să vă zic eu pentru cine e făcută strada, pentru Procurorul AP ați votat cu Lungu. Cunosc Suceava asta mică ca pe un sătuc.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Giulia numai să fie după 15 Decembrie s-au Ianuare îți ei o locație ce gasești ne întîlnim îți dau ce am promis pe 2 ore ca na sti ca nu mă satur ușor. Pentru mine treaba rămîne eu îmi permit sa îți dau 500 de ero pe oră dar te vreau numai decît.

+200 drumul dar vino

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...